W piątek rano autostrada A2 połączyła Białą Podlaską z Warszawą. Kierowcy mogą korzystać już z całego odcinka prowadzącego ze stolicy do miasta na wschodzie województwa lubelskiego. Nowa trasa umożliwi przejazd z jednego miasta do drugiego w mniej więcej godzinę.