Добавить новость

Мужчина и восьмилетняя девочка погибли в ДТП на Дмитровском шоссе в Подмосковье

Что важно успеть сделать в народный праздник Корнилов день 26 сентября 2022 года

Лена Катина и Юлия Волкова помирились и выступили в Минске ради денег

Москвичам пообещали холодную и дождливую погоду до конца сентября25 сентября 2022 года
Ria.city


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог

Первые новости сегодня

Kraków: Zaginął Jakub Bocheński, działacz Lewicy. Trwają poszukiwania

Zaginął Jakub Bocheński, aktywista i działacz Lewicy. Ostatni raz był widziany w czwartek w Krakowie. Читать дальше...


Топ новостей последнего часа


Сентябрь
2022

Новые комментарии

Все новости

Interia.pl 

Boniek pochwalił się wyjątkowym zdjęciem. Jego wpis robi furorę w sieci

Zbigniew Boniek należy do osób aktywnie korzystających z portali społecznościowych. 66-latek dzieli się tam nie tylko swoimi przemyśleniami związanymi ze światem sportu, ale także nowinkami z życia prywatnego. Tym razem działacz piłkarski zabrał swoich obserwatorów… na randkę z ukochaną.

Interia.pl 

Niezwykłe zjawisko na niebie. Może mieć na nas niebagatelny wpływ

NASA informuje, że 26 września Jowisz zbliży się do Ziemi i będzie to najmniejsza odległość od 1963 roku. Na kolejne wielkie zbliżenie Jowisza trzeba będzie poczekać do 2 października 2034 r. Ale wtedy ta odległość będzie aż o 700 tys. km większa. Warto zatem zainteresować się tym zjawiskiem już w tym roku. Ruchy planet to nie tylko zjawiska astronomiczne, zajmują się też nimi astrologowie. Czy Jowisz w opozycji będzie miał wpływ również na nasze zachowania i samopoczucie?

Interia.pl 

Żużlowy poker w finale? Sędzia ciągnął Falubaz za uszy

- Gdyby dobrze przeszukać internet, podobnych, ostrych, sugerujących wypaczenie wyniku finału komentarzy jest na pęczki. Tylko czy słusznie? Rozumiem, że przez fanów Falubazu przemawia smutek, złość, rozgoryczenie, ale jak obejrzą, to spotkanie na spokojnie jeszcze raz, może przyjdzie refleksja, że jeśli ktoś był ciągnięty za uszy i utrzymywany przy życiu przez Kuśmierza, to raczej Zielona Góra.

Interia.pl 

Dawid Kubacki zdominował konkurs. Wspomniał Kamila Stocha

Dawid Kubacki jest o krok od czwartego zwycięstwa w cyklu letniej Grand Prix, ale polski skoczek narciarski nie zapomina o Kamilu Stochu. Kubacki wygrał w niedzielę w Hinzenbach, a rozstrzygniecie nastąpi za tydzień w Klingenthalu.

Interia.pl 

Media: Barcelona planuje hitową wymianę zawodników z Liverpoolem

Jak donosi kataloński "Sport", w zimowym okienku transferowym szykuje się bardzo interesująca wymiana zawodników na linii FC Barcelona - Liverpool FC. Do ekipy "The Reds" ma się przenieść Memphis Depay. Na Camp Nou z kolei liczą na powitanie Roberto Firmino.

Interia.pl 

Ibrahimović rzymskim wojownikiem? Nowa rola gwiazdora

Zlatan Ibrahimović lubi wyzwania, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Legendarny już napastnik postanowił tym razem podjąć się roli aktora, biorąc udział w najnowszym filmie z serii Asterix i Obelix, który swoją premierę będzie miał w przyszłym roku.

Interia.pl 

Haniebna deklaracja! Rosyjski mistrz rusza na front

Mistrz organizacji AMC Fight Nights w wadze średniej, Rosjanin Władimir Miniejew otrzymał wezwanie mobilizacyjne i zapowiedział, że nie ma zamiaru uchylać się od służby wojskowej. 32-letni zawodnik wkrótce uda się na front. "Nie będę uciekać" - powiedział.

