Добавить новость

Спрос на мебель IKEA у россиян увеличился в два раза после прекращения продаж в России

Машина вице-президента Соединенных Штатов Харрис попала в ДТП

Посол России в США Антонов высказался о напряженности между Москвой и Вашингтоном

Синоптики пообещали москвичам до 12 градусов тепла 6 октября6 октября 2022 года
Ria.city


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
Октябрь
2022
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новые комментарии

Все новости

iDNES.cz 

Jak s takovými vlasy může hrát, diví se česká libera Dominikánce

Přestože jí vlasy s dlouhatánským příčeskem padají až pod zadek, Brenda Castillo na hřišti řádí. Volejbalistka Dominikánské republiky patří mezi nejlepší libera planety. Na světovém šampionátu v Nizozemsku a Polsku to potvrzuje. I se svým ohonem kmitá po kurtu a vybírá jeden míč za druhým. A bouřlivě se raduje z každého bodu.

iDNES.cz 

Žaloby i protesty. Na olomoucké univerzitě to kvůli výpovědi děkanovi vře

Žaloby i protesty odborů jsou ve hře po pondělním ohlášeném propuštění děkana olomoucké přírodovědecké fakulty Martina Kubaly. Krok spustil sled událostí, jež se dotýkají celé Univerzity Palackého a oživují znovu dění z období takzvané války vědců o vznik nového výzkumného superústavu.

Hokej.cz 

OBRAZEM: Za třetinu do play off! Hradec drží český prapor v CHL

(BERLÍN, od našeho zpravodaje) To byl večírek! Hokejisté hradeckého Mountfieldu parádně, ale naprosto zaslouženě otočili v Berlíně zápas proti domácím Eisbären z 1:3 na 7:3 a s předstihem si zajistili postup do play off Ligy mistrů. Podívejte se na fotoreport z haly Wellblechpalast.

Česká Pozice 

Nechceme ždímat pokladnu, ale očekáváme aktivní přístup státu

Rostoucí ceny energií tvrdě dopadají samozřejmě i na obecní rozpočty. Obce a města, která během covidové krize a v období po pádu Bohemia Energy vynakládala nemalé personální, časové i finanční prostředky na pomoc obyvatelstvu a překlenutí složité situace, nyní samy zakoušejí krušné časy.

Česká Pozice 

Zvýšení cen energií se promítne i do služeb a stavebnictví

Tak jako všichni i náš městský obvod Plzeň 2 – Slovany se snaží hlavně omezit spotřebu a šetřit. Spravujeme celkem dvanáct komplexů mateřských škol, kdy mateřskou školu často tvoří několik budov. Zde jsme ale logicky omezeni tím, že malým dětem, které si hrají především na koberci, není možné příliš teplotu snížit.
Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

Štefan Margita o posledních chvílích Hany Zagorové: Musel jsem jí lhát - Prima Ženy

 1. Štefan Margita o posledních chvílích Hany Zagorové: Musel jsem jí lhát  Prima Ženy
 2. Štefan Margita: Nejtěžší bylo Hance před smrtí lhát  iDNES.cz
 3. Srdcervoucí zpověď: Štefan Margita popsal poslední okamžiky života Hany Zagorové ( 75)  Super.cz
 4. Vdovec po Zagorové (†75) Margita: Urnu s Hankou mám doma! Nemůže ji pohřbít  Blesk.cz
 5. Štefan Margita popsal, jaké znamení dostal od své milované Haničky - Prima  Prima Ženy
 6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci... Читать дальше...

Sport – Zprávy Google 

Máme velmi dobré reakce, pochvaluje si Fiala, že nemá kandidáta na Hrad - iDNES.cz

 1. Máme velmi dobré reakce, pochvaluje si Fiala, že nemá kandidáta na Hrad  iDNES.cz
 2. Vlevo dole: Fiala dělá s prezidentskou volbou chybu, před kterou sám varoval  SeznamZprávy.cz
 3. Skutečným referendem o vládě bude druhé kolo prezidentské volby | Názory  Lidovky
 4. Začíná být jedno, jestli ANO postaví Babiše. Spolu si nemohlo dovolit nedělat nic, říká politolog  Deník N
 5. „Neutekli jsme z boje.“ Fiala o výběru koaličního kandidáta na Hrad  Echo24.cz
 6. Zobrazit... Читать дальше...

