Добавить новость

ЕР сохраняет лидерство на выборах в ГД в Приморье после обработки 69,37% протоколов

Электронное голосование: Казино всегда в выигрыше

В Общественном штабе рассказали о процедуре подведения итогов онлайн-голосования

В Лондоне на выборах в Госдуму проголосовали более 1500 россиян

Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
Новые комментарии

Новости за 05.06.2021

Parlamentnilisty.cz 

Ministerstvo dopravy: Na brněnském výstavišti se sešli experti na budoucnost bezpečné dopravy

V on-line prostředí i na brněnském výstavišti proběhla C-ITS Roadshow SafeRoadsTODAY. Představila novinky v nasazení kooperativních inteligentních dopravních systémů (C-ITS) po celé Evropě i budoucí trendy a příležitosti v této oblasti zvýšení bezpečnosti a informovanosti řidičů nebo cestujících. O společném zavádění a sjednoceném přístupu k těmto technologiím dnes v Brně diskutovali představitelé státního i soukromého sektoru s partnery z dalších evropských zemí. V ulicích Brna pak probíhaly reálné... Читать дальше...

iSport.cz 

Rusko v generálce na EURO uspělo s Bulhary. Wales - Albánie bez gólů

Ruští fotbalisté v generálce na mistrovství Evropy porazili Bulhary v Moskvě 1:0, jediný gól vstřelil v závěru utkání z penalty Alexandr Sobolev. Zvítězili i Švédové, kteří ve Stockholmu zdolali Arménii 3:1. Wales v Cardiffu jen remizoval bez branek s Albánií, jež bude v úterý posledním soupeřem českého týmu před šampionátem.

Tenisové zprávy - iDnes 

Golfista Lieser zahájil zkrácený turnaj v Hamburku 75. místem

Český golfista Ondřej Lieser je po úvodním dnu turnaje European Tour v Hamburku na 75. místě a pohybuje se na hranici cutu. Nejlepší český profesionál zahrál v úvodním kole, jež muselo být přerušeno kvůli bouřce, čtyři rány nad normu hřiště.

Nova Republika 

V Německu byl odsouzen první bankéř v cause „lehkých topných akcií“

Ivan David
5. 6. 2021


Německou politickou scénou nyní otřásá skandál s miliardovými daňovými podvody, které umožnila jedna z hlavních svobod EU – volný pohyb kapitálu. V úterý 1. 6. 2021 byl podle deníku Tagesschau regionálním soudem v Bonnu odsouzen 5 letům a 6 měsícům vězení bývalý zaměstnanec banky M.M. Warburg, který se zabýval správou majetku bohatých klientů. Jako člen organizované skupiny bankéřů, investičních poradců a právníků se podílel na podvodném vylákání 113 milionů eur z německého federálního rozpočtu. Читать дальше...

Fotbal.idnes.cz 

Ruští a švédští fotbalisté se na Euro naladili výhrou, Wales remizoval

Ruští fotbalisté v generálce na mistrovství Evropy porazili Bulhary v Moskvě 1:0, jediný gól vstřelil v závěru utkání z penalty Alexandr Sobolev. Zvítězili i Švédové, kteří ve Stockholmu zdolali Arménii 3:1. Wales v Cardiffu jen remizoval bez branek s Albánií, jež bude v úterý posledním soupeřem českého týmu před šampionátem.

Sport.cz 

Skvělý Olkuniora a Finové opět sahají po titulu. Stříbro nestačí! burcuje kouč

V Rize Areně vytryskl v sobotu večer mohutný gejzír finské radosti. Když vypršela poslední sekunda semifinálové partie, všichni hráči v modrých dresech pelášili ze střídačky k brankáři Olkinuorovi, který se v mžiku ocitl uprostřed hroznu jásajících těl. Výběr Suomi si po dvou letech zopakuje souboj o titul mistra světa.
iSport.cz 

Blachowiczův vzkaz Procházkovi: Jiří, buď připravený na KO! Boj v Těšíně?

Po dlouhé pauze konečně obří akce! Evropský gigant v MMA přichystal pro fanoušky v Gdaňsku mimořádně nabitý turnaj KSW 61. Na akci se dorazil podívat i polský šampion UFC Jan Blachowicz, jenž může v budoucnu obhajovat titul i v souboji s Jiřím Procházkou. Král polotěžké divize přiznal, že je mu český samuraj sympatický, ale v kleci ho šetřit nebude.

Parlamentnilisty.cz 

Konečná (KSČM): Feri frajer? Ani náhodou!

Původně jsem se nechtěla ke kauze „Feri“ vůbec vyjadřovat. S odstupem několika dnů se však čím dál více setkávám s tvrzením, že obětí je vlastně Dominik Feri. A to mě skutečně nadzvedlo ze židle. Opravdu mi chcete tvrdit, že projevem a utužením politické kultury je, když odstoupí člověk podezřelý z jednoho z nejhnusnějších činů, který může vůbec být? U kteréhokoli člověka, který čelí tak závažným obviněním, mluvit o nějaké kultuře nebo nedej bože morálce, je absolutní chucpe!

