Цена вопроса — 30 тысяч. Что известно о сотруднике ДПС, отпустившем сбежавших после убийства байкера

На съезде РСПП «Норникель» получил национальную премию «Лидеры ответственного бизнеса» I степени

2021

Новости за 18.09.2021

Sport.cz

Zázrak? Šlo o přirozenou reakci, odvětil skromně Staněk po fantastickém zákroku

Míč z hlavičky českobudějovického stopera Talovierova míří do plzeňské sítě, Doosan Aréna se krátce před koncem sobotního ligového duelu smiřuje s vyrovnáním. Když balon protíná brankovou čáru, vymrští gólman Jindřich Staněk zázračně ruku a ukryje míč pod rukavicí. Stadion bouří, Talovierov nechápe. Zápas za pět minut končí, Plzeň ve speciálním zápase k 110. výročí založení klubu slaví těsnou výhru 2:1. Nese především podpis čerstvého reprezentanta.

Sport.cz

Jsem na Staňka nas*anej, Plzni zachránil oslavy! Kouč Budějovic reagoval na zázračný zákrok gólmana Viktorie

Sport.cz

Jihočeši trápili favorita, Plzeň se po vydřené výhře vrací do čela

Fotbalisté Plzně v 8. kole první ligy doma porazili České Budějovice po obratu 2:1 a upevnili si vedení v neúplné tabulce. Viktoria v sezoně nejvyšší soutěže vyhrála sedmé utkání. Na začátku druhého poločasu hosty poslal do vedení Nigerijec Fortune Bassey, mezi 69. a 79. minutou otočili skóre obránci Radim Řezník s kapitánem Lukášem Hejdou. Západočeši tak oslavili vítězně zápas ke 110. výročí založení klubu. Dynamo nebodovalo potřetí za sebou.

Sport.cz

Slovinsko vyřadilo dvojnásobné mistry světa. Ve finále ME změří síly s Itálií

Volejbalisté Itálie a Slovinska se utkají v nedělním finále mistrovství Evropy. Na trůn tak v Katovicích usedne tým, který v ostravské základní skupině byl soupeřem i české reprezentace. Italové minulou středu vyhráli nad slovinským celkem 3:0 a budou usilovat o sedmý titul, první od roku 2005. Maximem Slovinska jsou dvě stříbra.

Sport.cz

Český přemožitel vyřadil i dvojnásobné mistry světa, Slovinsko je ve finále ME

Úřadující dvojnásobní mistři světa Poláci si doma v Katovicích nezahrají o evropský titul. V semifinále podlehli stejně jako před dvěma lety volejbalistům Slovinska 1:3. Po strhující bitvě v hale Spodek, které tvořilo kulisu více než deset tisíc fanoušků a jako hlavní ji řídil český sudí Vlastimil Kovář, se o finále utkají obhájci titulu Srbové a Italové.

Sport.cz

Džeko řídil demolici, Inter Milán smetl Boloňu

Fotbalisté Interu Milán deklasovali ve 4. kole italské ligy 6:1 Boloňu. Dvěma góly se blýskl střídající bosensky útočník Edin Džeko. Obhájci titulu částečně napravili remízu z minulého kola na hřišti Sampdorie, což byla jejich jediná ztráta v sezoně.

Sport.cz

Ginzburg se dostal s ukrajinským celkem BK Prometej do Ligy mistrů

Ukrajinský celek BK Prometej, vedený trenérem českých basketbalistů Ronenem Ginzburgem, se dostal do Ligy mistrů. Ve finále kvalifikačního turnaje D v Sofii porazil Parmu Perm 67:65 a v základní skupině A se utká s Tenerife, italským Sassari a německým Ludwigsburgem.

Sport.cz

Slovácko využilo přesilovku až ve druhé půli. Pauza nám pomohla, tvrdí po výhře v derby Holzer

Velké emoce včetně strkanice mezi lavičkami provázely ostře sledované ligové derby mezi fotbalisty Slovácka a Zlína, jehož klíčovým okamžikem bylo sporné vyloučení stopera ševců Procházky už ve 23. minutě. Hradišťští využili přesilovku až ve druhé půli, na jejich hladké výhře 3:0 se podílel gólem a asistencí záložník Daniel Holzer.

