Мы в Telegram
Добавить новость

Рисунок 7-летнего орловца вошёл в экспозицию Музея Победы в Москве

Новости избирательной кампании. Всё самое важное расскажет Сергей Черкашин.

Путин поручил обеспечить все федеральные трассы сотовой связью

В Музее Победы пройдет большая культурная программа ко Дню защитника ОтечестваНовости сегодня

Новости от TheMoneytizer

Яма для туалету на дачі своїми руками

Яма для туалету на дачі своїми руками

На дачах та сільських будинках завжди вдається знайти місце для туалету в укритті. Навіть система комунікацій всередині будівлі може вийти з ладу, адже швидка допомога кваліфікованих сантехніків не завжди доступна в віддалених районах, тому туалет на подвір'ї може стати невід'ємною частиною домашнього господарства. Забудовники діляться між собою секретами будівництва, враховують не лише побажання мешканців, а й особливості земельних ділянок.

Вони розглядають питання, як викопати яму під туалет, якщо поруч є вода. Оскільки у цьому випадку потрібно знайти альтернативу, оскільки нерентабельно вирубувати глибокі отвори з ґрунтовими водами, що розташовані на глибині понад три метри не розміщуйте туалет ближче 15 м від водоймищ. Коли яма буде готовою, засипте її піском зверху, щоб запобігти неприємним запахам та забезпечити нормальний розклад відходів.

Вибір типу туалету. Існує кілька основних типів туалетів для дачі, і вибір залежить від ваших уподобань та можливостей.

  • Стаціонарний туалет із вигрібною ямою. Цей варіант передбачає наявність вигрібної ями, в якій збираються відходи. Такий туалет зручний у використанні, але потребує періодичного очищення ями.

  • Біотуалет. Це більш сучасний та екологічно чистий варіант. Біотуалети використовують спеціальні бактерії для розкладання відходів, і вони не потребують вигрібної ями. Такі туалети можуть бути портативними або стаціонарними.

  • Компостуючий туалет. Цей тип туалета також не потребує вигрібної ями. Він використовує процес компостування для розкладання відходів, і в результаті утворюється органічне добриво.

Облаштування туалету. Після вибору типу туалету слід облаштувати його місцезнаходження. Встановіть туалет на платформу чи спеціальну піддон, щоб уникнути проблем з водою під час дощу. Поставте невеличку кабіну чи заскліть для забезпечення певної приватності.

Будиночок необхідно поставити в місці, до якого легко дістатися будь-якої погоди, щоб його не обдував вітер, при цьому яма швидко не переповнювалася від опадів, весняного танення снігу та надходження ґрунтових вод. Рекомендації фахівців укладені в наступному: розмістити вигрібну споруду потрібно в місці, з якого не можливе попадання у водне джерело, дотримуватися дистанції між вбиральною і житловими приміщеннями, як своїми, так і сусідськими; відстань необхідно з обмивними спорудами - лазнями, душовими; відстань від сусіднього загородки нормі.

Туалетні двері краще встановити у бік свого двору, ділянку вибирають у районі, з якого не чутний запах від потоків вітру, як у свої куточки відпочинку, так і сусідні. Коли запах із вбиральні заглушить шашличний аромат, а вітер розносить його в інші сторони, це додає комфорту та приємності вашому відпочинку.

Важливо також враховувати підземні води та забезпечити, щоб вигрібна яма не потрапляла в їхню зону впливу. Це допоможе уникнути забруднення джерел водопостачання і зберегти екологічний баланс на вашому дачному майданчику. Професійний підхід до копки ями під туалет передбачає ретельне вивчення місцевості та розробку оптимального плану для максимальної ефективності та безпеки будівництва. Звертайте увагу на гідрогеологічні особливості ділянки та враховуйте рекомендації фахівців для забезпечення тривалого та надійного функціонування туалетного приміщення на дачі.

Пам'ятайте також про важливість додержання санітарних норм і правил безпеки при облаштуванні туалету на дачі. Відповідальне та обдумане планування дозволить вам насолоджуватися комфортними умовами відпочинку, забезпечуючи при цьому екологічну чистоту та безпеку на вашій території

Безпека та санітарні заходи. Важливо дотримуватися всіх санітарних норм при облаштуванні туалету. Забезпечте наявність засобів для миття рук та дезінфекції. Підготуйтеся до того, щоб туалет був безпечним та стійким.

Тепер, коли ви знаєте основні кроки по облаштуванню туалету на дачі, ви зможете створити комфортні умови для відпочинку на своєму ділянці. Пам'ятайте про важливість дотримання екологічних норм та правил безпеки при вирішенні цього питання.

Читайте на 123ru.net


Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайтаЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city

Что не так с тюльпанами и какие еще цветы не стоит покупать для женщин к 8 марта

В ЯНАО рассказали о мероприятиях в честь Дня оленевода

Инклюзивная премьера на сцене Губернского театра

Первый фестиваль восточной культуры пройдёт в Салехарде 2—3 марта

Музыкальные новости

Коламбия Пикчерз не представляет: Сергей Жуков создает Голливуд на зоне в дебютном сериале для ТНТ  

СПАСЕНИЕ ОТ ЭПИДЕМИИ «Х» возможно! SpaceX, X.com и Илон Маск и... все инопланетяне помогут предотвратить эпидемию?!

В Республике Алтай прошел Урок Мужества с воспитанниками профильного класса Росгвардии

Четвертый регион в России принял закон об эвтаназии бездомных собак

Новости России

С днём Красной Армии! Ура, товарищи!

Более тысячи человек узнали о состоянии родственников в больницах с помощью сервиса Минздрава Подмосковья

До встречи в Сочи. 450 волонтеров Москвы отправились на фестиваль молодежи

Первый фестиваль восточной культуры пройдёт в Салехарде 2—3 марта

Экология в России и мире

Названо самое вредное для здоровья мороженое

Арт Директор Поэта. Арт Директор в Тарифе – ВЫСТУПЛЕНИЯ

Школьникам Невинномысска рассказали о вреде психотропных веществ

На производственной площадке Оренбургского ЛРЗ – филиала АО «Желдорреммаш» запущена эталонная линия

Спорт в России и мире

Белорусская теннисистка Шиманович пробилась во второй круг турнира в Мексике

Елена Рыбакина рассказала, какую страну считает своим вторым домом

Рублёв победил Гаске и вышел в четвертьфинал турнира АТP 250 в Дохе

Елена Рыбакина узнала позицию в рейтинге WTA после поражения в финале турнира в Дохе

Moscow.media

Константин Прокопенко возглавил консалтинговое подразделение в ИТ-компании DатаРу

Росгвардейцы приняли участие в соревнованиях по лыжным гонкам

Псков занял 71 место в рейтинге городов России по строительству квартир

Сотрудники Дубненского отдела вневедомственной охраны – филиала ФГКУ «УВО ВНГ России по Московской области» почтили память воинов-интернационалистовТоп новостей на этот час

Rss.plus


Московский пищевой промкомплекс поставил новым заказчикам около 170 тысяч единиц продукции за 2023 год

Рисунок 7-летнего орловца вошёл в экспозицию Музея Победы в Москве

Новости избирательной кампании. Всё самое важное расскажет Сергей Черкашин.

В Москве ограничат движение 23 февраля