Дочка мовознавиці та професорки Ірини Фаріон Софія Семчишин (Особа) заявила, що вулицю Масарика, де вбили її маму, мають перейменувати на честь професорки Львівської політехніки.
Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Українськi Новини.
"Біль …..Просто пекучий біль….Дякую усім Вам наші дорогі за підтримку та любов до моєї МАМИ…..Я знаю, що Вам болить нестерпно…..Знаю, що ваші сльози стають океаном Вашого серця..Я обіймаю усіх Вас…Сьогодні та завтра ви будете нашою великою українською родиною….Мама з небес все бачить..", - написала дочка Фаріон.
Вона впевнена, що на місці вбивства професорки, має бути памʼятник.
"Вулиця Масарика має стати вулицею Ірини Фаріон!!!!", - додала Софія.
Також вона вважає, що на школі, де вчилась її мама, має бути меморіальна таблиця Фаріон.
Як повідомляли Українськi Новини, останній допис Фаріон перед вбивством стосувався псевдопатріотизму російськомовних військових ЗСУ.
19 липня близько 19:30 вечора у Львові на вулиці Масарика невідомий зробив постріл в Ірину Фаріон із вогнепальної зброї. Унаслідок стрілянини Фаріон отримала важке поранення голови. Її госпіталізували до Лікарні святого Пантелеймона, де вона деякий час перебувала в реанімації. Попри зусилля лікарів, Ірина Фаріон померла через три години після замаху.