Азербайджан забирает новые территории после ухода русских. Пашинян не сопротивляется решениям

Дискуссии о будущем местного самоуправления во Владимирской области

Бойся фазы. Эксперт обнаружил экологическую опасность от электромобилей

Jarní část sezóny již začala téměř všem…

Jak si vedly naše týmy 9 -10. března

Jarní část soutěže je tady a téměř všechny naše týmy vyběhly o víkendu na hřiště ke svým mistrovským utkání.

Své první vystoupení mají za sebou už i mužské týmy, dorosty a žáci.

A jak už to ve fotbale bývá… někomu se vedlo, někomu méně  a někomu vůbec.

Tak se pojďme v krátkých zprávách podívat, jak to bylo o víkendu 9 -10.3.

1. A tým nejlepšíV sobotu čekal na náš mužský „A“ tým soupeř v Královicích. Hned v prvním kole jsme se soupeřům postavili na travnatém povrchu, což nám po přípravě na umělce moc nevyhovovalo.. Bohužel se k tomu přidalo několik chyb, nedostavilo se ani trochu fotbalového štěstí a krutý výsledek byl na světě….

TJ Sokol Královice – ABC Braník „A“     5:2

Trenér Petr Hejduk neskrýval zklamání z tohoto výsledku a k zápasu nám řekl: ,,Zápas se mi hodnotí hodně těžko. Týdny se připravujeme na vstup do jarní části a hned na úvod dostaneme takovou lekci. Přitom se nemyslím, že na hřišti byl takový rozdíl, že jsme v poločase prohrávali 0:3. Dostali jsme ale lekci z efektivity a horší jsme byli i v plnění toho, co jsme si předsevzali. Domácí skvěle plnili taktické pokyny a byli na nás dobře připravení.
Do druhé půle jsme se snažili tým nabudit i udělat nějaké změny. To se víceméně povedlo, ale k úspěchu to stejně nevedlo. Rozhodl inkasovaný čtvrtý gól v době, kdy jsme byli aktivnějším týmem.
Hodně nás potrápila i tráva, na které se hrálo. Přece jen ten rozdíl je pro hráče po čtyřech měsících strávených na umělce obrovský.
Nezbývá než se pokusit napravit ztrátu v dalších zápasech. Určitě nic nezvládáme a budeme se rvát dál.

Jarní soutěžní premiéra nevyšla ani „B“ týmu mužů, který nastoupil na hřišti Čakovic

TJ Avia Čakovice – ABC Braník „B“     3:0

WU15 web okwu 13 okV sobotu pokračovala také první liga žákovské dívčí soutěže a naše dívky  WU13 a WU15 hostily týmy FK Dukla Praha.

Starším holkám se zápas výsledkově nepodařil a zůstávají bez bodu. Mladší tým WU13 tentokrát zabodoval plnohodnotně a tři body na kontě potěšily!!

ABC Braník WU15 – FK Dukla Praha    2:5

ABC Braník WU13 – FK Dukla Praha    4:2

V neděli byly na pořadu dne zápasy ČDD U19 a U17, druhá liga Dorostenek, a divizní utkání starších a mladších žáků.

U19 web okDorosty hostily týmy Neratovic. Starší dorostenci nastoupili v deset hodin na hřiště proti soupeři, který je také ve spodní části tabulky a všichni jsme věřili v zisk tří bodů. Bohužel se tak nestalo a naši hoši po devadesáti minutách odcházeli domů s prázdnou…

ABC Braník U19 – FK Neratovice – Byškovice   2:3

DSC_0001 DSC_0031 DSC_0045 DSC_0059 DSC_0005

1. U17 ok nejlepšíMladší dorostenci začali zlehka…úvod utkání byl rozpačitý, ale postupně se kluci dostávali do hry a nakonec si odnesli tři body za výhru s vysokým rozdílem.

