Добавить новость
8 мая 2021 года
Moscow.media
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог


Знакомства онлайн

Первые новости сегодня

Letí na nás UFO, báli se v noci Češi. Vyplašila je stovka zařících objektů

Navštívili nás mimozemšťané? "Před jedenáctou večer jsme já a tři další svědci na obloze spatřili jev... Читать дальше...


Топ новостей последнего часаВсе новости

Май
2021
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новые комментарии

iSport.cz 

ONLINE + VIDEO: Zlín - Opava 0:0. Slezané potřebují k naději výhru

Fotbalisté Opavy se mohou stát v sobotu prvním sestupujícím týmem z nejvyšší soutěže. Pokud Slezané v 31. kole nezvítězí ve Zlíně, na patnácté místo už nedosáhnou. Opava má před sebou těžký úkol i proto, že v lize neporazila Zlín v posledních devíti duelech. Utkání můžete sledovat v ONLINE REPORTÁŽI společně s VIDEOMOMENTY z průběhu na webu iSport.cz.

iSport.cz 

UFC Vegas 26: Slováka Kleina čeká druhý zápas v lize snů, přijde další K.O.?

Tuzemské MMA opět v akci. Na turnaji UFC Vegas 26 se představí slovenský bojovník Ľudovít Klein. Po skvělém debutu nastoupí ve druhém souboji pod nejslavnější ligou proti Michaelu Trizanovi. Slovákovi se na rozdíl od premiéry, v níž zápas přijal na poslední chvíli, podařilo splnit váhový limit. Vysílá stanice Premier Sport od 23:55.

Tenisové zprávy - iDnes 

Evropské zlato v závodu kajakářek bere v italských peřejích Kuhnleová

V minulosti dvakrát vyhrála MS, teď je Corinna Kuhnleová i dvojnásobnou mistryní Evropy. Rakouská kajakářka ovládla finále kontinentálního šampionátu ve vodním slalomu v italské Ivree a navázala na zlato z Tacenu z roku 2017. Vyhrála s náskokem 47 setin před Evou Terceljovou ze Slovinska, bronzová Němka Ricarda Funková už ztratila 3,92 sekundy. Všechny české reprezentantky vypadly v semifinále.

Lidove noviny 

Prezident Zeman na Hradě jmenoval nové generály, Koudelka se opět nedočkal

Prezident Miloš Zeman jmenoval v sobotu nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, byli vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Kabinet prezidentovi navrhl, stejně jako již pětkrát v předchozích letech, aby do generálské hodnosti jmenoval ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelku. Zeman ale přání vlády opět nevyslyšel.

iSport.cz 

ONLINE + VIDEO: Plzeň - Příbram. Západočeši mohou jít před Slovácko

Ve 31. kole fotbalové FORTUNA:LIGY hostí pátá Viktoria Plzeň předposlední Příbram. Západočeši chtějí potvrdit roli favorita a v tabulce předstihnout Slovácko, které má před víkendovým kolem dva body náskok a jedno utkání k dobru. Zápas včetně VIDEA nejzajímavějších momentů utkání sledujte od 17:00 na iSport.cz ONLINE.

iSport.cz 

Tři kluby dál živí Superligu: Jednáme v zájmu fotbalu. Přijdou tvrdé tresty

Zástupci Realu Madrid, Barcelony a Juventusu odsoudili jako nepřijatelný tlak, který na ně UEFA vyvíjí kvůli jejich neochotě vzdát se myšlenky na vznik nezávislé superligy. UEFA v pátek oznámila, že trojici rebelujících klubů čeká disciplinární řízení a následovat budou tresty. Klubům hrozí i vyloučení z Ligy mistrů.

Lidove noviny 

Sochařský park na Klenové. Výběr venkovní expozice je rozsáhlý

Většina galerií či muzeí výtvarného umění nemá takový venkovní prostor, aby v něm bylo možné vystavit sochy z jejich sbírek. Národní galerie Praha měla kdysi krásnou stálou sochařskou expozici v parku u zbraslavského zámku. Byla tam umístěna díla největších osobností českého moderního umění typu Hany Wichterlové nebo Otakara Švece.

