Добавить новость

Более 3 млн жителей Подмосковья пройдут диспансеризацию в 2023 году

Жители Москвы 150 тысяч раз пополнили проездной с помощью сервиса «Московский транспорт»

Подмосковные учащиеся посетили мероприятия проекта «Культура для школьников» более 1,6 млн раз

В Следственном комитете заинтересовались проблемами авиационного техникума в Жуковском29 января 2023 года
Ria.city


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
«Живые» новости

Rss.plus

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог

Первые новости сегодня

Ke zprávě o úmrtí generála Pavla...

Tak tuto informaci bych tipoval na práci našich odborníků z Vnitra, možná se spoluúčastí naší BIS. Читать дальше...


Топ новостей последнего часаЖители Москвы 150 тысяч раз пополнили проездной с помощью сервиса «Московский транспорт»

Более 3 млн жителей Подмосковья пройдут диспансеризацию в 2023 году

После пожара на рынке «Синдика» в воздухе не зафиксировано превышение норм вредных веществ

Бастрыкин поручил доложить о ходе расследования дела по факту издевательств над ребенком в МосквеНовые комментарии

Все новости

Novinky 

Průměrná penze ženám vzrostla dvakrát více než mužům

Výchovné za odchované děti výrazně zamíchalo se starobními penzemi žen. Jejich průměrný důchod v lednu dosáhl 18 255 korun měsíčně, v porovnání s prosincem vzrostl o 1771 korun. Stále sice zaostává za průměrnou penzí mužů, která činí 20 710 Kč, avšak v porovnání s důchody mužů jde o více než dvojnásobný nárůst.

iDNES.cz 

Selfie maniak s tučným příplatkem. Test Huaweie Novy 10 Pro

Model vyšší střední třídy od Huaweie, Nova 10 Pro, zcela neskrývavě cílí na příznivce designově atraktivních smartphonů a ty, kteří si rádi fotí selfie fotky. Zbytek výbavy má pár dalších příjemných překvapení, avšak i neduhů. Dojem pak nezlepšuje ani vysoká cena.

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

Spustí pokřik a útočí na nás. Ukrajinci popisují ruskou taktiku u Bachmutu - SeznamZprávy.cz

 1. Spustí pokřik a útočí na nás. Ukrajinci popisují ruskou taktiku u Bachmutu  SeznamZprávy.cz
 2. "Spustí pokřik a vrhnou se na naše pozice." Ukrajinci popisují tvrdé boje u Bachmutu - Aktuálně.cz  Aktuálně
 3. Kyjev přiznal ztrátu Soledaru. Na jihu se Rusové brání, oznámil  iDNES.cz
 4. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

Česko má nového prezidenta. Jak bude vládnout Petr Pavel - SeznamZprávy.cz

 1. Česko má nového prezidenta. Jak bude vládnout Petr Pavel  SeznamZprávy.cz
 2. Online: Hladíka jsem připraven jmenovat. Je to odpovědnost premiéra, uvedl Pavel  SeznamZprávy.cz
 3. Volby 2023 ONLINE: Prezidentem bude Pavel  Novinky.cz
 4. Jan Novotný: V Česku se po deseti letech nahromadila protibabišovská energie  E15.cz
 5. Petr Pavel potvrdil roli favorita a je nástupcem Miloše Zemana na Hradě. Zásadní otázka teď zní, co bude s Babišem  Info.cz
 6. Zobrazit vše o tomto... Читать дальше...

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

Policisté hledají ročního chlapce z Prahy - Novinky.cz

 1. Policisté hledají ročního chlapce z Prahy  Novinky.cz
 2. Policie pátrala v Praze po ženě s ročním chlapcem. Dvojice je v pořádku  iROZHLAS
 3. Policie pátrala po Sylvii (31) a Toníčkovi (1), matka chlapečka trpí psychickými problémy  Blesk.cz
 4. Policisté pátrali po matce a jejím ročním dítěti. Oba jsou v pořádku  ceskatelevize.cz/ct24
 5. Policie odvolala pátrání po ženě a ročním dítěti z Prahy. Dvojice je v pořádku  iROZHLAS
 6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci... Читать дальше...

Česká Pozice 

S Mynářem se setkám příští týden, říká budoucí kancléřka prezidenta Pavla. Jak chce změnit Pražský hrad?

