Muž s nejdelším penisem na světě: "Jsem kvůli němu invalidní!"
Roberto se snažil, aby byl uznán jako invalidní už nějakou dobu. A má k tomu dobré důvody. Nejen, že mu není žádná uniforma, ale nemůže ani pokleknout, natož utíkat.
Přestože mu stát uznal invaliditu a přispívá mu nějaké peníze, bohužel to Robertovi na život nestačí a musí se spolehnout na dobročinné jídelny, které poskytují pomoc lidem v nouzi.
"Každé čtyři měsíce mi stát pošle peníze, ale není to moc. Jídelny navštěvuji každý den ve 12 hodin," uvedl pro Daily Star.
Přestože mu jeho enormní mužství působí jenom potíže, už několikrát odmítl jeho zmenšení.
"Několikrát jsme mu říkali, že by to bylo nejlepší. Mohl by zase bezbolestně fungovat, najít si partnerku a mít děti, ale trvá na tom, že chce mít penis větší než ostatní," uvedl doktor Jesus David Salazar Gonzalez pro zahraniční média.
Roberto stále doufá, že se mu splní sen o zapsání do Guinessovy knihy rekordů, ale kniha tuto kategorii zatím nemá. Kromě toho navíc doufá, že by si jednou mohl vydělat spoustu peněz jako porno herec.