Finnsnes-drapet: Rykket ut til trusselsituasjon - fant drapsåsted
FINNSNES (VG) Politiet i Finnsnes var forberedt på noe helt annet enn det som møtte dem i huset til den drepte kvinnen i midten av 80-årene.
FINNSNES (VG) Politiet i Finnsnes var forberedt på noe helt annet enn det som møtte dem i huset til den drepte kvinnen i midten av 80-årene.
Den siste måneden har 60 norske soldater kriget i Eufratdalen, som en del av den internasjonale koalisjonen mot IS.
Tromsø kommune trenger i løpet av bare 10 år nærmere 800 flere årsverk innen helse- og omsorg for å opprettholde tjenestetilbudet på dagens nivå.
Johannes Rydzek opplevde en aldri så liten skrekkopplevelse under et treningshopp i finske Ruka.
Nå må Petter Northug betale for bildene han brukte uten lov.
Petter Northug kan vente seg en faktura fra NTB scanpix etter å ha brukt bilder uten lov. – Det må han betale for, sier NTB-leder til Medier24.
Se bildene fra tirsdagens løp.
Fornøyelsesparken Tusenfryd utenfor Oslo er ilagt en bot på 300.000 kroner etter en ulykke i 2015. En sommervikar fikk ødelagt foten sin i ulykken.
Petter Northug (31) kan vente seg en faktura fra NTB scanpix etter å ha brukt bilder uten lov. – Det må han betale for, sier NTB-leder til Medier24.
Spartak Moskva så ut til å gå seirende ut av mesterligaoppgjøret mot Maribor, men bunnlaget i gruppe E klarte 1-1 etter scoring av Jasmin Mesanovic på overtid.
Spartak Moskva så ut til å gå seirende ut av mesterligaoppgjøret mot Maribor, men bunnlaget i gruppe E klarte 1-1 etter scoring av Jasmin Mesanovic på overtid. Mer på TV2.no.
Kvinne i 80-åra drept. Hennes nærmeste naboer er rystet og redde.
En av guttene skal så ha truet med at de «skal knulle» jenta og hennes foreldre.
KrF kommer inn som en «reddende engel», og vil la Leka kommune slippe kommunetvang likevel. - Fantastisk, sier ordfører Per Helge Johansen (Sp).
Illustrasjonsfoto: Vidar Ruud/NTB scanpix
I mars var langrennssjef Vidar Løfshus åpen om hvem som var første- og andrereserve til minitouren i Canada. Nå hemmeligholder Norges Skiforbund reservelista.
Fornøyelsesparken Tusenfryd utenfor Oslo er ilagt en bot på 300.000 kroner etter en ulykke i 2015. En sommervikar fikk ødelagt foten sin i ulykken.