Interia.pl 

Pięć sposobów na bezpieczne hasło. 123456 jest naprawdę słabe

Bezpieczne hasło to podstawa funkcjonowania w sieci. Jak dobrze wiemy, bezpieczeństwo naszych danych w cyfrowym świecie jest najważniejsze. Dlatego powinniśmy zastanowić się nad tym, jak stworzyć silne hasło. Powinno być trudne w złamaniu przez cyberprzestępców. Dobrze jest więc trzymać się kilku podstawowych zasad, które ułatwią nam funkcjonowanie w sieci. Poznajmy 5 rzeczy, które pozwolą nam stworzyć bezpieczne i silne hasło.

Interia.pl 

Zatrzymano paszport Mathieu van der Poela. Poczeka na niego... sześć tygodni

Mathieu van der Poel - holenderski kolarz, który był zaliczany do grona faworytów niedzielnego wyścigu o mistrzostwo świata, odbywającego się w australijskim Wollongong, na kilka godzin przed startem został aresztowany. 27-latek uwikłał się w hotelową sprzeczkę. Jak się okazuje - choć wypuszczono go jeszcze przed startem, na Antypodach będzie musiał zostać na dłużej, a jego sezon w brutalny sposób został właśnie zakończony.

Interia.pl 

Nastolatkowie dźgnięci nożem. 12-latek podejrzany

15-latek i jego 17-letni kolega zostali w sobotę zaatakowani nożem w Wodzisławiu Śląskim. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Najprawdopodobniej sprawcą ataku jest 12-latek, w którego domu znaleziono nóż.
Interia.pl 

Wiecznie drudzy. Znów muszą odłożyć marzenia o awansie

OK Bedmet Kolejarz starał się dziś z całych sił u siebie odrobić szesnastopunktową stratę do SpecHouse PSŻ-u. Goście pomimo osłabienia nie wypuścili jednak z rąk pokaźnej przewagi i to oni za rok będą ścigać się na zapleczu PGE Ekstraligi. Za opolanami dwa finały z rzędu, w których coś zawsze stawało im na przeszkodzie. Gdy do tego dodamy 2020 rok i drugie (!) miejsce w tabeli, to najzwyczajniej w świecie nie chcielibyśmy być w skórze kibiców tejże ekipy. Adaś Miauczyński lubi to.

Do Rzeczy 

"Do Rzeczy" nr 39: Analiza Łukasza Warzechy: Operacja "Zima"

Niedogrzane mieszkania, upadające firmy, brak nawet gazu LPG. Tak może wyglądać ta zima. I choć kryzys energetyczny jest od nas niezależny, to Polska na własne życzenie pogłębiła wiele obecnych problemów – Łukasz Warzecha rozprawia się z polityką rządu Zjednoczonej Prawicy w obliczu kryzysu energetycznego w tekście „Polityka na zimno”.

Do Rzeczy 

Dwie pensje

Wojciech Cejrowski przekonuje w najnowszej korespondencji z USA, że polski rząd powinien wreszcie obniżyć podatki.

Do Rzeczy 

Transhumanizm

Z INNEJ PERSPEKTYWY I Określenie „transhumanizm” wywodzi się z ideologii, której pionierem był już kilkadziesiąt lat temu angielski biolog i zwolennik eugeniki Julian Huxley.

Do Rzeczy 

Zagłada pamięci

PIÓRKIEM I PAZURKIEM I Małgośka – mówią mi – prawica ma teraz festiwal piosenki antyniemieckiej. Kiedy wreszcie zmęczy was ta nienawiść?

Do Rzeczy 

Głupie żarty z kamienną twarzą

Putin ogłosił mobilizację 300 tys. mężczyzn. Stop. Na granicy z Finlandią ustawiła się 35-kilometrowa kolejka rosyjskich pacyfistów.

Do Rzeczy 

Cenzura i tresura

#WARTO I Zablokowanie kanału wideo portalu Polonia Christiana przez administratora platformy internetowej kolejny raz pokazało, że ograniczanie wolności słowa jest stałym elementem przestrzeni komunikacji.

Do Rzeczy 

Covidowy dysydent

DEKAMERONKI Jerzy Karwelis I Wychodzą coraz bardziej covidowe kwiatki. To znaczy rzeczy, które działy się podskórnie, były dość powszechne oraz nie słyszeliśmy o nich.

