Эксперт Петрова: покупка товаров по акции не помогает сэкономить деньги

2021

Новости за 07.02.2021

iSport.cz

Dobrá hra bez bodu. Látal Vrbu přečetl, jenže: Bavit se o výkonu nemá smysl

Nejlepší úvodní hodina Olomouce v sezoně? Velmi pravděpodobně ano. Sigma na Spartu od první minuty vyrukovala s nechutně vysokým presinkem, agresivitou, disciplinovaností a hlavně sebevědomím. Být Andrův stadion za normálních okolností zaplněný, tleskalo by se některým kombinacím vestoje. Chvílemi to z její strany fakt připomínalo povedený koncert.

iSport.cz

SESTŘIHY: Sparta vyhrála pod Vrbou, Příbram - Slavia 3:3. Plzeň doma padla

Sparta v 18. kole FORTUNA:LIGY poprvé nastoupila pod trenérem Pavlem Vrbou, v zápase plném penalt otočila proti Olomouci z 0:2 na 3:2.Slovan Liberec si připsal cenný skalp, když vyválčil tři body na hřišti Viktorie, po vyloučení Filipa Kaši dovedl tým Pavla Hoftycha zápas k výhře 2:0. Slavia neuspěla v Příbrami, kde si dala dva vlastní góly a ačkoli otočila skóre, kvůli pozdní trefě Radka Voltra nakonec remizovala 3:3. Bohemians po výhře na Letné zvládli i další duel a doma porazili Brno 2:1. Uspěly i ve formě hrající České Budějovice... Читать дальше...

iSport.cz

Michnáč o Motoru: Jak znám trenéry, řekli, ať se kluci se mnou nebaví

Milan Gulaš poslal vyrovnávacím gólem 18 sekund před koncem třetí části do prodloužení souboj Plzně s týmem, ve kterém vyrostl a kam se může opět vrátit. O výhře 5:4 rozhodl v nastaveném čase Pavel Musil. Hodně zvláštní večer prožíval taky Albert Michnáč. V Českých Budějovicích se ocitl v nemilosti kouče Prospala, odtud si ho vytáhli indiáni.

iSport.cz

MS klubů 2021: Bayern si s Al Ahly zahraje o finále, to už má jisté Tigres

Původně odložené fotbalové mistrovství světa klubů se koná v katarském Dauhá od 1. do 11. února. Do dějiště MS ve fotbale 2022 se sjelo nakonec pouze šest klubů, novozélandský Auckland City z turnaje odstoupil kvůli nákaze COVID-19. Favoritem je již tradičně tým z Evropy, kterou vždy zastupuje vítěz Ligy mistrů. Letos je to Bayern Mnichov, který v semifinále vyzve Al Ahly.

iSport.cz

Tři penalty v duelu Sigmy se Spartou? VAR objasnil, co jim předcházelo

Až nebývale divoké bylo utkání 18. kola FORTUNA:LIGY mezi Olomoucí a Spartou. Nejen tím, že domácí vedli 2:0, ale z výhry 3:2 se nakonec radovali hosté. Rozhodčí Pavel Franěk nařídil během zápasu tři pokutové kopy. Letenští své dva proměnili, domácí Sigma svůj jeden ne. Ve všech případech došlo ke komunikaci mezi Fraňkem a asistentem u videa Ondřejem Pechancem. Právě ten objasnil, co k penaltám vedlo.

iSport.cz

Derby ovládli brankáři. Kváča předčil Růžičku: Vždycky se vybičujeme

Čtvrté derby v sezoně, čtvrtá tuhá bitva. Liberec odvezl z Mladé Boleslavi dva body za výhru 2:1 v prodloužení díky skvělému výkonu Petra Kváči, který v souboji brankářů předčil Jana Růžičku. „Že to po základní hrací době bylo 1:1, byla jejich zásluha. Chytali výborně,“ ocenil výkon obou brankářů domácí kouč Radim Rulík. Bruslaři mohli být s bodem spokojení, díky němu udrželi Tygry v tabulce za sebou.

iSport.cz

Saša jede! Salák pomohl k obratu s Dynamem. Barulin mu gratuloval

Po utkání se liduprázdnou O2 arénou rozezněl Těžkej Pokondr. „Saša. Saša jede! Nemá chybu!“ zněla slova známé písničky. Do jejího rytmu se při odchodu do šatny vlnil dobře naladěný Alexander Salák. Do branky Sparty naskočil až po první třetině. Stav byl tou dobou nepříznivý, Pardubice vedly 3:1. Rudá mašina ale nakonec večer otočila a zvítězila 5:4 v prodloužení. Bodovala tak počtrnácté v řadě a udržela první místo tabulky.

iSport.cz

Trpišovský má dost fotbalu na sněhu: Jako kdyby hokejisti hráli v létě

S remízou byl relativně smířený, víc dával najevo nespokojenost s tím, na jakých hřištích se v poslední době hraje FORTUNA:LIGA. Trávník v Příbrami zalehl sníh, který začal umrzat, a Slavia se s tím horko těžko vyrovnávala. „Tohle nemá nic společného s fotbalem,“ zlobil se kouč Jindřich Trpišovský po remíze 3:3.

