Українські військові моряки беруть участь у багатонаціональних навчаннях Joint Warrior -23-ІІ, які проводяться в межах територіальних вод Великої Британії. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ.
Від України до практичних дій в морі залучаються протимінні кораблі "Черкаси" та "Чернігів".
Повідомляється, що до складу учасників увійшли Королівські ВМС та Королівські повітряні сили разом з сухопутними військами Великої Британії. Також, окрім України, у навчаннях беруть участь кораблі та судна від Нідерландів, Бельгії, Польщі, ФРН, та Данії.
"Основна мета підготовки полягає у досягнені особовим складом екіпажів та штаба тактичної групи протимінних дій відповідного рівня готовності до виконання завдань за призначенням, а також взаємосумісності з протимінними підрозділами країн-партнерів", - йдеться у повідомленні.
Також відпрацьовується питання планування та проведення протимінних дій за стандартами НАТО.
Нагадаємо, раніше у ВМС заявили, що Україна разом з країнами НАТО готується розміновувати Чорне море.