Pomimo surowych przepisów dotyczących jazdy po alkoholu na drogach regionu tarnowskiego wciąż nie brakuje kierujących "na podwójnym gazie". Kilku z nich zatrzymali w miniony weekend (18-19 marca) tarnowscy policjanci. Wśród nich 36-letniego motocyklistę, który jazdę zakończył na betonowym mostku.