У підконтрольному росіянам Донецьку російські загарбники створили центр, який займеться так "вихованням" дітей, які проживають на окупованих територіях.
Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС).
З метою боротьби з "націоналізмом" у дітей у Донецьку на базі так званого "донецького державного університету" було створено центр етнополітичної реабілітації.
Напередодні директор цього центру Юрій Ніколаєв сказав у коментарі окупаційним медіа, що загарбники займатимуться примусовим "вихованням" дітей.
За його словами, викорінювати "націоналізм" у дорослих українців нібито немає сенсу, оскільки навіть після тюремного терміну вони все одно залишаються націоналістами, "поки не помруть".
"Ми повинні працювати з дітьми. Зі свого досвіду, я можу сказати, що більшість дітей націоналістів такими не стають, коли працює система виховання", — сказав Ніколаєв.
Як повідомляли Українські Новини, напередодні міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch заявила, що Росія забороняє українську освіту на окупованих територіях, а замість неї насаджує свою програму, яка пронизана антиукраїнською пропагандою.
Ми також писали, що підлітків на окупованих територіях заманюють ставати рупорами російської пропаганди.