Добавить новость
25 июня 2021 года
Губернаторы России
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Все новости


Новые комментарии

Mediafax 

Varování pro řidiče: Dálnice na Moravě neprojedete. Nezapomínejte na uličku!

Na Hodonínsku a Břeclavsku ve čtvrtek večer udeřilo tornádo a následky jsou strašlivé. Bohužel i na silnicích teď panuje chaos. "Prosíme, nejezděte teď do zasažených oblastí na jihu Moravy. Značně se tím komplikuje situace na odjezdových a příjezdových trasách pro hasiče a záchranáře a doprava v obcích. Navíc na místě je stále nebezpečno, řadu zničených domů čeká demolice, nejdříve je musí prohlédnout statici a IZS," vyzývá šoféry ministerstvo dopravy.

Читать дальше...

Sport.cz 

Vstávat a slavit! Spoluhráči si pro Messiho připravili narozeninové překvapení

Ani fotbalové hvězdy se stárnutí nevyhnou. „Božský“ Messi je zase o rok starší, ale na výkonech na hřišti to skoro není znát. Momentálně válí s reprezentací na mistrovství Jižní Ameriky, a právě tam si pro něj spoluhráči připravili překvapení. V noci jej probudili, aby s ním začali oslavovat jeho velký den.

ECHO24 

FOTOGALERIE: Utrhané střechy, převrácená auta. Na místě jsou speciální jednotky

Bouře s kroupami o velikosti tenisových míčků i s tornádem se ve čtvrtek večer prohnala především Břeclavskem a Hodonínskem. Bouře ničila domy, auta i zeleň. Podle mluvčí jihomoravské záchranné služby Michaely Bothové zemřeli na následky bouřky tři lidé. Vedení Břeclavi a Hodonína žádá obyvatele, aby nechodili na místa postižená noční bouří a tornádem a zbytečně necestovali, protože je nutné nechat silnice volné pro složky záchranného systému. V pátek místostarosta řekl Hodonína Petr Buráň…

Sport – Zprávy Google 

Tornádo zastavilo dopravu na dálnici D2 - novinky.cz

 1. Tornádo zastavilo dopravu na dálnici D2  novinky.cz
 2. Pravda o stavu Hrušek a Lužic: Jihomoravský hejtman promluvil. Dálnice D2 od Břeclavi je opět průjezdná  Blesk.cz
 3. Doprava na jižní Moravě po ničivých bouřkách - Dálnice D2 je uzavřena, Dálnice D1 na 230. km u Vyškova je uzavřena  Kurzy.cz
 4. Dálnice D2 je ve směru na Brno po noční bouřce opět otevřena | ČeskéNoviny.cz  České noviny
 5. Provoz na dálnici D2 je po noční bouřce u Břeclavi obnoven. Odklízelo se elektrické... Читать дальше...

Seznamzpravy.cz 

Krizové štáby pojišťoven: Lidé začínají hlásit škody

Pojišťovny od noci řeší dramatickou situaci na jižní Moravě. Přímo do postižených obcí vyrazí týmy techniků. Podle prvních odhadů se škody pohybují ve vyšších stovkách milionů korun, přesnější souhrn škod bude během dne.

Sport.cz 

Tour de France ve tmě! Nevidomý český cyklista se alpských velikánů nebojí

Přepíše historii při Tour de France! Ondřej Zmeškal nefiguruje sice v nominaci žádného World Tour týmu, přesto svede výjimečnou bitvu. Jako první nevidomý cyklista v historii hodlá absolvovat trasu nejslavnějšího závodu planety. Na tandemovém kole s Markem Peterkou coby trasérem pojedou v rámci charitativního projektu Tour de France ve tmě.

