Добавить новость

В Кунцеве по горпрограмме появится 1,7 тыс рабочих мест для офисных сотрудников

Сосо Павлиашвили и Лео Бокерия — о выходе сборной Грузии в плей-офф на Евро: Футбол заставил забыть про политику и объединил всех

В Щелкове состоялось областное мероприятие «Зарядка долголетов»

В Кремле раскрыли тему переговоров президентов России и Конго



Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer

Хибна відмова від грудей

Хибна відмова від грудей – що насправді відбувається з віковою поведінкою дитини біля грудей у 2-3 місяці? Напевно, кожна мама чула від оточуючих побоювання про те, що якщо прикладати новонародженого «на кожен писк», то потім не зможеш займатися справами та не матимеш взагалі вільного часу. Тому що «привчиться» проводити весь час на грудях «до школи». […]

Запис Хибна відмова від грудей спершу з'явиться на Маргарита Лежепекова ????.

Хибна відмова від грудей – що насправді відбувається з віковою поведінкою дитини біля грудей у 2-3 місяці?

Напевно, кожна мама чула від оточуючих побоювання про те, що якщо прикладати новонародженого «на кожен писк», то потім не зможеш займатися справами та не матимеш взагалі вільного часу. Тому що «привчиться» проводити весь час на грудях «до школи». Як не дивно, але ці ж люди трохи пізніше, коли малюкові виповнюється вже 2-3 місяці, дивуються й тривожаться, що він став проводити за смоктанням грудей вже не 20-30 хвилин, а всього 2-5. І більше не хоче, «не наїдається», але «голодний не хоче смоктати груди».

Як з віком змінюється поведінка дітей біля грудей

Насправді діти з ростом та розвитком постійно змінюють свою поведінку під грудьми. Новонароджені зазвичай хочуть часто й подовгу зосереджено смоктати, засипають на грудях, довго їх не відпускають, посмоктуючи уві сні час від часу. Але після місяця-півтора ситуація змінюється. Поступово дитина починає все більше звертати увагу на те, що відбувається навколо. Тому часто відволікається, перериваючи смоктання та розглядаючи все навколо. Також стає все сильніше, в постійних тренуваннях відточує своє вміння смоктати й тому робить це все ефективніше, витрачаючи все менше часу.

Ще трохи пізніше малюк виявляє свої ручки, потім – ніжки та інші частини тіла, починає їх посилено вивчати, тренувати можливості … Наприклад, що вийде, якщо смоктати і груди, і пальчик одночасно? А раптом виявиться, що від смоктання пальчика відчуваємо щось інше, ніж від смоктання грудей, адже при прикладанні до грудей треба ще й ковтати? А іноді хочеться ще й поїсти, іноді – просто посмоктати, заспокоюючись … Після півроку розвиток дитини йде просто божевільними темпами. Іноді малюк настільки захоплюється вивченням світу, що просто забуває прикластися до грудей. Тоді виникає необхідність відривати його від важливих справ та нагадувати про прикладання.

А що може сприйматися як хибна відмова від грудей?

Одночасно приблизно близько півтора-трьох місяців відбувається таке явище, зване «дозріванням лактації». Тоді вже груди пристосовуються до особливостей стимуляції, перестають бути постійно наповненими. Також починають виробляти молоко саме під потреби, прямо під час смоктання. Найчастіше це відбувається досить різко, несподівано для дитини. Вона може нервувати, тому потрібен певний час, щоб прийняти нові умови роботи грудей, адаптуватися та навчитися смоктати по-різному для різних своїх потреб. Зазвичай на це йде близько тижня, якщо не втручатися, допомагати заспокоюватися під час годування, а в житті дитини відсутні інші предмети для смоктання, які б заважали нормальній адаптації до умов, що змінилися.

Тому прикладання до грудей стають все більш різноманітними, приблизно до трьох місяців досить чітко розділяючись на дві основні групи. Навколо снів (на сон, уві сні, на пробудження) залишаються прикладання спокійні, більш-менш довгі, ефективні, в цілому, схожі на ті, що були в періоді новонародженості. А коли дитина не спить, то прикладання коротші, іноді менше хвилини. Необхідність в них може виникати досить часто, але для різних потреб: попити, злякався, вдарився, перевірити зв’язок з мамою, «зарядити батарейки», пописяти, засмутився, допомогти відволіктися … А іноді дитина просто не захоче брати груди, тому що занадто зайнята й буде протестувати, якщо її змушувати.

