Добавить новость

Новые ограничительные меры из-за COVID-19 повлияют на рестораны

В Челябинской области не планируют менять график осенних каникул

В Москве объявили о двухнедельных школьных каникулах из-за коронавируса — с 5 по 18 октября

Названы три трассы Москвы с самой высокой смертностью

29 сентября 2020 года
Новости сегодняСпортивные новости от Sportsweek.org
Добавь свою новость бесплатно - здесь

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Новости спорта


Первые новости сегодня

Skolotājas un audzēkņa mīlestība. Brižitas un Emanuela Makronu neparastais stāsts

Šodien vizītē Latvijā ierodas Francijas prezidents Emanuels Makrons, kuru pavadīs valsts pirmā lēdija Brižita Makrona. Читать дальше...

Топ новостей последнего часа


Все новости

Новые комментарии

Kasjauns.lv 

Topošā klasika? Seriāla "Vilku audzinātie" recenzija

Pavisam svaigi iznācis seriāls, un jau daudzi ir «uzsēdināti» uz «Vilku audzināto» āķa. Tā īsumā var raksturot pirmās atsauksmes par seriālu publiskajā telpā. Caur un cauri zinātniskās fantastikas kanonos balstīto jauno HBO veikumu, ko Latvijā var redzēt «Shortcut» platformā, daži pat salīdzina ar žanra klasiku «Svešais» jeb daudziem pazīstamu kā vienkārši «Alien». Un ne bez pamata.

Kasjauns.lv 

Igauniju satricinājušās “Estonia” bojāejas filmas režisors atklāj: dzelmē atrastais pārsteidza visus

Igauniju prāmja “Estonia” bojāejas gadadienā sašūpojuši jauni atklājumi, kurus veica telekanāla “Discovery” dokumentālistu komanda. Filmas ""Estonia" - atradums, kas mainīs visu" režisors un žurnālists Henriks Evertsons intervijā izdevumam “Postimees” atklājis - viņa komanda bija pārliecināta, ka prāmja korpusā atradīs bojājumus, taču neviens necerēja, ka tādus – to apmēri bijuši satriecoši.

Kasjauns.lv 

Vētīs, vai "Latvenergo" bija īpaša attieksme pret Martinsonu. Neitralitātes labad Žīgurs uz mēnesi ies atvaļinājumā

AS "Latvenergo" padome nolēmusi sākt pārbaudi, vai uzņēmumam pēdējos gados ir bijusi labvēlīga attieksme pret uzņēmēju Māri Martinsonu, kā arī ar viņu saistītiem uzņēmumiem un personām, aģentūrai LETA pavēstīja "Latvenergo" padomes priekšsēdētājs Ivars Golsts. Vienlaikus, neitralitātes nodrošināšanai, "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs līdz 30.oktobrim dosies ikgadējā atvaļinājumā.

Kasjauns.lv 

Dailes teātrī prezentē Līvijas Dūmiņas grāmatu “Artūra Skrastiņa Spogulija”

Īpašā pasākumā Dailes teātrī prezentēta teātra kritiķes Līvijas Dūmiņas grāmata “Artūra Skrastiņa Spogulija”, kas ir veltījums vienam no šīs paaudzes vadošajiem aktieriem. Šogad aprit 25 gadi, kopš Artūrs Skrastiņš spēlē šajā teātrī. Grāmatas atvēršanas svētkos autori un aktieri ieradās sveikt kolēģi, tuvinieki un teātra draugi.

Kasjauns.lv 

Vai, plānojot grūtniecību, var turpināt skriet?

Grūtniecības plānošana nāk ar virkni jautājumu – ko drīkst darīt, bet ko ne? Uz lasītājas jautājumu par to, vai, vēl tikai plānojot grūtniecību, būtu jāpārtrauc sportot, atbild ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr. Dace Matule (Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika).

Kasjauns.lv 

Skandālā Igaunijā ierauts “Ekstrasensu cīņu” uzvarētājs; viņu tur aizdomās ciniskā krāpšanā

Igaunijā sabiedrības redzeslokā nonācis gadījums, kad izmisuši cilvēki, paļaujoties uz dažādu personu solītiem brīnumdarbiem, zaudējuši lielu naudas summu. Zīmīgi, ka nelaimē nonākušajiem ir aizdomas - viņus, visticamāk, apkrāpis cilvēks, kurš piedalījies aizraujošajā krievu šovā “Ekstrasensu cīņas”, turklāt tur guvis vērā ņemamus “panākumus”.

Kasjauns.lv 

Mobilie telefoni ir zināšanu avots, kas vienmēr pa rokai

Mūsdienās cilvēkiem ir grūti iedomāties savu dzīvi bez mobila telefona, arī lielākai daļai bērnu jau pirmsskolas vecumā ir pazīstami mobilie telefoni. Vecāki, protams, vēlas, lai bērns vairāk laika pavada svaigā gaisā, tiešā saskarsmē ar vienaudžiem, bet bērniem patīk pavadīt laiku telefonā. Arī attīstoties attālinātajām mācību procesam, jārēķinās, ka viedtālrunis vai planšetdators var kļūt par neatņemamu mācību procesa sastāvdaļu.

Kasjauns.lv 

Pirmdien avārijā Vidzemē miruši divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki, bet cietuši 12, to skaitā trīs gājēji un viens velosipēdists, infirmē Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.Знакомства и общение в Вашем городе

Реальные знакомства и общение (по интересам, в вашем городе)Новости России сегодня

Недвижимость и автомобили (анонсы, новости, обзоры)

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта
Топ новостей на этот час