Добавить новость

В «Альпака Парке» родился малыш альпака!

Лысаков поддержал желание прокуратуры ужесточить приговор Эдаварду Билу

В АТОР призвали не ждать низких цен на турпутевки в Египет

Александр Проханов: Путин – глубинный антисоветчик и антикоммунист

1
слева 1


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
слева 2
слева 3


Новости за 17.06.2021

справа 1
справа 2

Новые комментарии

12
iSport.cz 

Pavouk EURO 2021: Varianty pro Česko? Tým ze skupiny smrti i Slováci

EURO 2021 je v plném proudu, už se zvolna začínají rýsovat dvojice pro osmifinále. Na zajištění postupu má každý z účastníků pouze tři zápasy, postupují dva nejlepší ze skupiny a čtyři týmy na 3. místech. Jaký je pavouk play off EURO 2021 a kdo české fotbalisty čeká při postupu do osmifinále?

Sport.cz 

Oranje v euforii! Skolili i Rakušany a osmifinále mají v kapse

Fotbalisté Nizozemska zvládli na evropském šampionátu i druhý zápas. Po triumfu nad Ukrajinou zdolali v Amsterdamu celek Rakouska 2:0, čímž si s předstihem zajistili první příčku ve skupině C a tím i jistý postup do osmifinále. O góly se postarali z penalty Depay a Dumfries.

Parlamentnilisty.cz 

Vítková (KDU-ČSL): Jak nakládat s odpadními vodami

V prostorách krajského úřadu v Brně se uskutečnilo setkání k problematice Plánu rozvoje vodovodů a kanalizací Jihomoravského kraje. Problematikou nakládáním s odpadními vodami a budováním či intenzifikací ČOV se zabývá dlouhodobě a systematicky lidovecká senátorka Jaroslava Vítková.

Parlamentnilisty.cz 

Politický marketér, který neuspěl: Minář je takový polní kazatel, strhne dav. Jenže...

O režisérovi Jakubu Hussarovi bylo i jako o politickém marketérovi slyšet, především když ve volbách pomáhal například Vladimíru Franzovi nebo Pavlu Fischerovi. Rovněž se snažil do Poslanecké sněmovny dostat Lidé PRO Mikuláše Mináře. V rozhovoru pro Reflex.cz popisuje, proč se to podle něj nakonec nepovedlo a v čem dnes selhávají opoziční strany. „Měly by přitvrdit, už zaspávají,“ upozorňuje.

Sport – Zprávy Google 

Na Chorvaty s jednou rošádou v sestavě, to Šilhavý před druhým šampionátovým vystoupením nepopřel - Sport.cz

  1. Na Chorvaty s jednou rošádou v sestavě, to Šilhavý před druhým šampionátovým vystoupením nepopřel  Sport.cz
  2. Darida před Chorvaty: Nepodceníme nic. Víme, že Schick je ve formě  iSport.cz
  3. Šilhavý zvažuje jednu změnu v sestavě, na remízu jeho tým hrát nebude  EuroFotbal.cz
  4. Česko - Chorvatsko | Češi Chorvaty ještě nikdy neporazili  Sport.cz
  5. ONLINE: Chorvatsko - Česko. Klíčový boj o postup ze skupiny  iSport.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy... Читать дальше...

Sport.cz 

Na Chorvaty s jednou rošádou v sestavě, to Šilhavý před druhým šampionátovým vystoupením nepopřel

Jednu rošádu v sestavě chystá, to kouč české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý před druhým šampionátovým vystoupením proti Chorvatsku nepopřel. Karty však před páteční partií, která začíná v glasgowském Hampden Parku v 18 hodin, samozřejmě neodkryl. Proto jen v rovině bohapustých spekulací jsou úvahy, že by Alexe Krále měl nahradit Tomáš Holeš. „Nejdřív se o změně dozví hráči,“ pronesl Šilhavý už v Glasgowě, kam se česká reprezentace přesunula ve čtvrtečním odpoledni z Prahy.

фид
Sport.cz 

Chorvati trénovali v Hampdenu: Češí budou silnější než před pěti lety

Stejně jako Češi se Chorvaté připravují doma, do Glasgow se vydali ze svého kempu v Rovinje den před zápasem a v mnohem chladnějším počasí, než si užívají v přímořském kempu, si zatrénovali v Hampden Parku. Ve svém prvním vystoupení na fotbalovém EURO podlehli Anglii, Češi mají výhodu vstupní výhry nad Skotskem.

Parlamentnilisty.cz 

Feri odevzdal majetkové přiznání: Tři miliony v kryptoměnách

Exposlanec Dominik Feri od začátku letošního roku do konce května nakoupil kryptoměnu v hodnotě přes tři miliony korun, vyplývá to z posledního majetkového přiznání, které má k dispozici redakce iDNES.cz. Na dotaz, za jaké finance kryptoměnu pořídil, uvedl, že za příjmy z vykonávání mandátu.

iSport.cz 

Play off NHL ONLINE: Tampa se v bitvě o finále přesouvá na led Islanders

Bitva o postup do finále Stanley Cupu pokračuje v New Yorku. Hokejisté Tampy Bay se po domácím vyrovnaném dvojzápase stěhují za stavu 1:1 na zápasy na hřiště Islanders, kde by se rádi přiblížili o něco blíž k obhajobě loňského triumfu v NHL. Na první výhře Lightning v sérii se významně podíleli Češi (útočník Ondřej Palát i obránce Jan Rutta 1+0). Výběr kouče Barryho Trotze však proti našlapanému soupeři umí hrát a domácí led rozhodně nedají zadarmo. ONLINE přenos utkání sledujte na iSport.cz!