ECHO24 

Blbí a blbější. Inteligence se výrazně snižuje. Proč lidé hloupnou?

„Bylo najednou méně významných mužů? Vůbec ne! Uvázl veškerý život? Nikoli, zmohutněl! Nedály se dříve zvrácenosti? Dály se jich spousty!“ Navzdory tomu je Ulrich, protagonista Muže bez vlastností od Roberta Musila, přesvědčen, že něco je ve vzduchu. Šíří se tajemná nemoc – blbost. Jenže Musil, který intelektuální nesmělosti věnoval skvostnou přednášku O hlouposti, pořádně nevěděl, o čem mluví. Proslov přednesl roku 1937, v době, kdy inteligence stoupala. To naše doba je na tom hůře. Hloupneme…

ECHO24 

Skutečný cíl jaderného úderu? Veřejné mínění

V Americe se ujal výraz „current thing“ – současná věc – pro téma, k němuž najednou všichni musí zaujmout stanovisko a žít jím, přesněji řečeno budit dojem, že jím žijí, aniž by toho o něm moc věděli. Tak dlouho (nebo spíš krátce), dokud tato současná věc není nahrazena novou současnou věcí a influenceři si nedají do své twitterové biografie nějaký nový symbol. Pak bude stará current thing okamžitě zapomenuta, nanejvýš bude jen příležitostně živořit.

ECHO24 

Málo jste demonstrovali

Ve středu česká vláda potvrdila výšku stropů pro ceny elektřiny a plynu pro domácnosti, živnostníky, malé a střední firmy. Potvrdily se zprávy, že to bude tři koruny s DPH na kilowatthodinu u plynu a šest korun u elektřiny, firmy budou mít zastropovaných 80 procent své průměrné roční spotřeby. Není jasnějšího důkazu, že výrobcům elektřiny, soukromým a nutně i polostátním, poněvadž jsou na jednom trhu, se v České republice vychází vstříc způsobem, který by si žádal vysvětlení pro dospělé.

ECHO24 

Celoevropské řešení energií: německé biliony boří před summitem v Praze jednotu

Tažení českého předsednictví za společným řešením energetické krize opět naráží. Už v pátek mají jednat v Praze lídři unijních zemí o dalším postupu, zatímco uvnitř Evropské komise začíná situace vřít. Komisař pro hospodářství Paolo Gentiloni a komisař pro vnitřní trh Thierry Breton se obořili veřejně proti německé „injekci“ do vlastního hospodářství, které další země nemohou konkurovat. Francouzsko-italská dvojice tak varuje před tím, že Německo, které se navíc podle kritiků zásadně podílelo…

ECHO24 

Manévry v Praze. Na summit dohlédne i armáda, kolony státníků omezí dopravu

Pražský hrad bude ve čtvrtek a v pátek hostit zasedání lídrů nejen členských zemí Evropské unie, ale také dalších států kontinentu. Ve čtvrtek se totiž poprvé sejde Evropské politické společenství, na jehož zasedání bylo pozváno 44 zemí. V pátek naváže jednání hlav států a předsedů vlád zemí EU. Bezpečnost a doprovod účastníků unijního summitu zajistí stovky policistů z Prahy a z celé republiky, pravděpodobně se zúčastní i armáda. Dopravní uzavírky v plánu nejsou, od úterý do soboty je uzavřen…

ECHO24 

Vláda přijala cenový strop na energie. Ještě musí vyřešit, jak ho zaplatí

Cenový strop na energie už Česká republika má, na pravidla pro mimořádné zdanění se ale stále čeká. Premiér Petr Fiala (ODS) po jednání vlády řekl, že je potřeba počkat na rozhodnutí na úrovni Evropské unie. Právě tzv. windfall tax na firmy v energetice, která má z velké části přinést do rozpočtu peníze na pokrytí cenového stropu, je přitom předmětem ostré kritiky ze strany hnutí ANO v čele s bývalou ministryní financí Alenou Schillerovou, zejména kvůli tomu, že návrh rozpočtu na rok 2023 už…

