Колишній паралімпієць Олександр Ващук, який не може ходити, зумів підтягнутися на турніку 285 разів, чим встановив національний рекорд України
Про це повідомили у Володимирській міській раді.
Олександру Ващуку 25 років. З дитинства він має інвалідність і не може ходити. Його діагноз — в’ялий парапарез нижніх кінцівок. Це означає, що його м'язи ніг настільки слабкі, що не можуть ходити. Тому Олександр пересувається на колісному кріслі.
Чоловік входив до резервного складу паралімпійської збірної України з біатлону та лижних перегонів.
14 липня він встановив рекорд України: за годину підтягнувся 285 разів.
Як повідомляли Українські Новини, 3 липня у ветеринарну клініку, де працював ветеран Олексій Притула прийшов пацієнт із собакою. Лікар попросив відвідувача повернути собаку. Це розізлило відвідувача, яким і був Шевеленко. Притула показав протези, намагаючись пояснити, що сам подивитися не може. У цей момент відвідувач образливо вилаявся на адресу лікаря: "Пішов тоді ти нах*й, п*дар, бл*дь".
Згодом Шевеленко записав вибачення і заявив, що нібито не бачив, що ветеринар на протезах.