Добавить новость

Терапевт дал советы по профилактике тромбоза после коронавируса

Россия возобновит авиасообщение с курортами Египта

День цветов в саду у Пушкина

ЕСПЧ отклонил требования РФ о применении обеспечительных мер к Украине

1
слева 1


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
слева 2
слева 3


Новости за 07.06.2021

справа 1
справа 2

Новые комментарии

ECHO24 

Orbán: Posedlost Bruselu vykonstruovanými a vychloubačnými prohlášeními musí skonči

Předseda maďarské vlády Viktor Orbán dnes důrazně odmítl "opovrženíhodné útoky" evropské levice na Maďarsko za to, že nepodepsalo podle premiéra politicky bezvýznamné a povrchní prohlášení k Hongkongu. V této souvislosti Orbán podle maďarské tiskové agentury MTI také kritizoval časté zbytečné deklarace, kvůli nimž je EU "zbytku světa pro smích".

12
Parlamentnilisty.cz 

Vláda se zabývala přípravou státního rozpočtu na rok 2022, schválila i další kroky ve sporu s Polskem v souvislosti s těžbou v dole Turów

Česká republika by měla v roce 2022 hospodařit se schodkem ve výši 390 miliard korun, což je o 110 miliard méně, než kolik předpokládá letošní rozpočet. Předběžný návrh příjmů a výdajů rozpočtových kapitol schválila vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 7. června 2021.

Hlavní události – Zprávy Google (com) 

Spojené státy schválily lék proti Alzheimerově nemoci. Kontroverzní přípravek je prvním po 20 letech - iRozhlas.cz

  1. Spojené státy schválily lék proti Alzheimerově nemoci. Kontroverzní přípravek je prvním po 20 letech  iRozhlas.cz
  2. V USA schválili nový lék na Alzheimerovu chorobu  novinky.cz
  3. Akcie Biogenu zastavily obchodování v reakci na schválení léku proti Alzheimerově nemoci  Kurzy.cz
  4. V USA schválili přelomový lék na alzheimera. Akcie Biogenu vyletěly až o 60 procent, vydělali i čeští investoři  Hospodářské noviny
  5. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Novinky 

Polská televize vylepšuje minulost Kaczyňského jako disidenta

Veřejnoprávní polská Telewizja Polska (TVP), hlavní propagandistický nástroj vládního Práva a spravedlnosti (PiS), natáčí dokument o opoziční činnosti lídra této strany Jaroslava Kaczyňského (71) během 70. a 80. let minulého století a o jeho cestě do vysoké politiky.

Fotbal.idnes.cz 

Novým ředitelem Zbrojovky má být Šádek. Majitel Plzně to však popírá

Ve fotbalovém prostředí běží třaskavá zpráva: Adolf Šádek, majitel a generální manažer Viktorie Plzeň, se stane novým ředitelem Zbrojovky Brno, tvrdí důvěryhodné zdroje z okolí brněnského klubu. Šádek nejdřív informaci nevyvrátil, později však vydal prohlášení, v němž ji popřel.

Sport.cz 

Životní série! Český rekordman se naladil na svatbě

Pro spoustu dálkařů zůstane osm metrů nedosažitelnou metou, hranicí, o níž sní celou kariéru. Česká rekordman Radek Juška ji při Odložilově memoriálu překonal hned čtyřikrát v jednom závodě! „Nikdy jsem takovou sérii neměl, to je super,“ jásal dálkař, jehož nejdelší výkon měl punc extratřídy 811 centimetrů. Jak se zrodil? Podívejte se na následující video.

фид
iSport.cz 

Němci si v generálce zastříleli, dali sedm gólů! Ukrajina smetla Kypr

Fotbalisté Německa zvládli na výbornou generálku před mistrovstvím Evropy a doma v Düsseldorfu deklasovali Lotyšsko 7:1. Favorit vedl po první půli zásluhou Robina Gosense, Ilkaye Gündogana, Thomase Müllera, vlastní branky Roberse Ozolse a Serge Gnabryho už 5:0. Po přestávce se prosadil i Timo Werner a Leroy Sane. Jediný lotyšský gól vstřelil Aleksejs Saveljevs. Vítězství při svém 100. startu v reprezentaci slavil brankář Manuel Neuer.

Parlamentnilisty.cz 

Bizár na Slovensku: Ministr podal kvůli korupci demisi, pak si to rozmyslel, ale už to nejde vzít zpět

Demise slovenského šéfa resortu zemědělství Jána Mičovského (Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti, OLaNO) dosáhla úrovně politického komediálního představení. Po dvou týdnech, co oznámil, že opouští ministerské křeslo kvůli korupci, svou rezignaci stáhl. Jako důvod uvedl, že „nechce utíkat z boje“. Na „zpátečku“ je ale nejspíš pozdě, už je za něj náhrada, píše o tom iDNES.cz.

