Добавить новость
World News in Serbian


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer

Западно оружје увезено у Украјину биће уништено

Стални представник ОЕБС-а Лукашевич: Западно оружје увезено у Украјину биће уништено.

Сво западно оружје увезено у Украјину биће уништено како би се избегло гранатирање стамбених насеља, изјавио је у четвртак стални представник Русије при ОЕБС-у Александар Лукашевич.

„Земље НАТО-а настављају војне испоруке Украјини. Занимљиво је „цурење“ у медијима података о одлуци да се у Естонију пошаљу амерички МЛРС ХИМАРС и далекометне гранате за њих за укупно 500 милиона долара. Разумемо где завршавају – њихово кретање ће бити пажљиво праћено. Потврђујемо: Западно оружје увезено у Украјину биће уништено како би се искључила могућност његовог коришћења за гранатирање стамбених насеља“, навео је Лукашевич у тестаменту Сталног савета ОЕБС-а.

Он је истакао да су сва потребна упутства у вези са тим дата на нивоу руководства Министарства одбране Русије.

Западно оружје увезено у Украјину биће уништено

Читайте на сайте


Smi24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. Абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Smi24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Smi24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.




Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city
Музыкальные новости
Новости России
Экология в России и мире
Спорт в России и мире
Moscow.media










Топ новостей на этот час

Rss.plus