iSport.cz

Zaťovič přestal dávat góly: Zatím nevidím světlo na konci tunelu

Dvanáct zápasů na suchu. Střelecké trápení elitního snajpra Martina Zaťoviče (36) je signifikantní pro celou Kometu. Ta je v herním útlumu, z posledních deseti zápasů vyhrála jen dva. Doma projela šest duelů v řadě, tentokrát hladce s Vítkovicemi (0:4). „Nevidím tam lehkost,“ prohlásil zkušený útočník, jenž se prozatím zastavil na jedenácti brankách. „Nedostávám se moc do šancí,“ připustil.

iSport.cz

SESTŘIH: Olomouc – Sparta 2:3. Vrbova vítězná premiéra, zápas plný penalt

Fotbalisté Sparty v premiéře pod novým trenérem Pavlem Vrbou, který v týdnu nahradil odvolaného Václava Kotala, po velkém obratu vyhráli v Olomouci 3:2. Hanáci v duelu 18. ligového kola vedli 2:0 po gólech Kryštofa Daňka a Pabla Gonzáleze, ale v 57. minutě snížil Ladislav Krejčí starší a poté dvěma proměněnými penaltami otočil skóre David Moberg Karlsson. Vítězný gól dal ve třetí minutě nastavení. Za stavu 2:2 naopak González pokutový kop nedal.

iSport.cz

Horváth po vyrovnání letěl k praporku. Zlatý bod, radoval se trenér Příbrami

Po vyrovnací brance Radka Voltra byl v obrovské euforii. „Najednou jsem se ocitl u rohového praporku,“ líčil trenér Příbrami Pavel Horváth. Ale aby ne, remíza 3:3, trefená v poslední minutě nastavení, má pro tým z chvostu tabulky velkou hodnotu. „Zlatý bod,“ podotkl Horváth. Své hráče logicky chválil.

iSport.cz

Voltr o gólu Slavii: Chtěl jsem do toho skočit nůžkami. Terén byl slušný

Zúročil úsilí celého týmu, na úplném konci nastaveného času se příbramský útočník Radek Voltr vyšvihl v pokutovém území do vzduchu a trefil proti Slavii remízu 3:3. „Jsem rád za celý tým, protože si myslím, že jsme si bod z tohoto zápasu zasloužili,“ zářil Voltr.

iSport.cz

Liverpool padl s Manchesterem City 1:4. Tottenham po třech porážkách zabral

Lídr anglické fotbalové ligy Manchester City porazil ve šlágru 23. kola 4:1 mistrovský Liverpool. Dva góly dal německý záložník Ilkay Gündogan a "Citizens" vyhráli na stadionu Anfield po téměř 18 letech. Protože žádný z jejich nejbližších pronásledovatelů včetně hlavního konkurenta Manchesteru United nedokázal o víkendu vyhrát, vedou tabulku před městským rivalem už o pět bodů.

iSport.cz

SESTŘIHY: Sparta poosmé vyhrála, ale Třinec stíhá. Brno - Vítkovice 0:4!

Dostihy o první místo v tabulce Tipsport extraligy pokračují. Vedení i po 44. kole stále drží Sparta, která porazila Pardubice ve šlágru 5:4 po nájezdech a vyhrála poosmé v řadě. Třinec skolil 5:2 trápící se Zlín a po sedmé výhře za sebou ztrácí na Pražany jediný bod. Kometa schytala výprask 0:4 od Vítkovic a připsala si šestou domácí porážku v řadě. Liberec uspěl v derby s Mladou Boleslaví (2:1 v prodloužení). Litvínov vyhrál 3:2 v prodloužení nad Karlovými Vary. Plzeň otočila duel s Českými Budějovicemi a vyhrála 5:4 v prodloužení. Читать дальше...

iSport.cz

Prezidentské emoce. Ocelář Varaďa: Situace pro nás a Spartu není stejná

Na špici Tipsport extraligy dělí první Spartu Praha a druhé třinecké Oceláře jediný bod. Třinec má zápas k dobru. Do ostré bitvy o Prezidentský pohár pro vítěze základní části může promluvit reprezentační přestávka. Liga se bude totiž hrát i v úterý a na programu je právě šlágr Sparta - Třinec. Ocelářům se nelíbí, že navzdory předběžné dohodě s trenérem Filipem Pešánem, nebudou podmínky pro oba kluby stejné.

iSport.cz

Šéftrenérka: Omezení snowboardu Ledeckou mrzí. Ale tým ji nechce unavit

Třetí světový šampionát na lyžích čeká sněhovou obojživelnici Ester Ledeckou. V Cortině d´Ampezzo vůbec poprvé ale může reálně útočit na nejvyšší příčky. „Doufejme, že to cinkne,“ sní šéftrenérka ženského týmu Eva Kurfürstová. „Hrozně bych to přála jak českému lyžování, tak hlavně Ester.“

