Півзахисник Ігор Когут не перейде із СК "Дніпро-1" до "Карпат" через неприйняття львівських фанатів. Причиною стали нібито старі пости Ігоря у соцмережах, пише Sport Arena.
За даними видання, улітку 2015 року Когут писав, що його "бісить цей західний футбол", називав "бендерами" мешканців заходу України та критикував суддів.
Раніше головний тренер львів'ян Мирон Маркевич заявляв, що з переходом Когута є певні нюанси. При цьому клуб уже підписав Дениса Мірошниченка з Дніпра-1 та продовжує роботу над переходом його колеги Володимира Адамюка.
28-річний Ігор Когут народився у Дніпропетровську і протягом усієї кар'єри виступав за команди рідного міста – Дніпро та Дніпро-1. Зіграв 118 матчів в УПЛ (12 голів, 12 асистів) та 12 – у єврокубках.