Як реагують зазвичай?

Якщо ж мама не знає про те, що поведінка під грудьми з віком змінюється, або знаходиться в полоні суспільних уявлень про грудне вигодовування як про годування «раз на 3 години по 20 хвилин і з віком проміжки все більше», вона може бути стривожена такими змінами. Думати, що дитина «поїла неповноцінно», «залишилася голодною», мало молока, «не хоче брати груди, відмовляється вдень, тільки вночі їсть нормально». На жаль, часто це призводить до того, що мама починає наполягати на годуваннях. На тому, щоб дитина продовжувала смоктати. Починає нервувати сама з приводу кількості молока. Це відображається не тільки на емоційному стані дитини (вона теж починає більше нервувати біля грудей). Але й вже в реальності може призвести до проблем зі ставленням малюка до грудей. Якщо ж тривога призвела до догодовування, особливо з пляшки, то проблема значно погіршується і ризик того, що станеться не хибна, а вже справжня відмова від грудей, дуже зростає.

Що ж робити мамі з цим всім?

Єдине, що залишається – прийняти природний хід речей. Пристосуватися до зміни поведінки дитини, вчитися взаємодіяти з нею в нових умовах.

  • Вдень постаратися створювати більш спокійну обстановку для годувань. Наприклад, закрити штори, піти в спокійне місце, включити спокійну музику або «білий шум».
  • Давати дитині більше контакту, особливо фізичного, тілесного. Більше брати на ручки, гладити, торкатися та радіти близькості, колисати на руках, під час ходьби або на фітболі.
  • Може, частіше пропонувати груди в різних ситуаціях, але не наполягати на прикладанні та його продовженні.
  • Використовувати будь-які можливості для спокійних годувань «навколо снів» – бути поруч під час денного сну (використовуючи це як можливість для свого відпочинку). Дуже корисно організувати спільний сон вночі.

Запис Хибна відмова від грудей спершу з'явиться на Маргарита Лежепекова ????.

Читайте на 123ru.net


Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта



Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России



Smi24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Smi24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Smi24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.




Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city

Владивосток готовится к Всероссийскому молодежному театральному фестивалю “Место силы – Владивосток”

В гостях у Горыныча: какие новинки туристам предлагают российские регионы

Пикетировавшая Кремль семья из Новосибирска добилась встречи с властями

В Алтайском крае проведут внутрипоселковые газопроводы для более 8 тыс. домов

Музыкальные новости

Бизнес с зубами: Росздравнадзор одобрил томский материал для коронок

Минское «Динамо» обыграло «Неман» в центральном матче 13-го тура чемпионата Беларуси

Состоялась церемония вручения премии Men Today Trends

Почта Банк: россияне на 45% снизили траты в duty free

Новости России

Студентка из Коломны Светлана Ратникова стала лауреатом международного конкурса

Актер и режиссер драмтеатра Копылов поехал учиться к Сергею Безрукову

Рябков: РФ рассматривает возможность понижения уровня дипотношений с Западом

Ирину Пегову завалили цветами после спектакля в Москве

Экология в России и мире

Корпоративные активности: нужны ли и как влияют на коллектив

Главный врач клиники микрохирургии глаза АйМед Элина Санторо: как защитить зрение при просмотре ТВ

Познание мышления мозга

Сборная СЛД «Чита» одержала победу над командой Камеруна в товарищеском матче по футболу

Спорт в России и мире

Путинцева в Бирмингеме завоевала третий титул WTA в карьере

Появились новости о здоровье Елены Рыбакиной перед турниром в Англии

Дарья Касаткина с уверенной победы стартовала на травяном турнире в Истбурне

Елена Рыбакина впервые в 2024 году сыграла на Уимблдоне

Moscow.media

Классика Санкт-Петербурга

Полыхает....

Дагестан. Террасы.

Терминал сбора данных (ТСД) промышленного класса SAOTRON RT42G











Топ новостей на этот час

Rss.plus






В Щелкове состоялось областное мероприятие «Зарядка долголетов»

Водитель на Audi A7 спровоцировал жесткое ДТП на юго-востоке Москвы и попал на видео

Подпольщик: ВС РФ нанесли удар по административному зданию близ Купянска

В Кунцеве по горпрограмме появится 1,7 тыс рабочих мест для офисных сотрудников