ECHO24 

Rusové by radši čelili porážce než použití jaderných zbraní, říká expert

Hrozba použití jaderného útoku se zdá po dění v posledních týdnech bližší. Z odborného pohledu by však zřejmě pro Vladimira Putina nedával v současné situaci smysl. A to ani strategický, ani vnitropolitický. Ruská veřejnost má totiž k použití jaderných zbraní velmi silný odpor, říká v rozhovoru pro deník Echo24 expert na jaderné zbraně a bezpečnostní analytik Michal Smetana z Univerzity Karlovy.

iDNES.cz 

Mach a Šebestová jsou v televizi už 40 let. Mají německou i anglickou verzi

Veselá i poučná dobrodružství dvou žáků „třetí bé, kteří berou na sebé podobu zajíce, žirafy či krabice“, jejichž první díl měl v televizi premiéru 6. října 1982, patří k nejoblíbenějším večerníčkům. Mach a Šebestová se po původních 13 dílech dočkal ještě dvou dalších sérií i celovečerní podoby od Václava Vorlíčka. Dobrodružství z pera Miloše Macourka a tužky Adolfa Borna, které nezapomenutelně namluvil Petr Nárožný, mají také německou a anglickou verzi.

iDNES.cz 

Uvařte doma a odneste si oběd do práce. Vejdete se do padesátikoruny

Seriál Jídlo do krabičky přináší první várku receptů, při jejichž realizaci by náklady neměly překročit padesát korun. Reagujeme tím na signály, že pro stále větší množství lidí je už cenově neúnosné stravovat se denně v restauraci, jelikož se tam ceny stále zvyšují.
Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city

Жители Германии станцевали с российским флагом под песню «Ласкового мая»

Спрос на мебель IKEA у россиян увеличился в два раза после прекращения продаж в России

Наталья Соломатова из Первоуральска стала заслуженным учителем Свердловской области

Синоптики пообещали москвичам до 12 градусов тепла 6 октября

Музыкальные новости

Филипп Киркоров покаялся на похоронах Бориса Моисеева

В Дубае состоялся первый международный экономический форум «Бизнес без границ»

Выставка-признание «Вокруг света по страницам книг», к 175-летию со дня рождения французского писателя, путешественника Луи Буссенара

Александр Васильев поделился воспоминаниями об «исчезнувшей» Москве

Новости России

Правительство России запретит нанимать иностранных рабочих в аптеки и рынки

Москвичам пообещали трехдневную золотую осень

Машина вице-президента Соединенных Штатов Харрис попала в ДТП

Наталья Соломатова из Первоуральска стала заслуженным учителем Свердловской области

Экология в России и мире

Дима Магний на Московской неделе моды

В Раменском прошёл отборочный этап чемпионата «Ударной десятки»

Глава Реутова поздравил педагогический состав города с Днем учителя

Врач-дерматолог, косметолог Зайнаб Мирзоева рассказала кому необходима лазерная шлифовка кожи

Спорт в России и мире

Владимир Сидоренко покинул поста вице-мэра Волгограда

Опальный вице-мэр Волгограда Владимир Сидоренко лишился своей должности

Жениться было нельзя, а в усыновлении отказали: как война перемолола жизнь любимца публики Алексея Смирнова

Марко Чеккинато стал победителем "Челленджера" в Португалии

Moscow.media

Кирилл Белоруков и Валерия Айдаева: «Очень круто, что можно в Кремле станцевать!»

Автозавод "Москвич" откроет свои дилерские центры

Клиентам СберЛизинга теперь доступно подписание ряда документов с помощью смс

Асфальт уложили на трех участках ремонта трассы А-123 на ВологодчинеТоп новостей на этот час

Rss.plus


Главы Роскосмоса и НАСА планируют проведение встречи

С кулака на кулак. Кто из российских звёзд дерётся этой осенью

Депутат ГД Морозов призвал узаконить изъятие брошенных на границе автомобилей

Наталья Соломатова из Первоуральска стала заслуженным учителем Свердловской области