„Lietkabelio“ sudėtį sustiprino Čempionų lygoje rungtyniavęs centras
2025–26 m. sezone kovas tęsiantis Panevėžio „Lietkabelis“ sulaukė pastiprinimo – į komandą atvyksta vidurio puolėjas iš JAV Warrenas Washingtonas.
2025–26 m. sezone kovas tęsiantis Panevėžio „Lietkabelis“ sulaukė pastiprinimo – į komandą atvyksta vidurio puolėjas iš JAV Warrenas Washingtonas.
Tarptautinė miego diena kasmet minima paskutinį penktadienį prieš pavasario lygiadienį. Šiemet ji – kovo 13 d. Tarptautinės miego dienos proga primename, kad kokybiškas miegas – viena svarbiausių geros savijautos ir sveikatos sudedamųjų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Minint Prūsijos karalienės Luizės 250-ąsias gimimo metines, už nuopelnus puoselėjant Klaipėdos krašto švietimą ir kultūrą Karalienės Luizės atminimo medaliais apdovanoti Aleksas Bagdonavičius, Raimondas Prikockis, Rimantas Balsys ir Klaipėdos vokiečių bendrija.
JAV gyvenanti Simona Milinytė sumanė grįžti į Lietuvą, deja, jos planus teko atšaukti.
Pietų Korėjos technologijų milžinė „Samsung“ žengia į kitą programinės įrangos evoliucijos etapą. Kartu su naujausia „Galaxy S26“ flagmanų serija debiutavusi „One UI 8.5“ vartotojo sąsaja ruošiasi pasiekti milijonus vartotojų visame pasaulyje.
Pagrindinius nacionalinius duomenis tvarkantis Registrų centras primena, kad nekilnojamojo turto (NT) savininkams liko kiek daugiau nei dvi savaitės pateikti prašymą patikslinti savo turimo NT mokestinę vertę, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
Organizatoriai pirmadienį pranešė, kad kasmetiniai „Ig Nobel“ apdovanojimai – satyriniai apdovanojimai už mokslo pasiekimus – pirmą kartą bus perkelti iš JAV į Europą – dėl susirūpinimo, kad dalyviai negaus vizų.
Kauno „Žalgirio“ gynėjas Sylvainas Francisco šią vasarą gali tapti vienu iš geidžiamiausių galingų klubų pirkiniu. 28 metų Kauno „Žalgirio“ lyderis žaidžia įspūdingiausią sezoną savo karjeroje, Eurolygoje per 31 rungtynes vidutiniškai įmesdamas po 17 taškų, atkovodamas po 3,1 kamuolio, atlikdamas po 6,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdamas po 20 naudingumo balų.
Finansų ministras Kristupas Vaitiekūnas sako, kad naftos kainoms dėl konflikto Artimuosiuose Rytuose šokinėjant, akcizo degalams mažinti artimiausiu metu neplanuojama. Anot ministro, tai būtų kraštutinė priemonė, kuri šio situacijoje neturėtų didelio teigiamo efekto.
Pamario savivaldybėje kilęs gaisras tik ugniagesių gelbėtojų ir greitosios medikų didžiulių pastangų dėka nesibaigė tragiškai.
Per laikotarpį nuo 1945-ųjų, kai buvo įkurtas, iki 2011-ųjų, kuomet paskelbė bankrotą, SAAB, kaip automobilių gamintojas, visame pasaulyje surado daugybę gerbėjų, kurie iki paskutinės akimirkos tikėjosi, jog antros kartos 9–5 modelis padės užtikrinti šviesų rytojų ir tvirtą finansinį pagrindą veiklos pratęsimui. Deja, tačiau būtent jis, rinkoje pasirodęs, kaip paskutinė galimybė išsigelbėti, galiausiai tapo simboline SAAB „gulbės giesme“ ir paskutiniu visų laikų šio gamintojo modeliu.
Neseniai apie grįžimą į Lietuvą pranešusi Simona Milinytė nutarė savo kelionę kuriam laikui atidėti. Socialiniuose tinkluose JAV gyvenanti lietuvė paaiškino tokio sprendimo priežastis.