Seznamzpravy.cz 

Prostějov chystá rekonstrukci brány městského hřbitova

Prostějovská radnice chystá rekonstrukci brány městského hřbitova. Součástí projektu zhruba za deset milionů korun je i oprava domu správce hřbitova a úprava řešení dopravy před tímto pietním místem.

Tenisové zprávy - iDnes 

Do Splitu! Berger s Eliášem se vydali na cyklistické dobrodružství

V pražských Letňanech v sobotu ráno odstartovala devítidenní sportovní výzva Bike Challenge 2021, během které bývalý fotbalista Patrik Berger, někdejší profesionální cyklista Tomáš Grim a filantrop a podnikatel Mike Saran pojedou na kolech do chorvatského Splitu. Smyslem akce je podle organizátorů motivovat lidi ke zdolávání cílů a upozornit na důležitost pohybu, zejména v pocovidové době, a to především u dětí.

Severočeská amatérská liga - SAL 

On-line přihlášky na Tuchořice a do SAL.

Tuchořice - již funguje on-line přihlášení na první závod Tuchořické okruhy: odkaz ZDE Pro závodníky SAL a UAC je startovné 200,-Kč, příchozí 250,-Kč. Z technick&yacut

Parlamentnilisty.cz 

Počty případů nakažených covidem významně klesají. Méně je i hospitalizovaných. Čas se radovat?

V pátek přibylo v Česku nejméně případů nemoci covid-19 za všední den od loňského 31. srpna. Zaznamenáno bylo 323 nakažených, což je zhruba o 29 procent méně než před týdnem. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Počet hospitalizovaných s covidem-19 klesl v pátek na 363, což je nejméně od poloviny loňského září. Jen za poslední dva týdny se počet pacientů snížil asi o dvě třetiny.

Parlamentnilisty.cz 

AOPK ČR: Vzácným druhům hmyzu v Bílých Karpatech a Beskydech pomáhají pily, kosy a ovce

V těchto dnech je vzácně možné na rozkvetlých loukách pozorovat jasoně dymnivkového. Tento středně velký motýl býval kdysi běžný, avšak v průběhu posledních dekád jeho populace výrazně klesly především kvůli změnám v obhospodařování krajiny. Nyní je proto na seznamu kriticky ohrožených druhů a Česká společnost entomologická jej vyhlásila hmyzem letošního roku [1]. Projekt Ze života hmyzu [2], který nyní probíhá v CHKO Bílé Karpaty a Beskydy, by měl přispět k tomu, aby z naší krajiny nezmizel úplně.
Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Russian.city

В Москве за ночь выпало около одной пятой месячной нормы осадков

Гастроли театра на Бронной впервые пройдут в Казахстане

Саакашвили: «Северный поток — 2» в перспективе полезен для Украины

Военное решение коммерческой проблемы

Музыкальные новости

Захарова объяснила удаление приложения «Навальный» из App Store и Google Play

Не Гагарин и Овечкин, а Моргенштерн и Ивлеева: На кого мечтает быть похожей молодежь

17 сентября в России стартует просветительская акция #ПИТЬНЕЛЬЗЯРУЛИТЬ

Сотрудники «Россети Центр и Приволжье Ивэнерго» награждены благодарственными письмами Ивановской городской Думы

Новости России

Кавазашвили: «У ЦСКА я вижу прогресс, у «Спартака» же налицо только регресс»

Полицейские УВД юга столицы задержали подозреваемого в вандализме

За сутки в лесах ТиНАО нашли шестерых заблудившихся человек

Святогор — армянский богатырь. Так ли это?

Экология в России и мире

Анадырь – родина ананасов

Актер Михаил Пореченков подрался в аэропорту с попутчиком

Онлайн-кинотеатр PREMIER покажет документальный сериал «Допинг. Всемирная энциклопедия»

Первый выход Бондарчука с Андреевой и ковидный скандал: 8 громких событий «Кинотавра»

Спорт в России и мире

Путинцева не прошла в финал турнира WTA в Портороже

Казахстанские теннисисты узнали имена соперников на турнире Astana Open ATP 250

Жасмине Паолини впервые стала финалисткой турнира WTA

Казахстанская теннисистка вышла в полуфинал турнира серии WTA 250 в Портороже

Moscow.media

Сейчас ездила, смотрела квартиру, теперь знаю секрет евроремонта...

Взятка

Новый китайский внедорожник Exeed VX засняли на видео в России

Небольшой автобус Неман 4202 — опыт эксплуатацииТоп новостей на этот час

Персональные новости

ЦИК обнародует итоговую явку на выборах депутатов Госдумы 20 сентября

«Единая Россия» лидирует по партийным спискам на выборах в Москве

ЦСКА и "Спартак" сразятся в дерби

Россияне сделали свой выбор