Внаслідок нічного обстрілу Одеси з боку Росії у місті сьогодні не працюватиме громадський електротранспорт, а дитячі садочки, які станом на 8:00 не мають світла, прийматимуть дітей у чергові групи. Про це повідомляє Telegram-канал мерії міста.
"Міський електротранспорт сьогодні не працює. Дитячі садочки, які станом на 8:00 не мають світла, прийматимуть дітей у чергові групи", - йдеться у повідомленні.
У мерії просять врахувати, що приготування їжі у дитсадках неможливе, тому просять нагодувати дітей вдома. Заклади, в яких електропостачання відновлено, працюватимуть у звичайному режимі.
У зв'язку із тимчасовою зупинкою роботи електротранспорту з автобусними перевізниками опрацьовано питання випуску на лінію більшої кількості рухомого складу, а також збільшення використання на магістральних маршрутах автобусів середнього та великого класів.
Як повідомляли Українські Новини, у ніч на 24 березня російські окупаційні війська здійснили чергову масовану повітряну атаку по Україні.
Станом на 24 березня у Харкові внаслідок російських ракетних атак знищено всі трансформаторні підстанції та одну теплоелектроцентраль (ТЕЦ).
З 24 березня у Кривому Розі застосовуються екстрені відключення електропостачання внаслідок російських атак.