Застосування двопаливних генераторних установок – ефективний спосіб зниження собівартості електроенергії. Вони підходять для основного та резервного електропостачання об'єктів різного призначення. Використання двопаливних систем розширює вибір енергоносія для двигуна. І тут джерелом енергії може бути як дизельне паливо, так і його суміш із газом. Таким чином, генератор двопаливний – оптимальне рішення для багатьох ситуацій.
Так, це:
Скорочення витрат у порівнянні з дизельними установками відбувається за рахунок використання дешевшого природного газу. У той же час така установка не залежить від наявності газового трубопроводу, оскільки може працювати тільки на дизельному паливі. Двопаливні генератори дешевші за газопоршневі агрегати і мають менші масогабаритні показники. Вони характеризуються підвищеним ККД та більш універсальні у застосуванні.
Заміщення частини витрачається палива на газ, що майже безвідходно спалюється, сприяє підвищенню енергоефективності промислового генератора і скорочення шкідливих викидів в атмосферу. При використанні двопаливних систем для живлення бурових установок як компонент паливної суміші можна застосовувати попутний газ.
Основне паливо для нього — дешевий газ, бензин зазвичай використовують як резервне. Генератор може працювати на зрідженому газі, забезпечуючи достатню кількість електроенергії (залежить від об'єму бака для зрідженого газу). Він також оснащений бензобаком, тобто у розпорядженні власника два джерела енергії, а також можливість економити паливо та отримувати необхідну електроенергію.
Якщо один з видів палива не буде доступним або закінчиться, то гібридний генератор все одно працюватиме. Двопаливний генератор можна використовувати як резервний або джерело живлення для кемпінгу, караванів і автофургонів. Як і газовий генератор, двопаливна установка потребує періодичного професійного огляду.