Російські загарбники у тимчасово окупованому Маріуполі продовжують руйнувати історичні об’єкти. Цього разу зникли оригінальні дерев'яні двері ХІХ століття.
Про це повідомили в пресслужбі Маріупольської міськради.
"На цей раз на історичній будівлі за адресою Митрополитська, 38 зникли оригінальні дерев'яні двері ХІХ століття. Про це написали маріупольці у місцевих пабліках. За словами людей, на питання до підрядника, куди зникли історичні двері, він сказав, що не знає", - розповіли в міськраді.
Раніше ж окупанти демонтували оригінальний барельєф на будинку архітектора Нільсена. А у квітні під час так званої відбудови Драмтеатру російським підрядником були зруйновані фігури. На них обвалився карниз фронтону.
Нагадаємо, російські загарбники продовжують вести демонтажні та ремонтні роботи на місці драмтеатру. Маріупольська міська рада показала, як виглядає сьогодні театр.
Тим часом в окупованому Маріуполі за пів року кількість росіян зросла на понад 7,5 тисяч.