Добавить новость
6 июля 2020 года

Новости сегодня

Спортивные новости от Sportsweek.org
Добавь свою новость бесплатно - здесь

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог

Первые новости сегодня

Pašpasludinātas zvaigznes sačakarē tirgu - Indra Salceviča un Jaroslavs Barišņikovs velta skarbus vārdus influenceru aprindām

Tā sauktajiem influenceriem pienākuši grūti laiki – pandēmijas apstākļos pēc viņu pakalpojumiem pieprasījums krietni krities... Читать дальше...

Топ новостей последнего часа


Все новости

Июль
2020
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новые комментарии

Kasjauns.lv 

Pašpasludinātas zvaigznes sačakarē tirgu - Indra Salceviča un Jaroslavs Barišņikovs velta skarbus vārdus influenceru aprindām

Tā sauktajiem influenceriem pienākuši grūti laiki – pandēmijas apstākļos pēc viņu pakalpojumiem pieprasījums krietni krities, arī soctīklu lietotāji sapratuši, kur tad ir dzīves patiesās vērtības. Un nu par daudziem pašmāju influenceriem, kuru savairojies kā sēnes pēc lietus, skarbi izsakās arī viņu pieredzes bagātākie kolēģi.

Kasjauns.lv 

Andris Bačkurs: pieci soļi, lai Rīgas būvvaldē samazinātu birokrātiju

"Mēs visi vēlamies dzīvot ērtā vidē, glītās, drošās un ekonomiski apsaimniekojamās ēkās. Lai šo pasūtītāju sapni piepildītu, būvniecības nozarei nākas saskarties ar lieliem izaicinājumiem, tostarp speciālisti nemitīgi lauza galvas par to, kā padarīt būvju tapšanu labāku, efektīvāku un mazāk birokrātisku," savu viedokli pauž Rīgas domes deputāts Andris Bačkurs ("Latvijas attīstībai"/"Attīstībai/Par!").

Kasjauns.lv 

Prognozes 2020. gadam kļūst arvien drūmākas jeb - "scenārija autori" krietni pārcentušies

Lai gan visas pasaules uzmanības centrā ir Covid-19 pandēmija, tā nav vienīgā liga, kas 2020. gadā piemeklējusi planētu. Šogad tiek paredzēti postoši ugunsgrēki, plūdi, slikta raža un siseņu uzvaras gājiens vairākās pasaules valstīs. BBC vēstī, ka dabas katastrofas apdraud nabadzīgo valstu iedzīvotājus un rada nopietnu problēmu risku Eiropā un ASV. Par to jau brīdinājuši meteorologi un starptautiskās organizācijas.

Kasjauns.lv 

Vecāki, ņemiet vērā: jauniešu vidū kļūst populāra frāze, ar kuru viņi norāda uz pašnāvnieciskām domām

Frāze “I had pasta tonight” (“Es šodien ēdu pastu”) kļuvusi par atpazīšanas zīmi jauniešu vidū sociālajā vietnē TikTok. Jaunā paaudze šādi apzīmē to, ka viņus piemeklējušas depresīvas un pašnāvnieciskas domas. Šķietami nekaitīgais paziņojums par to, ka vakarā ēsti makaroni, kļuvis teju vai par palīdzības saucienu pēc atbalsta, vēstī ārvalstu mediji.

Kasjauns.lv 

Pastnieki nesīs ne tikai vēstules, bet arī šņabi?

Pēdējos gados Latvijas pasts slēdzis pāris simtus mazo pasta nodaļu un izvērsis darbību jomās, kuras nesaistās ar klasiskajiem pasta pakalpojumiem. Kronis visam ir līdztekus vēstulēm piegādāt grādīgos dzērienus.

Kasjauns.lv 

Valdības lēmums iegriež Šķēles biznesam

Valdības iecere jauno akustisko koncertzāli būvēt Rīgā, Elizabetes ielā 2, kur patlaban atrodas Pasaules tirdzniecības centrs, varētu nebūt pa prātam Andrim Šķēlem.

Kasjauns.lv 

Skanstes dārzu vietā būs dzīvnieku kapsēta

Ingmārs Līdaka uzņēmies šefību pār sešiem ežiem – adataiņi noķerti likvidācijai nolemtajos Skanstes dārzos, un bijušais Nacionālā zooloģiskā dārza direktors izlaidis tos gan savā īpašumā Vecumniekos, gan tuvējā apkārtnē. Tikmēr Skanstē notikušais atklāj šokējošu vienaldzību pret dabu un arī cilvēkiem.

Kasjauns.lv 

Pēc pastaigas pār dzelzceļu sunim kļūst slikti

Jānis Kalnbergs "Facebook" diskusijā dalījies aizdomās par pesticīdu ietekmi: “Mans suns šodien (15. jūnijā – Red.) vēma, jo izgājām pāri dzelzceļam, kur arī aizvakar migloja, lai zāle neaug uz sliežu ceļiem.”

Kasjauns.lv 

Gadu pēc remonta sāk drupt labākā Gada būve - Liepājas Tramvaja tilts

Ne tikai galvaspilsētā neveicas ar tiltiem, arī Liepājā ar tiem ir problēmas. Gadu pēc vērienīgā remonta sācis drupt un plaisāt Tramvaja tilta (pāri Tirdzniecības kanālam) asfalta segums. Tagad garantijas ietvaros naktīs to remontē uzņēmums „Rīgas tilti”. Ironiski, bet vēl pērn vēju pilsētas tramvaja līnijas rekonstrukcija saņēma Gada labākās būves titulu nominācijā „Inženierbūve-pārbūve”.

Kasjauns.lv 

6. jūlija jubilāri un notikumi Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena šodien bijušajam Latvijas ledus hokeja izlases galvenajam trenerim Leonīdam Beresņevam, arī bijušajam ASV prezidentam Džordžam Bušam un Holivudas grāvjēfilmu zvaigznei Silvestram Stallonem. Un pieminēšanas vērts, ka pirms 16 gadiem Dreiliņos tika atklāta Ēvalda Valtera vārdā nosaukta iela.

Знакомства и общение в Вашем городе

Реальные знакомства и общение (по интересам, в вашем городе)Новости России сегодня

Недвижимость и автомобили (анонсы, новости, обзоры)

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайтаТоп новостей на этот час