Відома Співачка Klavdia Petrivna стала спеціальною гостею на концерті Артема Пивоварова у столичному Палаці Спорту, який відбувся 19 квітня. Артисти презентували дуетний трек на вірші поета епохи розстріляного відродження Гео Шкурупія (Барабан печалі).
Трек буде доступний для прослуховування на всіх цифрових майданчиках 25 квітня (у рамках авторського культурного проєкту Твої вірші, мої ноти). Зірка TikTok Klavdia Petrivna, пісні якої збирають мільйони прослуховувань на YouTube і стрімінгових платформах, уже близько року приховує свою особистість. На концерті Пивоварова загадкова співачка анонсувала свій перший сольний концерт.
Зазначається, що співачка вийшла на сцену раптово. Артем та Клавдія вперше виконали свою дуетну пісню, яку випустять незабаром. Цікаво, що спільний трек виконавці не анонсували ніде.
Переглянути цей допис в Instagram
Як відомо, на цій ж самій локації співачка скоро дасть свій дебютний сольний концерт.