Добавить новость
26 января 2021 года
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог


Знакомства онлайн

Первые новости сегодня

Prezidentūra: įvykdžius vakcinavimo planą antrą šių metų pusmetį galėtume tikėtis įspūdingo ekonominio augimo

Šalies vadovo vyriausiojo patarėjo ekonomikos ir socialinės politikos klausimais Simono Krėpštos teigimu... Читать дальше...

Топ новостей последнего часаВсе новости

Январь
2021

Новые комментарии

Lietuvos Rytas 

Prezidentūra: įvykdžius vakcinavimo planą antrą šių metų pusmetį galėtume tikėtis įspūdingo ekonominio augimo

Šalies vadovo vyriausiojo patarėjo ekonomikos ir socialinės politikos klausimais Simono Krėpštos teigimu, nors pirmas metų ketvirtis Lietuvos ekonomikai bus sunkus tiek dėl griežto karantino, tiek dėl situacijos eksporto partnerių šalyse, antrą šių metų pusmetį, pavykus vakcinuoti visuomenę, galima tikėtis įspūdingo ekonomikos augimo.

Lietuvos Rytas 

Sukčiavimo schemą sukurpę ukrainiečiai į Lietuvą nelegaliai gabeno darbuotojus – atsivežė daugiau nei 300

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdybos pareigūnai vykdo didelės apimties ikiteisminį tyrimą, kuriame išsiaiškinti Ukrainos piliečiai, kurie, galimai klastodami dokumentus, į Lietuvą veža darbininkus iš Ukrainos ir Baltarusijos. Preliminariais duomenimis, į valstybės biudžetą gali būti nesumokėta daugiau nei pusė milijono eurų mokesčių.

Lietuvos Rytas 

Gydytoja: vieno COVID-19 simptomo nenumalšina vaistai, jis kamuoja ilgai po persirgimo

Remiantis tyrimų duomenimis, įvairaus pobūdžio neurologinius simptomus patiria apie trečdalis COVID-19 infekcija sergančių pacientų. Tiek vaikams, tiek suaugusiems neurologiniai simptomai gali pasireikšti bet kuriuo infekcijos laikotarpiu – jais infekcija gali prasidėti, jie gali išsivystyti 3-10 dienų laikotarpyje nuo pirmųjų ligos simptomų. Daugiau apie tai pasakoja medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje dirbanti gydytoja neurologė Raminta Godelienė.

Lietuvos Rytas 

Asmeninė kavinė namuose: kaip pasigaminti gardžiausią kavą

Daugelis savo ryto neįsivaizduoja be gardžios kavos puodelio. Šis ritualas suteikia dienai energijos bei skatina žvaliai kibti į darbus. Daugiau laiko praleisdami namuose, norime mėgautis lyg prabangioje kavinėje ruošto gėrimo skoniu.

Lietuvos Rytas 

Jau keliolika metų NT rinkoje to nebuvo: ateitis – ne tokia optimistiška

Prie sparčiai augančios ir besikeičiančios šalies sostinės prisideda ir nekilnojamojo turto plėtotojai, kurie nuolatos stato ir siūlo gyventojams įsigyti naują būstą. Ne išimtis ir 2020 metai, kurie, nepaisant užklupusios pandemijos, pasižymėjo tikrai įspūdingu pastatytų butų skaičiumi. Atsižvelgiant į iššūkius, su kuriais netikėtai susidūrė visas nekilnojamojo turto sektorius 2020 metų pirmojoje pusėje, galima teigti, kad statybų sektorius sėkmingai atlaikė šį išbandymą ir Vilniuje plėtotojai sugebėjo... Читать дальше...

Lietuvos Rytas 

Koronavirusas Lietuvoje: mažėjant naujiems užsikrėtimams atsirado kita problema

Epidemiologinė situacija šalyje ir toliau palengva gerėja. Ligoninėse medikai jau gali įkvėpti vieną kitą grynesnio oro gurkšnį. Deja, viltį, kad pandemijos problemas dar iki vasaros išspręs masinė skiepijimo kampanija, gniaužia vis pasirodantys pranešimai apie tai, kad gamintojai nesugebės patiekti prižadėto vakcinos kiekio. Ateitį gaubianti migla lieka neišsklaidyta.

Lietuvos Rytas 

D. Sabonio dviženklių seriją nutraukė kelio trauma, bet „Pacers“ nepaleido pergalės

Domantas Sabonis pirmąkart šį sezoną nesurinko dvigubo dviženklio, nors dviženklį taškų skaičių pelnė jau per pirmąjį kėlinį. NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį „Indiana Pacers“ (10/7) namuose 129:114 (33:30, 37:30, 28:37, 31:17) pranoko „Toronto Raptors“ (7/10) ekipą, bet 24-erių lietuvis dėl kelio traumos turėjo palikti aikštę jau pirmajame kėlinyje.

Lietuvos Rytas 

Palmira: būkite pasiruošę, kad suirs planai

Antradienis – įtemptas pilnaties metas, kai norisi žygdarbių ir savo tikslą mėginama pasiekti bet kokia kaina. Deja, diena itin nepalanki, visiškai netinkama rizikuoti, ką nors keisti, nors taip norėsis imti ir pasakyti, kad viskas atsibodo, reikia permainų iš esmės.Verslo Zinios 

Melagystės viešuosiuose pirkimuose (ne)pateisinamos

2021 m. sausio 6 d. nutartimi Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT)[1] baigė nagrinėti Lietuvos kariuomenės ir vieno pagarsėjusio tiekėjo ginčą, kuriame buvo prašoma nutraukti viešųjų pirkimų sutartį dėl to, kad tiekėjas, negalėdamas laiku patiekti nedidelės dalies (apie 2 proc.) sutartų prekių, suklastojo jų gamintoją, ant perkamų virtuvės įrankių užklijuodamas perkančiosios organizacijos reikalauto gamintojo logotipą.

Vakaru ekspresas 

Kviečia aktyviau dalyvauti gimdos kaklelio vėžio prevencinėje programoje

Pasaulyje ir Europoje sausio mėnesį tradiciškai vyksta gimdos kaklelio vėžio prevencijai skirti renginiai. Ligonių kasos taip pat ragina moteris aktyviau rūpintis savo sveikata - ne tik sausį, bet visus metus, ir dar kartą primena šios onkologinės ligos prevencijos svarbą. [...]

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час