Do štábu nově zvoleného prezidenta Petra Pavla dorazila i Jana Vohralíková. Právě ona by měla nahradit hradního kancléře Vratislava Mynáře. Jak řekla serveru Lidovky.cz, chystá už na příští týden schůzky s kancléřem sněmovny a samotným Mynářem, aby se dohodli na zasedání, kde nový prezident složí slib. S Mynářem chce mluvit i o předání úřadu. Až dosud byla Vohralíková šéfkou kanceláře Senátu.

ECHO24 

Takže teď se zase všichni uklidníme

„Skončili jsme jasná zpráva, proč o tebe zakopávám dál,“ zpívá v jedné z nejznámějších písní skupiny Olympic její frontman Dalibor Janda na text Pavla Vrby a je to samozřejmě píseň milostná, která pojednává o smutku po partnerském rozchodu. V nastalých chvílích jde ovšem citovaný text aplikovat na povolební situaci

ECHO24 

„Mezi stranami jsme zvítězili.“ Havlíček odmítá povolební rozklad v hnutí ANO

První místopředseda ANO Karel Havlíček má za to, že hnutí nemůže opouštět koncept strany pro všechny, protože jen díky tomu sbírá tolik hlasů. V rozhovoru pro Echo24 krátce po ohlášení výsledků prezidentské volby také říká, že opoziční hlasy v hnutí vnímá jako problém, protože kritika moravskoslezského hejtmana Iva Vondráka nebo ostravského primátora Tomáši Macury by mohla odlákat voliče jinam. Nominant ANO Andrej Babiš nakonec ve volbě prohrál se svým soupeřem Petrem Pavlem.

ECHO24 

Vysoký účet za strašení. Vlády přinutil jednat až šok z ceny plynu

Strach je mimořádně silná emoce, která manipuluje s politikou i ekonomikou. V politice to právě teď v přímém přenosu sledujeme jako z učebnice pro manipulátory. Andrej Babiš bez zábran zneužívá strachu lidí z války, o jehož síle ho pečlivě přesvědčily průzkumy. V ekonomice má strach ještě rychlejší a bezprostřednější projevy. Okamžitě manipuluje cenou. Všechny prudké vzestupy a pády měn, cen i celých ekonomik mají na svědomí strachy. Z války, recese, nedostatku. To jsou ty zlomové body, kdy…
ECHO24 

GALERIE: Pozor, letí špunt. Jak prožíval volební den štáb budoucího prezidenta

Pražské Fórum Karlín bylo už od brzkých odpoledních hodin obsypáno zástupem podporovatelů a kolem druhé hodiny se u vchodu vinula dlouhá fronta. Chvíli předtím totiž do štábu dorazil nyní už vítěz prezidentských voleb Petr Pavel. Od začátku v rozlehlém karlínském sále panovalo tiché očekávání, že volby nepřinesou překvapení. A po poměrně krátkém čekání už vyvolávání „Pavel na Hrad“ nahradily létající špunty.

iDNES.cz 

Dva psi v jedné rodině se rvali, až končili na veterině. Desenský poradil

Československému vlčákovi Dannymu skončil klidný život, když se jeho majitelé sestěhovali do jednoho domu se zahradou spolu se synem a jeho bíglem Stevem. Danny je od svého majitele poměrně vycepovaný, na rozdíl od Steva, který si může dělat co chce, cokoliv si vynutí a po Dannym okamžitě vyjíždí.

iDNES.cz 

Krása za peníze. Plastické operace podražily, zájem o ně přesto vzrostl

Zvětšení prsou, operace očních víček či liposukce – to jsou dnes nejžádanější zákroky v oblasti estetické chirurgie. Podle nejnovějších údajů Mezinárodní společnosti estetické plastické chirurgie vzrostl celosvětově počet zákroků prováděných plastickými chirurgy v roce 2021 o 19 procent.

iDNES.cz 

Autofotka týdne: Hrdinné Twingo poslala umělá inteligence do vesmíru

Toho vykuleného veselého mrňouse představil Renault na autosalonu v Paříži 5. října 1992. Ovšem produkce začala až v roce následujícím. Takže Renault slaví třicáté narozeniny Twinga i letos. U té příležitosti startuje prvního února projekt „RE INVENT TWINGO“, který vyzývá účastníky, aby si představili své vlastní Twingo s využitím umělé inteligence.