„Naktis buvo labai nerami – visiškai nesudėjome bluosto. Ypatingai nuo 1 valandos, kuomet prasidėjo potvynis, Neryje pajudėjo ledai. Pakilus vandens lygiui, buvo apsemta mūsų valda, rūsiai, garažas“, – penktadienį, jau įdienojus portalui Lrytas pasakojo Radikių kaime (Kauno r., Domeikavos sen.) gyvenanti Nijolė. Portalo žurnalistams kovo 13-ąją, prieš vidurdienį vykstant iš Kauno į Radikius, dėmesį iš tolo traukė upėje styrančios didžiulės ledų sangrūdos. Dar neatvažiavus iki gyvenvietės, kelis šimtus metrų teko eiti pėsčiomis ... Читать дальше...
Bankoke (Tailandas) startavusiame 3×3 krepšinio Čempionų taurės turnyre pergalingai startavo Lietuvos rinktinė.
Šiandien visai šalia uostamiesčio įvyko skaudi avarija, kurioje nukentėjo žmogus.
Vasario 28-ą 60-tą jubiliejų šventusiai garsiai televizijos laidų vedėjai Editai Mildažydei pavasario pradžioje artimieji, kolegos ir bičiuliai surengė nepamirštamą šventę. Čia netrūko ne tik šokių, bet ir dainų, o ir smagių prisiminimų.
Per vyrų rankinio Čempionų lygos grupių varžybas geriausiai žaidė „Barcelona“ komanda. „Mėlyni-granatiniai“ laimėjo 13 iš 14 rungtynių.
Per artimiausius dvejus metus Kretingos mieste ir rajone bus įgyvendinti dar keturi pačių gyventojų pasiūlyti ir jų balsais atrinkti Gyventojų iniciatyvų projektai, finansuojami Savivaldybės biudžeto lėšomis.
Snieglentininkas Rapolas Micevičius startavo antrojoje savo olimpinėje rungtyje. Milano ir Kortinos žiemos paralimpinių žaidynių snieglenčių pakalnių slalomo varžybose Lietuvos atletas užėmė 13-ąją vietą.
Premjerė Inga Ruginienė penktadienį susitiko su Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) atstovais. Skelbiama, jog susitikime buvo aptartas Anglies dioksido pasienio korekcinio mechanizmo (ang. Carbon Border Adjustment Mechanism, CBAM) mokestis, kurį netrukus turėtų pradėti mokėti ir Lietuvos ūkininkai.
Vilniaus kolegijoje kovo 2–6 dienomis vyko jau 18-oji Tarptautinė dėstymo savaitė, subūrusi akademinę bendruomenę iš viso pasaulio. Šiemet į renginį atvyko beveik 90 dėstytojų iš 25 šalių – nuo Suomijos iki Pietų Afrikos.
Vakare palikusi savo automobilį, ryte jauna moteris jį rado apgadintą.
Aplinkosaugininkams Kazokiškių sąvartyne nustačius oro taršos pažeidimų, Elektrėnų rajono savivaldybės Gediminas Ratkevičius teigia, jog ši problema tęsiasi jau seniai ir kelia daug nemalonumų vietos gyventojams, dėl to savivaldybė ketina teikti skundą. Anot mero, galimybė rajone skelbti ekstremaliąją padėtį yra svarstoma, tačiau šiuo metu tam trūksta pagrindo.
Trys žmonės buvo sužaloti penktadienio rytą Raseinių rajone susidūrus dviem automobiliams. Įvykio vietoje prireikė ugniagesių.
Vakarienei stengiamės rinktis kuo lengvesnius patiekalus. Tam puikiai tinka įvairios daržovės, šaltos sriubos ar žuvis. Ji ne tik turi įvairių gerųjų medžiagų, bet yra ir švelnaus skonio bei neapsunkina skrandžio. Ir nors lietuviai žuvies dar valgo per mažai, ekspertai sako, kad išbandžius naujus receptus, žuvį į racioną norėsis įtraukti kur kas dažniau.