Добавить новость

Пассажиров задержанных на Транссибе поездов начали перевозить до станций на автобусах

МВД России планирует выявлять водителей с телефонами за рулем по всей стране

В Конгрессе нашли способ уничтожить "Северный поток — 2"

Мария Лобанова. Стрим с юной актрисой

1
слева 1


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
слева 2
слева 3


Новости за 10.06.2021

справа 1
справа 2

Новые комментарии

iDNES.cz 

Finalistka Krejčíková: Je neskutečné, jak se mi daří. Pohár by mohl vyjít

Jak minuty na časomíře a gamy na ukazateli skóre naskakovaly, ztrácela přehled. Soustředila se jen na žlutou kouli, která k ní přilétala z druhé strany dvorce, a na to, jak ji co nejlépe poslat zpět. Díky tomuto transu Barbora Krejčíková v semifinálové řeži Roland Garros s Řekyní Sakkariovou odvrátila mečbol, zvítězila 7:5, 4:6, 9:7 a v sobotu si v Paříži zahraje o grandslamovou trofej. „Už si to půjdu jen užít, vše mám splněno,“ zářila česká tenistka.

12
Novinky 

Evropské aerolinky chtějí výrazně omezit náhrady za zrušené a zpožděné lety

Evropské letecké společnosti budou usilovat o oslabení práv pasažérů na odškodné a refundace. Uvedli to dnes představitelé odvětví na virtuální konferenci sdružení Airlines for Europe (A4E). Upozornili, že takzvaná regulace EU261, která stanoví kompenzace za zrušené a zpožděné lety, výrazně prohloubila finanční problémy řady aerolinek v době pandemie covidu-19.

Parlamentnilisty.cz 

Senát vyzývá vládu: Začněte vymáhat dotace od Agrofertu

Parlamentní horní komora vyzvala vládu, aby s ohledem na audit Evropské komise neprodleně začala vymáhat dotace po holdingu Agrofert. Senát o tom rozhodl na návrh své komise pro dohled nad poskytováním veřejných prostředků, informují Novinky.cz.

iSport.cz 

Hrdinka Krejčíková: I na pohár by to mohlo vyjít. S koučem si pobrečeli

Vítěz není nikdy unaven, říká se. A téhle poučce hodlá věřit i Barbora Krejčíková. I když má v nohách tři a čtvrt hodiny dlouhé semifinále, v pátek jde hrát o finále čtyřhry a startovala také v mixu. „Půjdu si finále jenom užít a budu zase makat do posledního míče. A věřím, že by to mohlo vyjít i na ten pohár,“ vzkázala své sobotní sokyni Anastasii Pavljučenkovové po strhující bitvě s Marií Sakkariovou.

Tenisové zprávy - iDnes 

Tenistka Martincová si zahraje ve čtvrtfinále turnaje v Nottinghamu

Tenistka Tereza Martincová postoupila na trávě v Nottinghamu do čtvrtfinále. Ve 3. kole zdolala Španělku Georginu Garcíaovou 6:1, 3:6, 6:2 a o postup mezi čtyři nejlepší se utká s Ninou Stojanovičovou. Srbka vyřadila třetí nasazenou Donnu Vekičovou z Chorvatska.

фид
Tenisové zprávy - iDnes 

Krejčíková je ve finále Roland Garros! Odvrátila mečbol i křivdu rozhodčího

Pařížské tažení Barbory Krejčíkové pokračuje! Česká tenistka zvládla dlouhý dramatický souboj, porazila v semifinále Roland Garros Marii Sakkariovou z Řecka 7:5, 4:6, 9:7 a poprvé v kariéře si zahraje o grandslamový titul ve dvouhře. Ve finále Krejčíková vyzve Rusku Anastasiu Pavljučenkovovou, která si poradila se Slovinkou Tamarou Zidanšekovou 7:5 a 6:3.

Novinky 

Ruští lékaři zatajili lékařskou zprávu, která dokazuje Navalného otravu, tvrdí jeho tým

Fond boje proti korupci (FBK) ruského opozičního předáka Alexeje Navalného ve čtvrtek zveřejnil novou vyšetřovací zprávu, která se týká loňské otravy prominentního kritika Kremlu. Navalného tým v ní mimo jiné tvrdí, že lékaři na Sibiři zfalšovali opozičníkovy zdravotní záznamy - ty původní prý dokazovaly otravu nervově paralytickou látkou a stačily pro zahájení trestního řízení.

