Українки Софія Лискун та Ксенія Байло зайняли сьоме місце у фіналі синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки на Олімпійських іграх-2024. Про це повідомляє НОК України.
У цій дисципліні на Олімпіаді дівчата були представлені вперше за 12 років.
"Вважаю, що сьогодні наш виступ був добрим. Не скажу, що дуже гарний, але нормальний. Мені сподобалося стрибати у фіналі...Зараз ми побачили в яких моментах потрібно більше тренуватися, на чому повинні більше сконцентруватися. Тому ми будемо рухатися далі, будемо тренуватися", - сказала Байло.
Фото: НОК України
Нагадаємо, сьогодні, 31 липня, у п'ятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагатимуться у 8 видах спорту.
Раніше фехтувальниця Ольга Харлан виборола бронзову медаль, що стала першою медаллю для України на XXXIII Літніх Олімпійських іграх в Парижі.