Патрушев: резких скачков цен на ягоды и фрукты в России не будет

Песков: у РФ нет территориальных споров и проблем со Швецией и Финляндией

«112»: подросток случайно убил бездомного в центре Москвы

2024

Новости за 04.05.2024

iSport.cz

Nominace na MS v hokeji ONLINE: Kanada zná tým, jeden hráč mimo NHL

Očekávaný hokejový svátek se blíží, už 10. května začne v Praze a Ostravě mistrovství světa. Hodně sledované bude, v jakém složení se jednotlivé reprezentace na šampionátu představí. Kolik dorazí hvězd z NHL? Český tým pod vedením Radima Rulíka už je v plné přípravě. Sledujte na iSport.cz ONLINE všechny změny v nominacích i potvrzená jména.

iSport.cz

Blázinec! Sejk slavil s fanoušky na hřišti postup. Ale... Hlasatel se omluvil

Fanoušci Rody vtrhli na hřiště a odstartovali postupovou párty. Ze šatny se vrátili hráči včetně Václava Sejka, hosta z pražské Sparty. Všichni žili v tom, že je hotovo. Slavili návrat do nejvyšší nizozemské soutěže. Ale pak nastalo zklamání. Soupeř v boji o postup srovnal v páté minutě nastavení a následný inkasovaný gól neplatil. Vše spustil hlasatel, který se po utkání omluvil. O postup mohou ještě přijít.

iSport.cz

Planeo Cup v Uničově: slávistky proti klukům Sparty, dorazí Koller či Vaniak

Uničov se v posledních letech zařadil mezi tradiční dějiště finálových turnajů Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu a mezi pořadateli nechybí ani při letošním dvanáctém ročníku, který se koná právě o prvním květnovém víkendu. Do Uničova míří nejlepší týmy v druhé nejstarší kategorii do dvanácti let včetně dívčího družstva pražské Slavie. Fotbalové naděje podpoří spolu s ambasadorem Planeo Cupu Janem Kollerem také další slavný kanonýr Tomáš Skuhravý a brankář Martin Vaniak.

iSport.cz

SESTŘIHY: Hronek slaví postup, Hertl a spol. odvrátili vyřazení

Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem v sestavě zvítězili na ledě Nashvillu gólem z 59. minuty 1:0, sérii vyhráli 4:2 a postoupili do druhého kola play off NHL. Obhájce Stanleyova poháru Vegas porazil doma Dallas 2:0 a vynutil si rozhodující sedmý zápas.

iSport.cz

SESTŘIH: Hronek slaví postup, Hertl a spol. odvrátili vyřazení

iSport.cz

Bez českého konce. Hronek slaví postup, Hertl a spol. odvrátili vyřazení

Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem v sestavě zvítězili na ledě Nashvillu gólem z 59. minuty 1:0, sérii vyhráli 4:2 a postoupili do druhého kola play off NHL. Jedinou branku vstřelil Pius Suter. Hrdinou utkání se stal Arturs Šilovs, který zneškodnil 28 střel. Hráči Vegas s Tomášem Hertlem vyhráli 2:0 nad Dallasem a srovnali sérii na 3:3 na zápasy.

iSport.cz

„S“ řeší před derby hrozbu: pozor na karty! Zádrhel pro Spartu i vliv sudích

Derby bez Birmančeviče, Krejčího, Kuchty, Holeše nebo Douděry? Taková situace je momentálně opravdu na stole. Do prvního kola nadstavby, FINÁLE FORTUNA:LIGY, jdou Sparta a Slavia s řadou hráčů ohrožených trestem za žluté karty. U letenského celku hrozí jednozápasový distanc hned devíti fotbalistům! Otevírá se tak téma, zda se vyplatí o víkendu s možnými absencemi kalkulovat. „Nikoho bych nešetřil. Slovácko je pro Spartu skoro důležitější zápas, než je derby,“ říká Stanislav Levý.

iSport.cz

Strach o ligu. Sestup hrozí hned pěti týmům, kdo boj o „přežití“ nezvládne?

Fanoušky většinově zajímá, jestli urve titul Sparta nebo Slavia a zda Baník pronikne po letech do Evropy. Ale výživné (a zřejmě ještě víc) to bude dole. Ve Skupině o záchranu je těsno, třást se může pět týmů ze šesti. Poslední České Budějovice dělí od dvanáctého Jablonce šest bodů, každý zápas bude mít grády. Připomeňme, že nejhorší padá přímo do druhé ligy, na dva další čeká záludná baráž s druhým a třetím celkem F:NL. Deník Sport a web iSport.cz. nastínil výchozí pozici všech ohrožených. Bereme, že jedenáctým Bohemians sestup reálně nehrozí.

iSport.cz

V 1. kole Skupiny o udržení zdolaly České Budějovice na Střeleckém ostrově Bohemians 2:1. Domácí šli do vedení trefou Vincenta Trummera ve 26. minutě. Na tu ještě do poločasu odpověděl z penalty Jan Kovařík. Zápas směřoval k remíze, ale v páté minutě nastavení se Trummer trefil podruhé. Klokani na barážové příčky drží i přes prohru pohodlný náskok osmi bodů. Extrémně důležitá výhra posunula Dynamo na čtrnácté místo, dva body před své pronásledovatele Zlín a Karvinou.

РИА Новости: эксперт счел сбои в Telegram внутренней проблемой мессенджера