iDNES.cz 

ONLINE: Nizozemsko - Rakousko 2:0, z úniku zvyšuje Dumfries

Fotbalisté Nizozemska hrají od 21 hodin s Rakouskem o vedení ve skupině C. Po výhře nad Ukrajinou 3:2 si mohou zajistit postup do osmifinále. Také Rakušané už mají tři body za vítězství nad Severní Makedonií 3:1. Zápas v Amsterdamu před 16 tisíci fanoušky můžete sledovat v podrobné online reportáži.

iDNES.cz 

Zase to Chorvatsko. Darida srovnával: Jsme silnější než na posledním Euru

Je to znovu tady: fotbalové mistrovství Evropy, druhý zápas ve skupině, Chorvatsko proti Česku. Už před pěti lety se v totožné fázi turnaje obě země utkaly a Vladimír Darida, kapitán současného týmu, byl u toho: „Výsledek dva dva tenkrát nebyl špatný. Ale rozhodně se budeme chtít prezentovat lepší hrou.“

iSport.cz 

Šilhavý: Bavíme se o jedné změně. Ujišťuji, že příliš nahoře nebudeme

Dovedl reprezentaci k prvnímu vítězství na EURO 2020, nyní by Jaroslav Šilhavý rád přidal další zásek. Jenže potíž je v tom, že Česku se v druhém utkání skupiny D staví do cesty individualitami napěchované Chorvatsko. S jistým Lukou Modričem. „Je to jeden z nejlepších hráčů na světě,“ smeká trenér národního týmu. Přesto touží uspět a s předstihem si vyřídit si účast v osmifinále. „Za určitých okolností hrají čtyři získané body také velkou roli. Chceme prostě bodovat,“ praví.

Mediafax 

Když mají den, jsou neuvěřitelní, chválí soupeře Šilhavý. Týmu ale věří

Chorvatsko však stále disponuje silným týmem a českou reprezentaci tak nečeká lehký úkol.

"Mají skvělé individuální hráče, například Luka Modrič, kteří hrají v předních evropských klubech, a zejména v útoku jsou ohromně silní. A pokud mají dobrý den, jsou neuvěřitelní," pěje chválu na soupeře kouč Jaroslav Šilhavý, který však zároveň věří, že jeho tým také disponuje dostatečnou kvalitou, aby Chorvatsko potrápil.

Читать дальше...

Novinky 

Feriho místo na kandidátce Spolu zaujme starosta Prahy 6 Kolář

Výkonný výbor TOP 09 ve čtvrtek v Jihlavě rozhodl o finální podobě kandidátky této strany do říjnových sněmovních voleb v Praze. Dříve zvolené pořadí kandidátů se posunulo po odstoupení Dominika Feriho kvůli podezřením ze sexuálního násilí o jednu příčku směrem nahoru. Na uvolněné místo nastoupí starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, který bude celkově na čtvrtém místě koaliční kandidátky.

Parlamentnilisty.cz 

Nesnažme se Bitcoin ovládnout, napovídá soukromník Bohuslav Coufal

Vítejte ve světě budoucnosti, uvádí svůj komentář k tématu kryptoměn člen širšího předsednictva Strany soukromníků ČR Bohuslav Coufal, přičemž se zaměřuje předně na Bitcoin. Jak se na tuto známou kryptoměnu dívá většinová populace a jak stát a státní instituce?

15

7
Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Russian.city

Москвичам пообещали пик тепла в середине следующей недели

Лучшие спортсмены России гоняют шары в Хабаровске

Оперштаб: число рейсов России с Белоруссией увеличится с 1 августа

Пассажиров задержанных на Транссибе поездов начали перевозить до станций на автобусах

Музыкальные новости

Начались съёмки девятого сезона одного из главных хитов ТНТ

Российский боксер Мурат Гассиев завоевал титул чемпиона Азии WBA

Соловьев назвал лицемерной реакцию Запада на экстрадицию в Белоруссию бойца ММА

«Украина уже проиграла»: Пушков ответил на угрозы Киева по «Северному потоку — 2»

Новости России

ЗабЖД опубликовало схему движения поездов до 25 июля во время ремонта моста на Транссибе

В Конгрессе нашли способ уничтожить "Северный поток — 2"

Этот день в календаре. 24 июля

Президент РФС назвал сборную новым этапом для Валерия Карпина

Экология в России и мире

Чаще всего в Геленджик летают пассажиры из Екатеринбурга, Новосибирска и Уфы

НЕПОСЕДЫ зажгли в Витебске

STRABO 2021: II Международный конгресс Ассоциации офтальмологов страбизмологов «Новые технологии в диагностике и лечении глазодвигательной патологии»

Научные возможности для врачей первичного звена

Спорт в России и мире

Теннисистка Наоми Осака зажгла огонь Олимпийских игр

«В Токио я отстаиваю честь страны»: Карен Хачанов о выходе в четвертьфинал Уимблдона и подготовке к Олимпиаде

Новак Джокович: Не верится, что у меня шесть трофеев Уимблдона

Александр Недовесов не смог пробиться в четвертьфинал парного разряда турнира ATP в Гштааде

Moscow.media

Томичи могу увидеть пятый сезон сериала «Фитнес» на видеосервисе PREMIER

Navicon развивает свой бизнес в Европе в партнерстве с Microsoft

Огнеборцы ГКУ МО «Мособлпожспас» провели профилактический рейд в Зарайске

В Гагаринском районе Смоленской области смонтирована и введена в эксплуатацию инновационная трансформаторная подстанция
8


9


10

Топ новостей на этот час

11
Персональные новости

5
суперфутер