Добавить новость

Филолог посоветовал не отказываться от точек в конце предложений при общении в онлайне

«Эффективность действий приближается к нулю»: Вассерман объяснил, почему отравили Навального

Исследования вакцины «Спутник V» в Белоруссии начались раньше плана

Фигурантам дела "Нового величия" могут ужесточить наказание

29 сентября 2020 года
Новости сегодняСпортивные новости от Sportsweek.org
Добавь свою новость бесплатно - здесь

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Новости там, где Вы


Первые новости сегодня

Raivo Ird: noorte terviseprobleemide vastu saab võidelda mõõgaga

Kaasaegses ühiskonnas on kujunemas üha suuremaks probleemiks meie noorte liiga vähene kehaline aktiivsus... Читать дальше...

Топ новостей последнего часа


Все новости

Новые комментарии

Parnu Postimees 

Pärnumaa metsaotid võivad kergemalt hingata

Eestis on 24. septembri seisuga kütitud 80 metsaotti. Keskkonnaameti kehtestatud küttimismahu järgi võib neid lasta 87. Pärnumaale anti viie mesikäpa laskmisluba, kõik viis luba on kasutatud.

Ohtuleht 

ÄRA PÕE! 10 asja su vagiina kohta, mis meest ei huvita

Naised kipuvad sageli kõige üle liigselt muretsema. Kui ellu tekkinud uus mees, siis ikka tunneb naine, kuidas tema arvates ebatäiused keha juures väga häirima hakkavad. Võibolla üritab mõni naine seetõttu suisa seksi uue kaaslasega vältida. Muretsemiseks pole tegelikult põhjust!

Postimees 

Raivo Ird: noorte terviseprobleemide vastu saab võidelda mõõgaga

Kaasaegses ühiskonnas on kujunemas üha suuremaks probleemiks meie noorte liiga vähene kehaline aktiivsus, füüsise nõrgenemine ja sellest omakorda alguse saavad vaimse tervise probleemid. Ajalooga seotud põnevaid huvitegevusi kaasaegse võitlusspordiga ühendav Eesti Ajaloolise Mõõgavõitluse Liit on Tartu linna toel käivitanud noorsootöö programmi «Noored liigutama!», mis sõna otseses mõttes kutsub noori üles oma elu ja tervise eest võitlema.

Postimees 

Rootsis peetakse eestlaste Estonia huku teooriaid arusaamatuks

Rootsi ajakirjanduses liigitatakse Estonia katastroofi uurimiskomisjoni endise juhi Margus Kurmi väide, et õnnetusega võis olla seotud Rootsi allveelaev, pigem vandenõuteooriate kilda. Ülemerenaabri enda eksperdid ja poliitikud kalduvad kokkupõrke võimalust ebatõenäolisena kõrvale heitma.

Postimees 

JAFF uurib paralleelseid maailmu

Reedel, 2. oktoobril algab 14. Jaapani animatsiooni ja elustiili filmifestival JAFF, mille teema on seekord paralleelsed maailmad.

Postimees 

Andre Nõmm: ärme lase kurjategijatel end sinimustvalgesse mässida

Eesti regulatsioonide liberaalsus meelitab siia tegutsema erinevaid ettevõtteid. Seetõttu peame tegutsema ettevaatlikult ja targalt, et me eelkõige suures innovatsiooni eufoorias ei mässiks sinimustvalgesse rahvusvahelise haardega kurjategijaid, hoiatab Finantsinspektsiooni juhatuse liiga Andre Nõmm blogis.

Ohtuleht 

Koroona „Ringvaate“ toimetuses! Grete Lõbu: õnneks pole kellelgi haigustunnuseid lisandunud

Esmaspäeva õhtul läks ETV saade "Ringvaade" eetrisse hoopis teistmoodi, kui oleme harjunud – stuudios juhtis saadet reporter Jüri Muttika ning pärissaatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop liitusid videosilla vahendusel. Seda seetõttu, et kaks "Ringvaate" meeskonnaliiget andsid positiivse koroonatesti. "Me ei istu kodus sellepärast, et siin oleks õudselt lahe olla, meid hoitakse siin, sest on suur tõenäosus, et keegi meist võib olla veel nakatanud," ütleb Lõbu.

Postimees 

Kinno jõuab muumi-looja Tove Janssoni eluloofilm

Alates 15. oktoobrist jõuab kinodesse Soome režissööri Zaida Bergrothi film «Tove Janssoni rääkimata lugu», mis on haarav draama ikoonilise geeniuse, muumide looja Tove Janssoni loomingulisest energiast ja tema tormilistest eneseotsingutest, ihalustest ja vabadusest.Postimees 

Parvlaev Estonia huku uute asjaolude jälil

Postimehe ajakirjanik Krister Kivi ja operaator Andres Haabu sõitsid parvlaev Estonia huku uute asjaolude ilmnemisel Rootsi. Miks otsustas Henrik Evertsson uurida Estonia katastroofi? Mida mäletavad parvlaeva uppumisest Rootsis elavad ellujääjad ning kas nad näevad vajadust laevahuku uurimiseks?

Знакомства и общение в Вашем городе

Реальные знакомства и общение (по интересам, в вашем городе)Новости России сегодня

Недвижимость и автомобили (анонсы, новости, обзоры)

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта
Топ новостей на этот час