Afera wokół Szpitala Południowego w Warszawie już dawno przestała być problemem wyłącznie stołecznej Koalicji Obywatelskiej. Na tym etapie jest to już problem całego obozu władzy, o czym przekonują rozmówcy Interii. - Skala zagrożenia jest potężna. Takie tematy schodzą z tapetu co najmniej kilka tygodni - mówi nam osoba z władz Lewicy.