Sport.cz

Slovenská ikona v NHL nekončí! Zdeno Chára si našel nový klub

Čtyřiačtyřicetiletý slovenský obránce Zdeno Chára bude i nadále působit v NHL, kde se dohodl na roční smlouvě s New York Islanders. Vítěz Stanleyova poháru z roku 2011 s Bostonem se chystá na 24. sezonu v nejlepší lize světa. Loni 205 centimetrů vysoký rodák z Trenčína opustil po 14 letech Boston, kde byl kapitánem, a zamířil do Washingtonu.

Sport.cz

Slovácko si poradilo s oslabenými Ševci a je doma stále stoprocentní

Fotbalisté Slovácka zdolali v 8. kole první ligy Zlín 3:0. Hosté hráli od 23. minuty bez vyloučeného Václava Procházky. Domácí využili dlouhou početní výhodu po změně stran. V rozmezí 49. až 62. minuty se trefili Marek Havlík, Stanislav Hofmann a Daniel Holzer. Tým z Uherského Hradiště vyhrál i čtvrtý domácí zápas v ligové sezoně. "Ševci" prohráli druhé kole po sobě.

Sport.cz

Hráči Liberce se radují z první ligové výhry v sezoně

Fotbalisté Liberce v 8. kole první ligy po otočce v závěru porazili Mladou Boleslav 2:1. Hosty poslal ve 29. minutě do vedení David Douděra, v 82. minutě ale srovnal po vyloučení Jiřího Skaláka z penalty Júsuf Hilál a za čtyři minuty v přesilovce dokonal obrat další střídající hráč Lubomír Tupta. Slovan si v druhém duelu pod trenérem Lubošem Kozlem připsal první výhru v ligové sezoně, v nejvyšší soutěži zvítězil po 12 zápasech a opustil poslední místo v tabulce. Boleslav ztratila body potřetí za sebou a je desátá.

Sport.cz

Naprostá dominance. Bayern zostudil neškodnou Bochum

Fotbalisté Bayernu Mnichov deklasovali v 5. kole německé ligy na svém hřišti nováčka Bochum 7:0. Obhájci tFotbalisté Bayernu Mnichov deklasovali v 5. kole německé ligy na svém hřišti nováčka Bochum 7:0. Obhájci titulu rozhodli čtyřmi góly v první půli. Český obránce Pavel Kadeřábek nastoupil poprvé v sezoně v základní sestavě a pomohl Hoffenheimu k remíze 0:0 v Bielefeldu.

Sport.cz

Tohle byl svátek! Český MMA zápasník vyměnil rukavice za kopačky a byl blízko gólu

Vesnický fotbal v Hostěradicích zažil opravdový svátek. Český MMA zápasník a v současné době bojovník organizace UFC Jiří Procházka, vyměnil na část dne bojové rukavice za fotbalové kopačky. Denisa, jak se Procházkovi přezdívá, totiž nastoupil za rodné Hostěradice hrající okresní přebor. Duel proti Prosiměřicím nakonec dopadl výhrou Hostěradic poměrem 4:3.

Sport.cz

Bromell zaběhl v Nairobi nejrychlejší stovku sezony 9,76

Americký sprinter Trayvon Bromell vyhrál na mítinku kategorie Continental Tour - Gold v Nairobi stovku v nejrychlejším letošním čase 9,76. Těsně za ním finišoval na druhém místě domácí Keňan Ferdinand Omanyala, jenž výkonem 9,77 zaběhl africký rekord.

Sport.cz

Rychlý konec! Českého reprezentačního záložníka odnesli na nosítkách, přivodil si ošklivé zranění

Špatné zprávy! Na českého reprezentačního záložníka se po letním přestupu z Itálie do Španělska lepí smůla. Druhého záři odstoupil z kvalifikačního utkání Česka proti Bělorusku a od té chvíle toho moc nenahrál. Teď Jakub Jankto kvůli ošklivému zranění nedohrál sobotní zápas 5. kola španělské ligy, kdy hrálo jeho Getafe proti Valecanu (0:3). Ze hřiště jej odnesli na nosítkách.

Sport.cz

Obrovská bitva se smutným koncem. O titul si v Lucemburku zahraje Dánka

Tenistka Markéta Vondroušová ztratila v Lucemburku v koncovce semifinálový duel s Clarou Tausonovou a na finálovou účast na olympijských hrách nenaváže. Stříbrná medailistka z Tokia, jež si na okruhu WTA zahrála o titul naposledy v roce 2019, prohrála s dánskou soupeřkou 4:6, 6:2, 4:6.

Ru24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.