Мы в Telegram
Добавить новость

Главгосстройнадзор проверит ход строительства жилого комплекса в Химках

Директор МОНИКИ: Палеев сыграл огромную роль в реабилитации академика Плетнева

В Финляндии приостановили работу атомной электростанции из-за неисправности

Первая лекция в Центре перспективных разработок Московского транспорта состоится 6 июня





Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer

З чого виготовляють нашивки та шеврони

Слово “нашивка” в українській мові має кілька значень. Одне з них пов’язане із звичкою пришивати на одяг або емблеми, патчі, або інші зображення. Походження цього слова пов’язане зі слов’янським корінням. Ймовірно, слово “нашивка” походить від слов’янського коріння “нашити” або “шивти”. Воно вказує на процес пришивання чогось до одягу. У військовому вжитку “нашивка” стала популярним терміном для позначення емблем, патчів та інших зображень, що пришивають на форму військових для ідентифікації підрозділів, рангів чи досягнень. Слово “шеврон” також має своє походження з французької мови. У французькій “chevron” означає “кут” або “стрілка”. Воно було вперше використане для позначення певних елементів одягу, які мали…

З чого виготовляють нашивки та шеврони
З чого виготовляють нашивки та шеврони

Слово “нашивка” в українській мові має кілька значень. Одне з них пов’язане із звичкою пришивати на одяг або емблеми, патчі, або інші зображення. Походження цього слова пов’язане зі слов’янським корінням.

Ймовірно, слово “нашивка” походить від слов’янського коріння “нашити” або “шивти”. Воно вказує на процес пришивання чогось до одягу. У військовому вжитку “нашивка” стала популярним терміном для позначення емблем, патчів та інших зображень, що пришивають на форму військових для ідентифікації підрозділів, рангів чи досягнень.

Слово “шеврон” також має своє походження з французької мови. У французькій “chevron” означає “кут” або “стрілка”. Воно було вперше використане для позначення певних елементів одягу, які мали форму стрілки чи кута.

Початково “шеврони” використовувалися для означення рангів військовослужбовців у французькій армії ще в середньовіччі. Вони були виготовлені з металу і пришивалися до одягу на плечі або рукавах. Стрілчаста форма шевронів дозволяла легко визначати рівень військовослужбовця за його одягом.

У сучасному вжитку “шеврон” відноситься до патчів чи емблем, які позначають військові звання, спеціальності або інші важливі атрибути військової ідентифікації.

Таким чином, як “нашивка”, так і “шеврон” мають військове коріння і походять від слов’янських та французьких термінів, які стали стандартними термінами для позначення цих елементів одягу.

На військовій формі нашивки та шеврони використовуються для позначення різних параметрів та рангів військовослужбовців. Їх історія сягає коріння ще з давніх часів, коли вони використовувалися для ідентифікації військових формувань. Слово “шеврон” походить від французького “chevron”, що означає “стрілка” або “кут”. Перші шеврони були використані у французькій армії ще в середньовіччі для відзначення різних рангів військовослужбовців.

Матеріали для виготовлення нашивок та шевронів можуть бути різними залежно від їх призначення та стилю. Для військових нашивок часто використовуються спеціальні тканини, які відповідають військовим стандартам. Зазвичай це дуже міцні тканини, які добре тримають форму і кольори, такі як камуфляжні або однотонні поліестерові тканини.

Щодо матеріалів для шевронів, часто використовують металеві нитки або спеціальні пластмаси, які можуть бути вишиті або проклеєні на тканину. Це робить їх досить міцними і довговічними, адже вони повинні витримувати велику кількість прань і фізичного навантаження.

Один з популярних та трендових способів виробництва шевронів – виготовлення виробів з ПВХ. Це так звані гумові шеврони, які мають ряд переваг перед вишитими шевронами. Насамперед гумові шеврони не бояться бруду та вологи, їх легко чистити та можна прати разом з формою у пральній машинці. Зображення на резинові шеврони ЗСУ наноситься за допомогою УФ друку, тому зображення залишається стійким та незмінним протягом тривалого часу і не кошлатиться на відміну від вишитих шевронів.

Нашивки та шеврони для Збройних Сил України
Українські нашивки та шеврони виготовляються з урахуванням військових стандартів і вимог. Зазвичай це спеціальні поліестерові тканини, які добре тримають колір та форму, що важливо для військової ідентифікації та розпізнавання. Шеврони для Збройних Сил України можуть бути вишиті металевими нитками або виготовлені з високоякісних пластмасових матеріалів, щоб забезпечити їхню міцність та довговічність.

Ці елементи форми не лише мають важливу практичну функцію для військових, але і є символом військової дисципліни, рангів та досягнень.

Читайте на 123ru.net


Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта



Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России



Smi24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Smi24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Smi24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.




Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city

Империя ведьм и университет магии: что известно о задержанной за экстремизм Алене Полынь

В Сергиевом Посаде объявлен конкурс на выполнение работ по замене детских площадок

Загадочная история «царских» названий

«Фабрика Станиславского» объявила свою программу

Музыкальные новости

Концерт в музее им. П.И. Чайковского

В филиалах АО "Желдорреммаш" прошли мероприятия ко Дню защиты детей

Скандал с пенальти, отмена гола Вендела и решающий мяч Алипа на 95-й! «Зенит» победил «Балтику» в финале Кубка России

На телеканале «Культура» рассказали о предстоящей премьере оперы «Борис Годунов»

Новости России

Самые яркие события «Красной площади». В Москве состоится книжный фестиваль

Московская компания оцифровала плакаты культовых советских фильмов для выставки в рамках ПМЭФ

Уголовное дело возбудили по факту стрельбы на северо-востоке столицы

Мужчину зарезали на глазах у внучек в парке в Москве

Экология в России и мире

Российский лоукостер запустил рейсы в Анталию из Махачкалы

Добрые рисунки: «585*ЗОЛОТОЙ» запустила конкурс ко Дню защиты детей

Гинеколог, ведущий специалист многофункциональный клиники KindCare в Дубае Сураё Назарова: как выявить проблемы на ранних стадиях

Россияне решили этим летом меньше отдыхать на курортах

Спорт в России и мире

Джокович — о травме: На данный момент, вроде все нормально, но я не знаю, что будет утром

Бывшая российская теннисистка спела гимн Франции: «Я здесь дома»

17-летний россиянин Даниил Саркисян разгромил Форбса из США на юниорском «Ролан Гаррос»

Елена Рыбакина добилась впечатляющего достижения

Moscow.media

У «Грузовичкоф» появился чудесный чудик

Водитель "Лифана" погибла после аварии с фурой

Дайджест новостей «Грузовичкоф» за май

Торговые настольные электронные весы CAS PR-15P











Топ новостей на этот час

Rss.plus






Империя ведьм и университет магии: что известно о задержанной за экстремизм Алене Полынь

Глава Лобни Кротова проверила темп решения проблем ЖКХ в домах округа

Самых богатых артисток в России назвал Прохор Шаляпин

Людей не выпускали из дерматологического диспансера во время стрельбы в Бибирево