ECHO24 

Praha odsouhlasila stavbu prvního úseku metra D. Od dob Krnáčové se prodražilo

Vedení hlavního města v pondělí souhlasilo se zahájením stavby prvního úseku trasy metra D z Pankráce na Nové Dvory. Náklady by měly být při započtení inflace zhruba 52,09 miliardy korun. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Stavba první části by mohla začít podle dokumentu letos v říjnu. Dopravní podnik (DPP) dokončil loni v létě část geologického průzkumu na Pankráci, celý průzkum bude hotov letos v září. Metro D v první fázi spojí Pankrác a Písnici. Dokument ještě…

Lidove noviny 

Apple představil nové operační systémy a vylepšení pro iPhony a iPady

Americká technologická společnost Apple v pondělí představila řadu softwarových novinek, včetně nových verzí operačních systémů pro telefony iPhone, tablety iPad a počítače Mac. Oznámila také vylepšení aplikace pro videohovory FaceTime, která přinášejí mimo jiné kompatibilitu se zařízeními s konkurenčními operačními systémy Android a Windows.

Parlamentnilisty.cz 

Pekarová Adamová pohovořila o rozpočtu. Takto to máme udělat, abychom srazili dluh

Vláda schválila základní parametry rozpočtu na příští rok, schodek je 390 miliard. „Schodek bychom uměli nižší,“ upozornila předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která v pořadu Interview ČT24 nabídla řešení, jak oddlužit Česko. Rozhodně je podle ní nutné zeštíhlit stát. „Je třeba udělat audit personálních sil na Ministerstvu práce a sociálních věcí,“ míní politička, která by v případě účasti ve vládě za koalici SPOLU by chtěla být šéfkou tohoto resortu. Nebojí se prý, že kauza exposlance TOP... Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

Schneider Electric rozšiřuje spolupráci s Rosatomem

Dne 3. června 2021 během Petrohradského mezinárodního ekonomického fóra (PMEF) podepsala německá společnost Schneider Electric a ruská korporace pro atomovou energii Rosatom dohodu, která rozšiřuje jejich dosavadní spolupráci.

Nova Republika 

Hledání nástupce Pavla Zemana jako řetěz trapasů

Zdeněk Jemelík
7. 6. 2021 blog

Hledání nástupce Pavla Zemana provázejí od počátku menší nebo větší trapasy. Prvním byl požadavek opozičních stran, aby jej vyhledala a jmenovala až vláda, vzešlá z podzimních voleb. Projevily tím nepotlačitelnou chuť podřídit obsazení funkce stranickopolitickým zájmům, jejichž uplatnění je ale v tomto případě absolutně nežádoucí. Prokázaly současně neznalost problematiky řízení soustavy státního zastupitelství, jejíž správa náměstkem-dočasným správcem by mohla způsobit snížení její výkonnosti. Читать дальше...

Lidove noviny 

Výsledky maturitních testů hodnotí zástupci škol a pedagogů jako zdařilé

Výsledky maturitních testů zhodnotili v pondělí zástupci škol a odborných pedagogických spolků jako zdařilé. Rozhodnutí ministerstva školství snížit hranici úspěšnosti v testu z matematiky bylo podle předsedy Unie školských asociací CZESHA Jiřího Zajíčka rozumné, naopak šéfka Asociace ředitelů gymnázií Renaty Schejbalové označila snížení za příliš velké.

15

7
Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Russian.city

Пассажиров задержанных на Транссибе поездов начали перевозить до станций на автобусах

Свыше 30 рейсов отменили и задержали в аэропортах Москвы

Москвичам пообещали пик тепла в середине следующей недели

ЗабЖД опубликовало схему движения поездов до 25 июля во время ремонта моста на Транссибе

Музыкальные новости

Опера на Невском. Забытая красота

Мурат Гассиев нокаутировал Михаэля Валлиша и завоевал титул WBA Asia

Банк Уралсиб вошел в Топ-10 лучших программ рефинансирования в июне

ПРИ УЧАСТИИ ОМОН РОСГВАРДИИ В ДАГЕСТАНЕ ЗАДЕРЖАН ПОДОЗРЕВАЕМЫЙ В СБЫТЕ НАРКОТИКОВ

Новости России

Этот день в календаре. 24 июля

Афганскому конфликту очертили границы // Россия предупредила талибов о готовности встать на защиту членов ОДКБ

Лучшие спортсмены России гоняют шары в Хабаровске

Александр Проханов: Путин – глубинный антисоветчик и антикоммунист

Экология в России и мире

Стационарный ирригатор Revyline RL 100 с доставкой в Калининграде

Чаще всего в Геленджик летают пассажиры из Екатеринбурга, Новосибирска и Уфы

Пегас запускает туры в открывшуюся страну на теплом море сразу из 6 городов

Видеосервис PREMIER и продакшн-компания Team Films начали съемки новой криминальной драмы «Зверобой»

Спорт в России и мире

Теннисистка Наоми Осака зажгла огонь Олимпийских игр

Саснович и Говорцова вышли в четвертьфинал парного разряда турнира в Гдыне

Андрей Чесноков: Всем ребятам без исключения на старте Игр будет несладко

Козлова вышла в четвертьфинал турнира WTA в Польше

Moscow.media

Работники ПЧ-338 ГКУ МО «Мособлпожспас» провели пожарно-профилактические мероприятия

Работники 289-й пожарной части ГКУ МО «Мособлпожспас» провели профилактический рейд

Томичи могу увидеть пятый сезон сериала «Фитнес» на видеосервисе PREMIER

В Гагаринском районе Смоленской области смонтирована и введена в эксплуатацию инновационная трансформаторная подстанция
8


9


10

Топ новостей на этот час

11
Персональные новости

5
суперфутер