iDNES.cz 

Izrael řeší, jak se ekonomicky nezadrhnout. Kvůli radikálům vláda nemusí uspět

Věnovat se judaismu naplno se v Izraeli vyplatí. Průměrná sekulární domácnost odvede na daních z příjmu devětkrát víc než ultraortodoxní. Jak s příchodem nové vlády spočítal izraelský server Calcalistech, sekulární a neortodoxní židovské domácnosti hradí do státní kasy 90 procent všech odvodů na daních z příjmů, sociálním i zdravotním pojištění.

iDNES.cz 

Pro Jirku je tenis všechno. Talent Lehečka očima své přítelkyně

Až z Georgie ve Spojených státech sledovala počínání svého přítele, který se na Australian Open probil do čtvrtfinále. Studentka psychologie Viktorie Wojciková přiznává, že zápasy Jiřího Lehečky prožívá intenzivněji než své vlastní. Sama se od dětství tenisu věnuje a v rozhovoru pro iDNES Premium vřele vypráví, jaký je aktuálně nejlepší český hráč mimo kurt.

iDNES.cz 

TEST: Máte se ráda? Zjistěte, jestli na sebe nejste moc přísná

Možná vám připadá sobecké zaměřovat svou pozornost na sebe, ovšem žít život jen pro druhé a nikoli pro sebe je nejen hodně vyčerpávající, ale také škodlivé. Pro koho? No přece pro vás. Zkuste být na sebe hodnější. Jak jste na tom, zjistíte pomocí našeho testu.iDNES.cz 

KVÍZ: Postavte se k tomu čelem. Letadla nikdy neomrzí

Úkolem následujícího kvízu je poznat typ letadla na fotografii z čelního pohledu. I když kvíz řada čtenářů magazínu Technet.cz shledá jednoduchým, přesto i pro znalce může být zábavným a minimálně u poslední otázky to bude chtít pozornější pohled.


Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайтаЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city

Суд не стал удовлетворять иск Fesco к Магомедову и ряду офшоров на 80 млрд рублей

Патагония. Ледники, морские львы, гуанако, туристы. Документальный фильм.

Руководитель Гидрометцентра Вильфанд: самые холодные дни зимы в Москве будут теплыми

Тела трех человек нашли в квартире на севере Москвы

Музыкальные новости

Квинси Промес может прибыть на третий сбор "Спартака"

Кубок главы Якутии: после пяти туров лидирует Кобалия

В туле стало возможным подключать домашний интернет 1 Гбит/ от МТС

В МИД РФ назвали Эрдогана лидером особого "калибра", не поддающимся давлению извне

Новости России

Новобранцы Преображенского полка приняли присягу в Музее Победы

Руководитель Гидрометцентра Вильфанд: самые холодные дни зимы в Москве будут теплыми

"Торино" вырвал ничью у "Эмполи" при участии Миранчука

Гороскоп и главный совет на весну 2023 года для каждого знака зодиака

Экология в России и мире

Михаил Александров: Последний брифинг Марии Захаровой стал квинтэссенцией проазербайджанской пропаганды

Как согреться зимой?

Ювелирный бренд Sokolov: Продажи серебра в России выросли на 25,7% в 2022 году

Чем согреться зимой?

Спорт в России и мире

Прощание с Алексеем Смирновым пройдет 27 января

В Томском ТЮЗе началась репетиция спектакля-променада по творчеству Волкова

Бой с Романовым ничего не даст Волкову, считает Слипенко

Президент Белоруссии Лукашенко поздравил Соболенко с победой в финале Australian Open

Moscow.media

Маленький абориген

Промышленный принтер штрих-кодов iDPRT iX6P

Как исполнить мечту детства и купить спорткар с обложки автожурнала

В ДНР сравнили возможности танков Abrams и Т-80БВ по части характеристикТоп новостей на этот час

Rss.plus


Россияне рассказали, куда полетят отмечать февральские праздники

"Торино" вырвал ничью у "Эмполи" при участии Миранчука

Новобранцы Преображенского полка приняли присягу в Музее Победы

Тела трех человек нашли в квартире на севере Москвы