Свыше 8,4 тыс. сделок с эскроу зарегистрировали в столице в феврале

2021

Новости за 12.09.2021

Sport.cz

Spása jménem halo. Místo katastrofy bolí Hamiltona po faulu Verstappena jen za krkem

Italská Monza, proslulý svatostánek rychlých kol, zažila při nedělní Velké ceně Itálie vozů formule 1 pořádný šok. V 27. kole čtrnáctého podniku mistrovství světa se při výjezdu z boxové uličky snažil obhájce titulu Lewis Hamilton s mercedesem dostat před pilota Red Bullu Maxe Verstappena. Souboj dvou největších rivalů v šampionátu ale skončil drsnou kolizí, při níž tuhla krev v žilách.

Sport.cz

Prohra v prodloužení? Berani si stejně v šatně zatleskali

Po domácím nezdaru s Litvínovem vybojovali překvapivě v utkání 2. extraligového kola v Brně na ledě favorita bod za prohru 2:3 v prodloužení. Hokejisté Zlína sice od Komety v 55. minutě inkasovali dva slepené góly, avšak do konce základní hrací doby stihli ještě vyrovnat. V prodloužení sice měli častěji puk na hokejkách, ale v závěru dostali rozhodující branku. I tak si po příchodu do kabiny spontánně zatleskali.

Sport.cz

Bláznivý zápas. Z direktu jsme se oklepali, váží si kouč Komety Kalous i dvoubodové výhry

To byl zápas. Když brněnští hokejisté ve snaze napravit úvodní nezdar v Karlových Varech při své nedělní domácí extraligové premiéře se Zlínem v závěru konečně dvakrát překonali úpornou soupeřovu obranu, tak vzápětí překvapivě o slibný náskok přišli. Kometa nakonec přece jen splnila výhrou 3:2 roli favorita, druhý bodík jí půl minuty před koncem prodloužení zajistil obránce Marek Ďaloga.

Sport.cz

Slavia opět slaví! V lize neprohrála už 52 utkání

Fotbalisté Slavie vyhráli v nedělním utkání 7. kola nejvyšší soutěže doma nad Slováckem 2:1 a v první lize neprohráli už 52 zápasů v řadě. Sešívaní se rychle ujali vedení po gólu talentovaného Samka, po přestávce navýšil náskok týmu Jindřicha Trpišovského střídající reprezentant Tecl. Až v samotném závěru korigoval výsledek hostující Vecheta. Slavia se v tabulce dotáhla bodově na druhou Spartu, odehrála však o zápas méně.

Sport.cz

Klobouk dolů před Martinem, já bych se ale nikdy nepřiznal, prozradil Malínský

Dvougólového Pilaře Jablonečtí šetřili na čtvrteční pohárový duel s rumunskou Kluží, proti Karviné ho na levé straně zálohy zastoupil Tomáš Malínský. A úspěšně. Právě on vystřelil gólem do šatny těsnou výhru 1:0. „Hlavně máme tři body. Potřebovali jsme zápas zvládnout, abychom se posunuli v tabulce a bodově si pomohli. Povedlo se, i když výhra se zdála trochu upachtěná," řekl autor rozhodujícího gólu.

Sport.cz

Vašulín v Českých Budějovicích rozhodl střelou, za kterou býval kritizován

Tři body fotbalistům Hradce Králové v Českých Budějovicích v 7. ligovém kole vystřelil útočník Daniel Vašulín patou. Právě zadní částí nohy usměrnil v úvodu druhého poločasu míč do sítě Jihočechů a rozhodl o výhře hostujícího nováčka 1:0. Přitom v minulosti ho trenéři za podobné pokusy zrovna nechválili.

Sport.cz

Dvojitý potlesk pro Doležala! Opravil sudího, skončil na nosítkách

Reprezentační útočník Martin Doležal se proti Karviné sice do větší šance nedostal a brzy po pauze byl kvůli zranění brzy střídán, přesto jablonecký kanonýr sklidil zasloužený potlesk. Po půlhodině hry za stavu 0:0 totiž sudímu Tomáši Batíkovi rozmluvil rohový kop, který jeho mužstvu hlavní arbitr daroval. Férová hra se Severočešům vrátila, nakonec slaví těsnou výhru 1:0.

