Delegacja Iranu opuściła salę po groźbach Donalda Trumpa, jednak nie zamierza rezygnować z udziału w negocjacjach - poinformowała agencja AFP. Tymczasem wiceprezydent USA J.D. Vance wyraził nadzieję, że obu stronom uda się osiągnąć porozumienie ostatecznie kończące konflikt.