Do Rzeczy 

Tragiczne dzieje zamku w Grodnie

Przewodnik turystyczny po I Rzeczypospolitej. Zamek w Grodnie nad Niemnem to żywa księga i kronika dawnej Rzeczypospolitej.

Do Rzeczy 

Długa droga do Chin

NIEPRAKTYCZNA PANI DOMU I Jest u nas w rodzinie frakcja koneserów herbaty. Sama do niej nie należę, nie przeszkadza mi specjalnie tzw. szczur wrzucony do szklanki.

Do Rzeczy 

Jesień

SIOSTRY GOTUJĄ I Wraz z końcem września, kiedy rozpoczyna się kalendarzowa jesień (a na noc z 22 na 23 przypada tzw. jesienne równanie dnia z nocą, czyli astronomiczny początek jesieni), nasi pradziadowie obchodzili dożynki, czyli święto wdzięczności – za szczęśliwe i urodzajne lato oraz zebrane plony, dzięki którym mogli mieć pewność, że przetrwają ciężką zimę.Do Rzeczy 

Test "Do Rzeczy": Green Cell Solarcharge 21 W

Fajny pomysł w czasach kryzysu energetycznego. Możliwość ładowania powerbanku podczas wycieczek, solidne wykonanie, niewielka waga i możliwość zasilania trzech urządzeń jednocześnie – to największe zalety solarnego powerbanku polskiej marki Green Cell.

Do Rzeczy 

Gigant spod kosza

ŁUKASZ MAJCHRZYK I Mateusz Ponitka w ciągu dwóch tygodni stał się jednym z lepiej rozpoznawalnych polskich sportowców. W świecie koszykarskim ceniony był od dawna


Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city

Граждан РФ с наличием счетчиков на услуги ЖКХ предупредили о неприятном «сюрпризе» 26 сентября

Собянин рассказал о планах развития промзоны «Дегунино—лихоборы»

Москва электрическая: Импортозамещение побеждает в отдельно взятом регионе

Человеку с кошкой нужна однушка: как быстро снять жилье владельцам домашних животных

Музыкальные новости

Владимир Путин подписал закон с поправками в УК России о мародерстве, дезертирстве и сдаче в плен

Игорь Маковский провел совещание с директорами филиалов Обществ и руководителями мобилизационных подразделений

Кубок Кремля: в Москве пройдет международный турнир по бально-спортивным танцам

Дзюба отреагировал на быструю развязку в поединке Емельяненко и Дацика

Новости России

Собянин рассказал о планах развития промзоны «Дегунино—лихоборы»

Петербург снова на первом месте по количеству заражений коронавирусом

Лена Катина и Юлия Волкова помирились и выступили в Минске ради денег

Граждан РФ с наличием счетчиков на услуги ЖКХ предупредили о неприятном «сюрпризе» 26 сентября

Экология в России и мире

Мостовой переход в Реутове возведут до конца года

CPM: развитие на меняющемся рынке

В Турции опубликовали рейтинг российских туроператоров

Российское решение ВКС Vinteo использовалось для обеспечения сеансов связи на ВЭФ-2022

Спорт в России и мире

Александрова и Самсонова вышли в финалы турниров в Азии, Месси оформил дубль

Рафаэль Надаль: Очень горжусь тем, что стал частью карьеры Федерера. Но ещё больше меня радует то, что мы уходим друзьями

Валентина Михайловна Попова

Александрова стала чемпионкой турнира WTA-250 в Сеуле

Moscow.media

Paramount показал компактный броневик Maatla 4×4

В Сочи у летучих мышей нашли вирусы, похожие на ковид. Опасно ли это для людей?

Как россияне проходят границу с Грузией без очереди. Объезжают пробку на самокатах за 25 000₽

«Это природное явление». Блогерша из Иркутска объясняет, что значит частичная мобилизация для мужчинТоп новостей на этот час

Rss.plus


Петербург снова на первом месте по количеству заражений коронавирусом

Грузовик снес ГАЗель: четыре автомобиля столкнулись на трассе под Дзержинском

Садальский назвал Бари Алибасова главным недостатком Федосеевой-Шукшиной

Москвичам пообещали холодную и дождливую погоду до конца сентября