Sport.cz

Boxerský pád. Holyfield nevydržel ani dvě minuty

Jestli to má zapotřebí… Několikanásobný profesionální mistr světa v nejtěžší váze Evander Holyfield vstoupil v 58 letech opět do ringu. Jeho comeback ale neměl dlouhého trvání. Porážka přišla už po 109 vteřinách, kdy sudí usoudil, že někdejší šampion dostává až příliš velkou nakládačku, a souboj předčasně ukončil.

Sport.cz

Jablonci pomohl k těsné výhře gól do šatny

Fotbalisté Jablonce vyhráli v nedělním utkání nejvyšší soutěže nad Karvinou 1:0. Hosté sice jako první dopravili míč do sítě, ale VAR přišel na porušení pravidel. Krátce před poločasem pak Malínský rozhodl o vítězství týmu Petra Rady. Domácí vyhráli v lize po pěti zápasech a naladili se úspěšně před startem v Konferenční lize.

Sport.cz

Fotbalisté Sigmy ztratili slibné vedení a získali jen bod

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 7. kole první ligy díky dvěma gólům v závěru remizovali s Olomoucí 3:3. Hosté vedli po 23 minutách o dvě branky zásluhou Martina Hály a Antonína Růska, vzápětí snížil Milan Škoda. V 72. minutě střídající David Vaněček zvýšil na 3:1. Po chvilce se však zranil a i kvůli vyčerpanému počtu pěti střídání Sigma dohrávala v oslabení. Domácí díky nečekané přesilovce zachránili alespoň bod, když se v 86. minutě trefil střídající Dominik Mašek a o tři minuty později Ondřej Karafiát.

Sport.cz

Colbrelli jako čtvrtý italský cyklista za sebou vyhrál ME, Kukrle dojel dvacátý

Sonny Colbrelli vyhrál jako čtvrtý italský cyklista za sebou závod s hromadným startem na mistrovství Evropy. Na domácí půdě v Trentu jednatřicetiletý člen týmu Bahrain Victorious porazil po 179,2 km ve spurtu svého kolegu z úniku Remca Evenepoela z Belgie. Bronz získal Francouz Benoit Cosnefroy. Jako jediný z Čechů dojel do cíle mistr republiky Michael Kukrle na dvacátém místě.

Sport.cz

Nováček se rozjel, slaví druhou výhru v řadě

Fotbalisté Českých Budějovic prohráli v nedělním utkání 7. kola první ligy s Hradcem Králové 0:1. Zápas rozhodl osm minut po přestávce útočník Dominik Vašulín. Hradec podruhé za sebou v lize vyhrál 1:0, Budějovice podruhé v řadě prohrály 0:1.

Sport.cz

Šílený maraton ve Vídni. Vítěz byl diskvalifikován, další z běžců zemřel

Etiopský běžec Derara Hurisa přišel kvůli neregulérním botám o vítězství ve Vídeňském maratonu. Po závodě byl diskvalifikován, protože podrážka jeho maratonek měla tloušťku 50 milimetrů, o deset více, než povolují pravidla. Vítězství spojené s prémií 15 000 eur připadlo Keňanovi Leonardu Langatovi, který doběhl v čase 2:09:25 tři sekundy za Hurisou.

Ru24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.

«Весенняя поступь»: Вильфанд пообещал москвичам до плюс 16 градусов в выходные

ОНЛАЙН ПРЕМЬЕРА «ХОЛОП-2»: СМОТРИТЕ КОМЕДИЮ ПЕРЕВОСПИТАНИЯ НА ЭКРАНЕ LG OLED evo В ПРИЛОЖЕНИИ ОНЛАЙН-КИНОТЕАТРА START