ЗСУ здійснили серію нищівних атак по ворожій техніці. Результати своєї роботи вони показали в мережі.
Про це повідомляє пресслужба ССО у Telegram.
Зокрема, на відео показана робота операторів Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України.
"Якщо вже цю війну охрестили війною дронів та артилерії, то свою частину з "пташками" ми виконуємо ідеально. Цього разу з-поміж усіх відпрацьованих цілей «родзинками» стали ворожий "Тигр" та гармата", - повідомив оператор ССО "Якут".
На відео, яке оприлюднили ССО, показано, як українські безпілотники вдало проводять серію атак по ворожих технічних засобах. Частина із них окупанти приховують у лісосмугах, деяку техніку лишають серед напівзруйнованих будівель.
Як повідомляли Українські Новини, оператори Сил спеціальних операцій уразили однією з новітніх розробок російську рухому радіолокаційну станцію "Каста-2Е2", яка вважається надсучасним озброєнням.
Також воїни Сил спецоперацій (ССО) вразили нову станцію зв'язку росіян. На озброєння в армію окупантів Р-416ГМ надійшла у 2018 році.