Редовната автобусна линия по маршрута от Банско, през м. Шилигарника до хижа "Вихрен" вече тръгна и ще обслужва туристите до 30 октомври.
Тя ще бъде обслужвана три пъти дневно, като часовете на тръгване от района на жп гара Банско са 8:30, 13:20 и 17:00 ч., а от х. "Вихрен" - 9:20, 14:10 и 17:00 всеки ден