Tenisové zprávy - iDnes 

Staněk byl na Diamantové lize ve Florencii šestý, Ingebrigtsen zaběhl rekord

Koulař Tomáš Staněk si na mítinku Diamantové ligy ve Florencii posunul sezonní maximum o jedenáct centimetrů na 20,32 metru. Stačilo to na šesté místo. Znovu vyhrál Novozélanďan Tomas Walsh, ale stejně jako v Dauhá neměl absolutně nejlepší výkon. Poslal ale kouli nejdál v závěrečné sérii. Jakob Ingebrigtsen překonal evropský rekord na 5000 metrů, který vylepšil na 12:48,45.

iSport.cz 

Pohádka o Popelce trvá. Krejčíkovou nezastavil ani skandální kiks sudího

Sport je krásný. Větší drama těžko vymyslíte. Po 3 hodinách a 18 minutách, po odvráceném mečbolu, po ohromné chybě francouzského rozhodčího Pierra Bacchiho, který ji přinutil vyhrát zápas dvakrát, postoupila Barbora Krejčíková do finále French Open. Mariu Sakkariovou udolala 7:5, 4:6, 9:7 a v okamžik největšího triumfu myslela na druhé. Na zesnulou trenérku Janu Novotnou či herečku Libuši Šafránkovou, která zemřela ve středu. V sobotním finále jí bude soupeřkou Anastasia Pavljučenkovová.

Parlamentnilisty.cz 

Bartoš poslal vzkaz Babišovi: Dávám tři dny na odpověď

Šéf Pirátů Ivan Bartoš uvedl, že od premiéra Andreje Babiše stále nemá reakci na předžalobní výzvu, kterou mu Piráti poslali. Čas na odpověď má prý Babiš do neděle, poté se Bartoš chce s právníky rozhodnout, jak bude postupovat dál. Piráti ve výzvě požadují omluvu za Babišovy výroky, podle kterých prý chtějí Piráti umísťovat lidem do bytu migranty.

Novinky 

Lockdown pro sedm milionů lidí v Chile

Chilská vláda oznámila, že od soboty opět zavede lockdown v metropolitní oblasti Santiaga de Chile, který se dotkne asi sedmi milionů lidí. Důvodem je stále špatná epidemická situace a přetížený zdravotnický systém. Nemocnice mají kapacity lůžek pro pacienty s covidem-19 zaplněny z 95 procent, informovala ve čtvrtek agentura EFE. Chile je přitom podle serveru Our World in Data čtvrté na světě v přepočtu plně očkovaných proti covidu-19 na obyvatele.

15

7
Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Russian.city

Сергей Собянин заявил, что миллион пенсионеров в Москве привились от COVID-19

В Набережных Челнах оперирует хирург из Судана

Глава антикоррупционного комитета РФ обвинил чиновничество в наплыве мигрантов

Жителей Москвы настигнет пик тепла к середине следующей недели

Музыкальные новости

Беспрецедентный шаг РТКОММ и «Газпром космические системы» – бесплатный спутниковый трафик для просмотра Wink всем абонентам SenSat до конца года

Начались съёмки девятого сезона одного из главных хитов ТНТ

Сергей Собянин обсудил с кандидатами от «Единой России» развитие московских поликлиник и школ

Эксперты рассказали, как отдыхают петербуржцы и что берут в отпуск

Новости России

Лучшие спортсмены России гоняют шары в Хабаровске

Разведчики Балтфлота отработали прыжки с парашютом на учениях под Калининградом

ЗабЖД опубликовало схему движения поездов до 25 июля во время ремонта моста на Транссибе

Что ожидается от продавца. Мнение покупателей

Экология в России и мире

Бизнесмен Павел Грудинин, который собирается участвовать в выборах в Госдуму от КПРФ, владеет долей в международной финансовой компании «Бонтро ЛТД»

Продолжаются съемки нового сериала Бориса Хлебникова и Анны Пармас

Сияющая новинка лета 2021 - хайлайтер из новой трендовой коллекции макияжа от Mary Kay®!

Моя Blythe на основе оригинальной Takara Tomy - Neo Blythe Stella Serendipitous

Спорт в России и мире

Определились соперницы Кудерметовой в первых матчах теннисного турнира на Олимпиаде

Мечта Наоми Осаки не исполнится, нас ждёт повторение финала Уимблдона. Превью женского турнира Олимпиады

Екатерина Козлова — Александра Соснович: видеообзор матча турнира WTA в Польше

Новак Джокович: Не верится, что у меня шесть трофеев Уимблдона

Moscow.media

Ant 1000 – мини-погрузчик с бортовым поворотом

Renault Sandero Stepway: Ростов, води бодрей

Больше, чем просто кофе: Nespresso в Краснодаре

Олимпийские игры на «Матч ТВ»: финалы в легкой атлетике, волейболе и боксе
8


9


10

Топ новостей на этот час

11
Персональные новости

5
суперфутер