ТОВ "Оператор ГТС України" отримав 5 автоматичних блочно-модульних газорозподільчих станцій, які були закуплені через Фонд підтримки енергетики України.
Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Українські Новини.
"Ми вдячні Міністерству енергетики і Фонду підтримки енергетики за спільну роботу і додатковий внесок в посилення енергетичної безпеки України напередодні нового осінньо-зимового періоду. Наш колектив працює 24/7 задля стабільної роботи газотранспортної системи і надійності постачання газу споживачам", – зазначив генеральний директор ОГТСУ Дмитро Липпа.
Згідно з повідомленням, це обладнання сприятиме, в першу чергу, забезпеченню енергетичної безпеки країни та надійності постачання газу споживачам.
"Деякі об’єкти ГТС були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, тому така допомога від Фонду сприятиме відновленню і якісній підготовці до опалювального сезону. Ключовими позитивними характеристиками АГРС є висока технологічність та автоматизація, бо експлуатація цього устаткування не потребує фізичної присутності оператора. Також серед переваг – скорочення експлуатаційних витрат і зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок більш енергоефективного обладнання", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляли Українськi Новини, внески донорів у Фонд підтримки енергетики України сягнули понад 550 млн євро.
Фонд підтримки енергетики України був створений навесні 2022 року.