ABC Braník U17 – FK Neratovice – Byškovice    7:1

Trenér Filip Krhut:,,Po rozpačitém úvodu jsme se postupně dostávali do tempa, nedokázali jsme to však vyjádřit gólově. Soupeř se nás neustále snažil chytat do ofsajdové pasti, což se mu poměrně dařilo, ale my jsme věřili, že to jednou zlomíme. Nakonec to přišlo víckrát než jsme čekali a nájezdy dva na gólmana byly jen třešničkou na dortu. Můžeme se tak radovat z vysokého vítězství. S pokorou dál…“

DSC_0148 DSC_0178 DSC_0234 DSC_0147 DSC_0158

wu18 ok nejNa startu jara dnes stály také naše dorostenky, které hostily tým FK Čáslav. Holkám se dařilo a už v patnácté minutě vedly 3:0 a do konce poločasu přidaly ještě dvě branky. Další dva góly přidaly ve druhé půli. Soupeřky dokázaly naši síť také rozvlnit až ve druhé půli v 52 minutě a pak v samém závěru utkání, kdy nám do branky padly dvě branky. Výsledkově velmi povedené utkání.

ABC Braník WU18 – FK Čáslav    7:3

DSC_0263 DSC_0248 DSC_0262 DSC_0278 DSC_0279

U15 nejlepší2010 super na web 2Starší žáci se v neděli vydali do České Lípy.

Oba týmy U14 a U15 si odvážejí domů jeden bod za úplně stejné výsledky.

FK Arsenal Česká Lípa – ABC Braník U15    2:2

FK Arsenal Česká Lípa – ABC Braník U14    2:2

Trenér Vendelín Schierreich U15: ,,Zápas jsme 70 minut měli pevně pod kontrolou, soupeři dovolili málo. Bohužel nám v 70. minutě propadl jeden takový polo-odkop, který Lípa dokázala dotlačit do brány. Při posledních nepříjemných 10 minutách nedáme tutovou šanci na 1:3 a v poslední minutě uděláme hloupou penaltu na konečných 2:2. Hráči dozadu zaslouží pochvalu za skoro celý zápas, především klíčoví hráči do ofenzivy musí hodně přidat. Kvalita jim nechybí, ale čísla, kterými by měli tým táhnout (a třeba zápas za stavu 0:2 úplně zlomit), mají na nule.

2013a2013 okPoslední týmy, které hrály tento víkend a odstartovaly jarní sezónu byli mladší žáci U13 a U12. Na půdě sousedního Tempa se klukům nedařilo a úvodní zápasy prohráli s vysokými rozdíly.

FC Tempo – ABC Braník U13     14:2

Tomáš Klíma U13:,, Po herní stránce jsme do zápasu vstoupili dobře, ale stále je naše velká bolest neproměňování šancí – viz 5 velkých šancí během prvních 10 minut, ale bez gólu. Soupeř se pak postupně víc dostával do hry a dokázal po našich chybách skórovat. V útočné třetině nám stále chybí rychlejší rozhodování i práce s míčem, naopak jsme si z přípravy přenesli relativně slušné napadání, kdy jsme i dnes soupeře několikrát dostali pod tlak a získali míč, bohužel však bez výraznějšího efektu směrem k zakončení.“

FC Tempo – ABC Braník U12    7:0

2012 na web nejJan Kozlík U12:,, Povedený vstup do zápasu, dřeme, máme několik gólovek, které neproměníme, jinak je hra ve všech aspektech úplně vyrovnaná. Postupně se začíná ukazovat trénovanost hráčů, která bohužel není vysoká z důvodu častých omluvenek. Tempo nás začíná přeběhávat a přetlačovat. Za zápas jdeme asi 9x sami na golmana a většinou trefujeme přímo rukavice, tak góly dát nemůžeme. Soupeř naopak proměňuje dost šancí a zápas se už jen dohrává. Kluci aspoň vidí důsledek toho, když netrénují, jak by měli.“

DSC_0301 DSC_0303 DSC_0304 DSC_0306 DSC_0321
V příštím víkendu se těšíme na další boje o body a věříme, že se bude dařit lépe než tento víkend a radost z vítězství se dostaví!!!

Baza: в Москве подросток сделал огнемет и решил сжечь дачу соседей

РИА «Новости»: брата арестованного Курбонова ранее привлекали за хулиганство

Минобороны: силы ПВО сбили 20 беспилотников ВСУ за ночь

Сбер подарил Орлу умный светомузыкальный фонтан

Тема дня: На «Госуслугах» можно будет получить статус многодетной семьи с 2025 года

Частота страховых случаев по ОСАГО для такси в 6,6 раза выше, чем по полисам на другие легковые машины – ЦБ РФ

По запросу Баку в Москве незаконно был задержан известный российский политолог Михаил Александров