Jeszcze niedawno klimatyzacja w wielu europejskich domach była rzadkością. Tymczasem kolejne lata przynoszą rekordowe upały, a noce coraz częściej nie dają wytchnienia od gorąca. Dlaczego więc mieszkańcy jednego z najbogatszych regionów świata wciąż tak rzadko korzystają z urządzeń chłodzących?