Мовознавиця та професорка Ірина Фаріон вперше заявила, що після звільнення з "Львівської політехніки" і до повернення на роботу в університет, жила у скруті і вижила тільки завдячуючи перерахунку коштів від незнайомців на її картку.
Про це вона сказала в ефірі каналу NTA, передають Українськi Новини.
"При нагоді я дуже дякую людям, яких я навіть не знала, які просто утримували мене, надсилаючи кошти на мою карту. Я змогла вижити від листопада до травня, чекаючи своєї зарплати, яка тепер пішла на дрони", - зазначила Фаріон.
Вона обрилась, що отримала компенсацію від Львівської політехніки із запізненням.
Як повідомляли Українськi Новини, професорка Львівської політехніки обурилась своєю зарплатою на фоні підвищення зарплат помічникам нардепів. Фаріон похвалилась купленими дронами для ЗСУ на виплачені їй кошти як компенсація за незаконне звільнення з університету "Львівська політехніка".
Львівська політехніка виплатила Фаріон на 24 тис. грн меншу компенсацію, аніж у рішенні суду. Фаріон поновили на посаді професорки "Львівської політехніки" і зобовʼязали виплатити їй 123 тис. гривень.