Добавить новость
25 июня 2021 года
Moscow.media
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Все новости


Новые комментарии

Lidove noviny 

Podle meteorologů se vítr pohyboval okolo 219 km/h. Takové tornádo v Česku zatím nebylo

Škody způsobené čtvrtečním tornádem na jihu Moravy podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) odpovídají síle F3, kdy se rychlost větru pohybuje kolem 219 kilometrů v hodině a výše. Ústav však nevyloučil ani vyšší stupeň. Při F4 je rychlost kolem 267 kilometrů za hodinu. Tornádo přesahující sílu F3 v Česku zatím zaznamenáno nebylo, uvedl ústav.

Tenisové zprávy - iDnes 

Úvodní trénink na Velkou cenu Štýrska vyhrál Verstappen před Gaslym

Nizozemský jezdec Max Verstappen vyhrál úvodní trénink na Velkou cenu Štýrska vozů formule 1. Lídr průběžného pořadí mistrovství světa z Red Bullu zajel na domácí trati svého týmu čas 1:05,910 a byl o 0,256 vteřiny rychlejší druhý než Pierre Gasly z AlphaTauri. Jeho hlavní sok v boji o titul Lewis Hamilton z Mercedesu skončil s mankem 0,422 třetí.

Sport – Zprávy Google 

Kapitán hokejové reprezentace zavelel: Významnou část odměn z MS posíláme lidem na jižní Moravě - Sport.cz

  1. Kapitán hokejové reprezentace zavelel: Významnou část odměn z MS posíláme lidem na jižní Moravě  Sport.cz
  2. Reprezentanti se vzdají odměn za MS, peníze pošlou na jižní Moravu  Hokej.cz
  3. Český hokej pomůže zasaženým tornádem. Reprezentanti se vzdali odměn z MS  iDNES.cz
  4. Hokejová reprezentace pomáhá obcím, které zasáhlo tornádo. Z odměn za mistrovství světa pošle milion  iRozhlas.cz
  5. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Sport.cz 

Volby vedení ČOV jsou znovu ohroženy, Ertl opět žádá jejich zastavení

Volby vedení Českého olympijského výboru (ČOV) jsou znovu ohroženy. Předseda Sdružení sportovních svazů Zdeněk Ertl se obrátil na Městský soud v Praze s návrhem na předběžné opatření, které by jejich konání 29. června zakázalo. Tentokrát argumentuje, že předseda ČOV Jiří Kejval už nemá mandát, takže nemůže svolávat plénum. To by se mělo uskutečnit v úterý souběžně s nominačním plénem pro olympijské hry v Tokiu. Je to pátý pokus o uspořádání voleb.

Lidove noviny 

Hamáček podal žalobu na Seznam Zprávy kvůli reportáži o cestě do Moskvy. Žádá desetimilionové odškodné

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) podal žalobu na server Seznam Zprávy kvůli reportáži o své zrušené cestě do Moskvy. Řekl to v pátek webu CNN Prima News. Za tvrzení, že na interní schůzce hovořil o úmyslu „vyměnit mezinárodní skandál“ kolem explozí ve Vrběticích na Zlínsku za dodávky vakcíny proti covidu-19 Sputnik V, žádá desetimilionové odškodné.

iSport.cz 

Drsný los Wimbledonu pro Češky. Kvitová jde na Stephensovou, co další?

Šampionka antukového Roland Garros Barbora Krejčíková se při své premiéře ve dvouhře na trávě ve Wimbledonu utká v 1. kole s Dánkou Clarou Tausonovou. Dvojnásobná vítězka londýnského grandslamu Petra Kvitová bude hrát s Američankou Sloane Stephensovou a Karolína Plíšková se slovinskou tenistkou Tamarou Zidanšekovou.

iSport.cz 

Startovní listina Tour de France: triumf obhajuje Pogačar, jede i Froome

Od roku 2018 může každý tým nominovat na Tour de France osm cyklistů, místo původních devíti. Peloton Tour tedy letos na startu čítá 184 jmen v 23 týmech. Loni do cíle dorazilo 146 jezdců, jakého čísla se dočkáme v letošním 108. ročníku Tour? Přinášíme kompletní startovní listinu, seznam týmů i průběžné pořadí Tour de France 2021.

ECHO24 

Šlachtova Přísaha zrušila s ohledem na dění na Moravě ustavující sněm, STAN taky

Politické hnutí Přísaha bývalého policisty Roberta Šlachty zrušilo veřejný ustavující sněm, který se měl konat v sobotu v Ostravě. Jde o reakci na ničivé bouře na jižní Moravě. Místo sněmu hnutí pouze zvolí potřebné orgány, sdělila v pátek PR manažerka hnutí Karolína Skrčená. Z podobných důvodů zrušilo svůj sobotní republikový sněm i hnutí Starostové a nezávislí (STAN).

iSport.cz 

Bývalý hráč Sparty i Slavie byl blízko tornádu: Začaly lítat střešní tašky...

Nevěřícně zíral na přírodní živel, který se ve čtvrtek večer prohnal jeho rodnou vesnicí Hrušky. Bývalý fotbalový útočník Vladimír Malár (45), který hrával ligu za Slavii, Spartu nebo Slovácko, měl štěstí v neštěstí. „Byli jsme mimo epicentrum, ale o sto metrů dál už jsou domy bez střech a dál jen holé zdi,“ líčí Vladimír Malár pro iSport.cz. „Hrušky jsou teď plné dobrovolníků, solidarita je, což mě ohromně těší.“

Sport.cz 

Jsme připraveni odejít ze hřiště! varuje před osmifinále s Českem kapitán Nizozemska

Kvůli neomezené kapacitě panuje v budapešťské Puskás Aréně snad nejlepší atmosféra na celém fotbalovém EURO, počínání skupinek či jednotlivců, kteří uráželi hráče soupeře, ji však už několikrát pokazilo. A kapitán Nizozemska Gini Wijnaldum před nedělním osmifinálovým soubojem s Českou republikou v maďarské metropoli varuje, že pokud se fanoušci znovu dopustí urážek hráčů, „Oranje“ jsou připraveni odejít ze hřiště. Klidně uprostřed rozehraného duelu.

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city