Українські фотографи Костянтин та Влада Ліберови поділилися новими знімками прифронтового міста Торецьк у Донецькій області.
Фотографії напівзруйнованого міста вони опублікували в соціальній мережі Instagram.
Ліберови розповіли, що російські окупанти буквально стирають Торецьк з лиця землі, як вони зробили це з багатьма українськими містами та селами.
Місто регулярно зазнає ударів артилерії, авіації та безпілотників.
"Торецьк горить, кожна його частина. Місто випалене цілими кварталами, і як заїзд, так і саме пересування — рулетка, адже артилерія не вщухає, а КАБи лягають на місто мало не щогодини", — написали фотографи.
Вони також розповіли, що серед мешканців міста — багато тих, кого бажають евакуювати в безпечніші регіони країни. Також є й ті, хто боїться виїжджати з міста через сильний відчай.
Зазначається, що і ті й інші практично весь час сидять у підвалах. Перебувати на вулиці небезпечно через постійні обстріли. Крім того, більшості просто нікуди повертатися — їхні будинки та квартири знищені росіянами.
Торецьк. Фото: instagram.com/libkos
Торецьк. Фото: instagram.com/libkos
Торецьк. Фото: instagram.com/libkos
Торецьк. Фото: instagram.com/libkos
Торецьк. Фото: instagram.com/libkos
Як повідомляли Українські Новини, раніше сьогодні начальник Торецької МВА Василь Чинчик спростував заяви росіян, що вони нібито зайшли на територію Торецька.
Нагадаємо, днем раніше в Центрі протидії дезінформації при РНБО України заявили, що повідомлення росіян про Торецьк є пропагандою.