➡️Слідством встановлено, що службові особи лісового господарства у Мукачівському районі, нехтуючи вимогами податкового законодавства, не здійснили перерахунок ставок земельного податку на земельні ділянки, якими користувалось підприємство.
➡️Такі дії спричинили ненадходження до місцевих бюджетів територіальних громад і державного бюджету податків й обов‘язкових платежів у значних розмірах.
➡️Детективи БЕБ довели вину службових осіб в ухиленні від сплати податків.
❗️Наразі до місцевих бюджетів територіальних громад Мукачівського району та державного бюджету забезпечено надходження 5,8 млн грн. Справу скеровано до суду.
🤝Процесуальне керівництво - прокурори Закарпатської обласної прокуратури.