Reflex 

Jarda Kalina. Zázračně geniální obchodník a průkopník ve vývoji neinvazivních antigenních testů

Taky máte rádi nejrůznější žebříčky? Třeba Top10 nejlepších folkovejch písniček nebo nejprodávanější knížky motivačních citátů nebo třeba best of konspirační teorie. A nebo...pět nejzajímavějších podvodů, které v uplynulém roce postihly Čechy. Tenhle žebříček přinesl server Rozhlas s pomocí výroční zprávy Finančního analytického úřadu při ministerstvu financí. Alena Schillerová nám její pomocí ukázala, jak totálně debilní tenhle národ ohledně financí je. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Tenisové zprávy - iDnes 

ONLINE: Giro odstartovalo časovkou. Vede Castroviejo, čeká se na favority

Čas třítýdenních cyklistických soubojů nadešel. V první etapě Giro d’Italia jezdce čeká devítikilometrová individuální časovka. Dokáže někdo porazit italského favorita Filippa Gannu, který loni na Giru ovládl všechny tři zkoušky proti chronometru? Závod sledujeme v podrobné online reportáži.

iSport.cz 

Nominace na MS v hokeji ONLINE: Nedvěd vysvětlil, jak je to se Zachou

Už se to blíží! Po konci extraligové sezony míří pozornost hokejových fanoušků k mistrovství světa, které po roční pauze kvůli koronaviru hostí od 21. května Lotyšsko. Sledujeme, jak se rodí nominace jednotlivých týmů včetně české reprezentace. Sledujte ONLINE na iSport.cz.

iSport.cz 

GM Nedvěd k Zachovi: Pešánovi volal. Odmítl nám a poděkoval

Během pátečního zápasu se Slovenskem (2:1) se Filipu Pešánovi marně pokoušel dovolat Pavel Zacha. Kouč národního týmu zjistil „ztracené“ volání bezprostředně po utkání a zmínil se o tom v rámci hodnocení utkání před novináři. Znamená to snad, že útočník Devils změnil své odmítavé stanovisko vůči šampionátu v Rize a chtěl kouče obeznámit s tím, že nakonec do Lotyšska pojede?

Hokej.iDnes.cz 

Kouč o osmnáctkách: Hráči si zaslouží kredit. Za zavřený hokej nemůžou

Ani letos se to nepovedlo. Český dorostenecký hokej čeká už sedmým rokem na medaili a ačkoliv prokázal na uplynulém mistrovství světa osmnáctiletých zlepšení, stále to na světovou konkurenci nestačí. Letos týmu kouče Jakuba Petra nenahrála ani složitá doba. Domů si odvezl slušný dojem za dva sympatické výkony proti silným soupeřům, ale stejně tak dvě vysoké porážky z duelů s velmocemi Ruskem a Kanadou.

iSport.cz 

ONLINE + VIDEO: Bohemians - Liberec. Slovan v bitvě proti neporaženým

Šestý Liberec by se na stadionu Bohemians 1905 rád přiblížil pohárovým příčkám, nečeká ho však jednoduchý úkol. „Klokani“ naposledy prohráli 21. února s plzeňskou Viktorií, od té doby třikrát zvítězili a sedmkrát remizovali. Slovan o minulém výkonu ztratil dvoubrankové vedení nad Spartou, boj o předkola evropských pohárů pro něj však vrcholí. Utkání můžete sledovat v ONLINE REPORTÁŽI na webu iSport.cz.Fotbal.idnes.cz 

ONLINE: Tottenhamu jde proti Leedsu o poháry, City může slavit titul

Fotbalistům Tottenhamu jde v prvním utkání sobotního programu anglické Premier League o evropské poháry, na půdě Leedsu potřebují bodovat. Vrcholem dne však může být korunovace nového šampiona: Manchester City se stane mistrem, pokud v duelu od 18.30 hodin porazí Chelsea. Sledujte podrobné online přenosy.

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city