Benamių nusikaltimai Marijampolėje – lyg iš siaubo filmo: sadistiškai nukankintos dvi aukos, trečia per plauką liko gyva
Kauno apygardos teisme link pabaigos juda kraupių žmogžudysčių byla, kurioje kaltinimai pareikšti benamių porai iš Marijampolės Paulinai Gintvilaitei ir Laimonui Kaufmanui bei pastarųjų bendrininkui Nojui Bartninkui.
Nužudyti buvo žmonės, o trečias liko gyvas atsitiktinumo dėka.
Aukos patyrė siaubingus kankinimus – kriminalistų duomenimis, sadistai jas badė peiliu, žirklėmis, gesino į kūną cigaretes, replėmis bandė nutraukti pirštus.
Sakydamas baigiamąją kalbą, prokuroras Vytautas Gataveckas pasiūlė 27 metų N. Bartninką įkalinti 8 metams, 33 metų P. Gintvilaitę – 9 metams, o 39 metų L. Kaufmaną – 15 metų. Pastarasis kaltinamas dvejomis žmogžudystėmis, o jo sėbrai – vieno žmogaus nužudymu.
Moteris praeityje teista 9 kartus, o jos draugas – net 19 kartų. Jie abu šiuo metu yra suimti, iki inkriminuojamų nusikaltimų gyveno garaže.
Šiurpūs nusikaltimai buvo išaiškinti, pareigūnams kruopščiai surinkus įrodymus. Nuosprendis bus skelbiamas birželio 29 dieną.