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Teplice - Pardubice 0:0. Mareš v úniku loboval nad branku

Fotbalisté Teplic hostí v 18. kole FORTUNA:LIGY nováčka z Pardubic. „Skláři“ mají soupeři co oplácet, v prvním vzájemném duelu sezony totiž  v Ďolíčku uspěly Pardubice (2:1). I tabulkově jsou na tom zatím Východočeši lépe, na 10. místě mají na 14. Teplice luxusní náskok osmi bodů. Stáhnou svěřenci Radima Kučery bodové manko? Sledujte ONLINE přenos a VIDEA klíčových momentů na iSport.cz.

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Příbram - Slavia. Ligový lídr v roli jasného favorita

Program 18. kola FORTUNA:LIGY pokračuje soubojem Příbrami se Slavií. Duel má jasného favorita v Pražanech, kteří po zimní pauze čtyřikrát vyhráli a vedou ligu s dvanáctibodovým náskokem. Naopak Příbram v lednu uhrála jediný bod, v tabulce je na sestupovém sedmnáctém místě. Dokáže Slavii překvapit? ONLINE přenos i aktuální VIDEA ze zápasu sledujte na iSport.cz, výkop je v 16.00!

iSport.cz

Sittler přežil i Gretzkého. Za rekordní desetibodový zápas prý mohla žena

Zavinila to prý manželka. „Jestli se ptáte, co jsem udělal jinak, tak jedině to, že jsem ten den doma nejedl a koupil si po cestě kuře a hranolky,“ líčil Darryl Sittler. Jeho žena Wendy nestihla uvařit. Večer Toronto hrálo s Bostonem. Nasypalo jedenáct gólů, kapitán Maple Leafs obstaral sám šest branek a na čtyři přihrál. Deset bodů! To bylo 7. února 1976, takže Sittlerův úžasný rekord přežil už pětačtyřicet let. Nepokořili ho Gretzky, Lemieux, Crosby, McDavid ani nikdo jiný.

iSport.cz

Mizérie Havířova: rezignaci kouče zamítlo vedení, lídr spadl při nájezdu

Prvoligová sezona ambiciózního týmu AZ Heimstaden Havířov ve zkratce? Kapitán Roman Szturc, borec ošlehaný takřka šesti stovkami extraligových bitev, jde na trestné střílení. Škobrtne, puk mu uteče a ještě se při pádu zraní. „Přesně to vykresluje náš zmar,“ přitakal Jiří Režnar, trenér patnáctého týmu Chance ligy. „Ani top hráčům to nelepilo a měli s prominutím nasráno na hokejkách. Ale ještě budeme bojovat. A třeba se nám podaří na poslední chvíli proklouznout alespoň do předkola.“

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Sparta bojuje s Pardubicemi, Třinec hostí Zlín

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje kompletním 44. kolem. Třinec se v domácím utkání proti Zlínu znovu pokouší dotáhnout na vedoucí Spartu. Pražané při hájení prvního místa bojují s Pardubicemi. Litvínov hraje proti Karlovým Varům. Mladá Boleslav čelí v derby velkému rivalovi z Liberce. Poslední České Budějovice startují v Plzni. Kometa chce ukončit domácí trápení v duelu s Vítkovicemi. Olomouc nastupuje v Hradci Králové. ONLINE přenosy a VIDEA z jednotlivých utkání sledujte na iSport.cz.

iSport.cz

West Ham se odvolal proti Součkově vyloučení. Bylo nesmyslné, řekl Moyes

Vedení fotbalového West Hamu se odvolalo proti červené kartě, kterou dostal v závěru sobotního utkání 23. kola Premier League na hřišti Fulhamu český záložník Tomáš Souček. Vyloučení pětadvacetiletého reprezentačního středopolaře bude nyní posuzovat nezávislá komise anglické fotbalové asociace. „Kladiváři“ o tom informovali na svém webu.

iSport.cz

Vrba prvně jako sparťan. Tlak na body, projev i možnost získat si fanoušky

Osud umí být pořádná mrška, tentokrát vzal útokem Spartu. Je to necelý rok, kdy Letenští cestovali k ligovému utkání do Olomouce. Tým tehdy poprvé vedl Václav Kotal. Nyní se situace opakuje. Opět výlet na Hanou, opět s novým šéfem střídačky. Tentokrát s Pavlem Vrbou, jehož čeká ostře sledovaná premiéra. Od úspěšného odborníka se čekají tři body. A navrch výrazné zlepšení herního projevu.

iSport.cz

Podmáčené hřiště v Jablonci, zápas se Slováckem je odložený

Odpolední zápas 18. kola první fotbalové ligy mezi Jabloncem a Slováckem se neuskuteční. Hřiště je silně podmáčené a utkání bylo odloženo. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže. Náhradní termín zatím nebyl určen.