Добавить новость

Родственники Ефремова готовят заявление на Пашаева

Свыше 50 тысяч жителей Зеленограда привились от гриппа

Опубликован рейтинг регионов РФ по приверженности здоровому образу жизни

Семья Ефремова подаст заявление в полицию на его бывшего адвоката Пашаева

28 сентября 2020 года
Новости сегодняСпортивные новости от Sportsweek.org
Добавь свою новость бесплатно - здесь

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Ru24.pro


Первые новости сегодня

اجداد مادرم کولی بودند

پدرِ مادرم «سرکج پاگولویچ آلیو» فرزند یک خانواده روستایی و ساده بود و مادربزرگِ او از نژاد کولی‌ها بود... Читать дальше...

Топ новостей последнего часа


Все новости

Новые комментарии

Irna.ir (fa) 

اهرم بوشهر لرزید

تهران-ایرنا-زلزله ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر بخش هایی از اهرم بوشهر را لرزاند.

Nameh News 

مونده ی این غذاها رو هیچ وقت نخورید

برخی از خانم ها اقدام به تهیه انواع غذا برای روزهای بعد می کنند در حالی که این کار صحیح نیست، برخی غذاها هستند که هرگز نباید مانده ی آن ها را مصرف کنید.

Mashregh 

عکس/ آبشار آسیاب خرابه جلفا کجاست

آسیاب خرابه در ۲۷ کیلومتری هادی شهر و ۱۵۰ کیلومتری تبریز قرار گرفته است و دسترسی به آن از تبریز به سمت خروجی مرند امکان پذیر خواهد بود.آبشار آسیاب خرابه یکی از زیباترین مناطق دیدنی آذربایجان شرقی است.

Irna.ir (fa) 

تقدیر رهبران حماس از سفیر ایران در قطر

تهران- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز یکشنبه در مراسمی از «محمدعلی سبحانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه به مناسبت پایان دوره مأموریت وی در این کشور تقدیر کرد.

Javan  

تیتر را اشتباه زده‌اید!

سال گذشته وقتی عباس عبدی پیشنهاد کناره‌گیری روحانی به دلیل انتقادات منتقدان علیه او را طرح کرد، در گزارشی در روزنامه جوان (۲۵ آذر ۹۸) نوشتم: «روحانی می‌تواند استعفا کند یا نکند، موضوع این گزارش، بررسی موضوع رفتن یا نرفتن روحانی نیست، اما اصلاح‌طلبان نمی‌توانند بهانه «نمی‌گذارند دولت کار کند» را برای دلیل استعفای او به کار برند.

Tabnak 

درگیری شدید میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان/ اعلام آماده باش برای جنگ گسترده میان دو کشور

تنش ها و درگیری ها میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان بار دیگر آغاز شده است و نگرانی های گسترده ای پیرامون تبدیل شدن دور جدید تنش ها به یک جنگ گسترده افزایش یافته است. جمهوری آذربایجان روز یکشنبه ۲۷ سپتامبر پس از هدف قرار گرفتن و سرنگونی دو بالگرد نظامی‌اش در ارتفاعات قره‌باغ این منطقه را زیر آتش سنگین توپخانه و سامانه‌های موشکی خود قرار داد.

Javan  

خودکشی و مواد مخدر از بالیوود تا سینمای سامورایی‌ها

خودکشی «تاکئوچی یوکو» بازیگر ژاپنی چهارمین مورد از این دست اتفاقات سریالی در بین چهره‌های سینمایی این کشور در کنار اقدامات مشابه بازیگران سینمای هندوستان نشان می‌دهد عمده این افراد به دلیل فشار‌های سنگین روحی و روانی دست به خودکشی زده‌اند.

Javan  

بیم و تردید درباره باکری حجازی‌فر

انتشار یک عکس از سریالی که قرار است درباره زندگی سرداران شهید باکری تولید شود، این سؤال را در اذهان به وجود آورده که چرا تلویزیون آنقدر دیر به دیر سراغ زندگی سرداران شهید رفته است؟ در حالی که شهدا اسوه‌های فرهنگی جامعه هستند، با این حال این اسوه‌ها کمترین سهم را از محتوای تولیدی مجموعه‌های تلویزیونی داشته‌اند.

Javan  

سفارت امریکا رزمایش نظامی برگزار می‌کند!

نزدیک به چهار ماه از آزمایش موشکی امریکا در داخل سفارت خود در بغداد می‌گذرد. در پی حملات اخیر به مراکز دیپلماتیک و هشدار‌های گروه‌های مقاومت، به قدری سفارت برای امریکایی‌ها ناامن شده که از امروز، رزمایشی را در داخل سفارت شروع می‌کنند.Javan  

ترامپ کنار نرود برایش برنامه داریم

سناتور برنی سندرز دیروز در گفتگو با بیل ماهر گفت که فکر نمی‌کرد که امریکا به روزی بیفتد که یک نامزد انتخابات از کنار نرفتن از قدرت در صورت شکست صحبت کند: «صد سال سیاه هم فکرش را نمی‌کردم که روزی درباره این حرف بزنم که اگر یک رئیس‌جمهور نخواست بعد از شکست در انتخابات از قدرت کنار برود، چه کاری باید انجام شود. اما خب امروز در چنین وضعیتی هستیم. به حرف‌های ترامپ گوش کنید. به آن‌ها کم محلی نکنید.»

Знакомства и общение в Вашем городе

Реальные знакомства и общение (по интересам, в вашем городе)Новости России сегодня

Недвижимость и автомобили (анонсы, новости, обзоры)

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта
Топ новостей на этот час