В Одесі 2 червня під час шторму дівчина влаштувала фотосесію на набережній. В якійсь момент її накрила хвиля та затягла у море.
Про це повідомляє Нацполіція в Одеській області.
Відомо, що постраждала дівчина — 20-річний лейтенант поліції з Рівненської області. В Одесі вона була не на службі, а поїхала на відпочинок. Дівчина фотографувалась на пірсі на згадку про перебування в Одесі. Перша хвиля збила її з ніг, а друга утягла у море.
Зараз водолази ДСНС шукають тіло дівчини, оскільки є свідки того, що дівчина сильно ударилася головою під час падіння.
Як повідомляли Українські Новини, в Одесі 19-річний курсант Військової академії виконував навчальний стрибок з парашутом та загинув. ДБР почало розслідування.