Добавить новость
World News in Serbian


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer

Путин рекао какву одећу воли да носи

Председник Русије Владимир Путин је рекао да се „не замара” избором одеће, али да се труди да изгледа елегантно. Шеф руске државе тако је одговорио на питање једне од учесница Сверуског образовног форума „Таврида” о томе како се мења његов стил одевања.

„Имам најједноставнији стил: пословни. Ја практично нигде не идем осим у канцеларију. Али, ево, долазим у Тавриду. Мислим да сви људи који се баве мојом врстом посла имају исти стил. Изван посла се трудим да се облачим тако да ми буде удобно, али, наравно, волим и да буде елегантно и лепо”, истакао је он, преноси Lenta.Ru.  

Према председниковим речима, он облачи „оно што има у ормару”, иако признаје да је избор одеће веома важан. Путин је додао да раније није озбиљно схватао стил. „А сад сматрам да је то стварно уметност, веома важна за човека, јер ствара средину у којој живимо, а она је веома важна”, додао је руски лидер.

Омладински образовни форум „Таврида” одржава се на Криму од 3. јула до 31. августа. Према подацима организатора, за ово време у форуму ће учествовати преко три хиљаде младих старости од 18 до 30 година.

Читайте на сайте


Smi24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. Абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Smi24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Smi24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.




Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city
Музыкальные новости
Новости России
Экология в России и мире
Спорт в России и мире
Moscow.media










Топ новостей на этот час

Rss.plus