ECHO24 

V nemocnicích v Hodoníně a Břeclavi ošetřili po noční bouři 150 zraněných

V Nemocnici Hodonín po bouřce ošetřili dosud 83 lidí, kteří vyžadovali první pomoc či péči formou hospitalizace, počty ale ještě stoupají. Celkem 45 lidi bylo hospitalizováno, z toho tři děti, jejich zranění jsou méně závažná, řekl ředitel nemocnice Antonín Tesařík. V Nemocnici v Břeclavi ošetřili po bouřce kolem 70 lidí, hospitalizovali 14 z nich, čtyři na jednotce intenzivní péče.

VašeVěc.cz 

Poslední projev Merkelové

Německá kancléřka Angela Merkelová ve svém vládním prohlášení vyzvala k posílení společné akceschopnosti EU a k poučení z boje proti koronové pandemii. Věnovala se také dalším tématům: čtvrtečnímu zasedání Evropské rady - migraci a vztahům EU s Tureckem a Ruskem. V projevu v německém Bundestagu se kancléřka nejprve věnovala pandemické situaci v Evropě. Uvedla, že vzhledem ke klesajícímu počtu infekcí a rostoucímu počtu očkovaných osob je důvod k důvěře. Dodala však, že je třeba... Читать дальше...

ECHO24 

Cenu má jen bitcoin, vše ostatní jsou shitcoiny

Bitcoin už dávno není hračkou pro pár digitálně a finančně zdatných libertariánů. Výkyvy v jeho ceně jsou okamžitě hlášeny ve světových médiích. Téměř nemine týden bez zprávy o něm. Ať jde o tweety miliardáře Elona Muska, které hýbou kryptotrhy, žádosti zločinců dostat v bitcoinech výkupné, či oznámení Salvadoru, že bitcoin se stane zákonným platidlem. O užitečnosti či neužitečnosti bitcoinu a dalších digitálních měn diskutují ekonom a kryptoměnový analytik ze SatoshiLabs Josef Tětek, Marek…

Fotbal.idnes.cz 

Opět Pod Vinicí? Motivační prvek, těší se pardubický obránce Šejvl

V přípravě na novou, druhou sezonu v nejvyšší soutěži jsou pardubičtí fotbalisté teprve necelý týden. Zítra dopoledne už je však čeká první přípravný zápas. Ten se odehraje na tradičním místě i v tradiční čas, jakými dlouhá léta disponovaly zápasy Pardubic ve druhé lize. I soupeř k ní tak trochu patří. V 10.30 bude totiž na programu souboj s brněnskou Zbrojovkou, loňským konkurentem v boji o postup.

Sport.cz 

TENIS ONLINE: Paráda! Rozjetá Siniaková válí dál. Bude české finále?

Tenistky Kateřina Siniaková a Petra Kvitová se probojovaly do semifinále travnatého turnaje v německém Bad Homburgu. Siniaková zdolala domácí Lauru Siegemundovou 7:5, 6:4 a Kvitová zase Argentinku Nadiu Podoroskou rovněž ve dvou setech 6:3, 7:6. Semifinálové zápasy wimbledonské generálky čekají obě české reprezentanty ještě dnes, protože v původním čtvrtečním termínu se čtvrtfinále kvůli dešti uskutečnit nemohla! Oba duely můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

Sport – Zprávy Google 

Montreal je po 28 letech ve finále Stanley Cupu. Vegas porazil v prodloužení - Aktuálně.cz - Aktuálně.cz

 1. Montreal je po 28 letech ve finále Stanley Cupu. Vegas porazil v prodloužení - Aktuálně.cz  Aktuálně.cz
 2. Montreal završil senzaci, o Stanley Cup si zahraje poprvé od roku 1993  iDNES.cz
 3. Fanoušci Montrealu řádili. Převrátili policejní auto, nechyběl ohňostroj  tn.cz
 4. Montreal se dočkal! Finále Stanley Cupu po 28 letech, udolal Vegas  iSport.cz
 5. Známe prvního finalistu! Montreal v šestém duelu dorazil Vegas v prodloužení  Nhl.cz
 6. Zobrazit vše o tomto tématu... Читать дальше...

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city