Добавить новость
World News


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer

Wpadka na ślubowaniu. Stysiak: Dla mnie to jest niezrozumiałe

Reprezentacja Polski kobiet dotarła już do Paryża. We wtorek przed wylotem rządowym samolotem biało-czerwone odebrały olimpijskie nominacje. Nie obyło się jednak bez wpadki. Wśród wyczytywanych nazwisk zabrakło Olivii Różański, która na igrzyska olimpijskie jedzie jako 13. zawodniczka. – Dla mnie to jest niezrozumiałe. To nasza 13. zawodniczka. Bierze udział w igrzyskach olimpijskich, jest z nami w wiosce olimpijskiej i jest częścią naszej drużyny – powiedziała jedna z liderem polskiej kadry, Magdalena Stysiak. 

 

GOTOWE!

 

Polki doleciały już do Paryża, gdzie niedługo odbędą trening w hali meczowej. Za nimi kilka tygodni przygotowań, zwieńczonych udziałem w Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej . – Myślę, że jesteśmy w pełni przygotowane. Wiadomo, zawsze może być lepiej lub gorzej, ale do Paryża jedziemy w dobrych humorach – przyznała Magdalena Stysiak. 

Najważniejsze, że żadna z siatkarek nie narzeka na większe kłopoty zdrowotne. – Nie mamy kłopotów zdrowotnych, nie ma na co narzekać. Wszystkie jedziemy do Paryża w dobrej dyspozycji – zapewniła atakująca polskiej kadry.

 

WPADKA TUŻ PRZED WYLOTEM

We wtorek, przed wylotem do Paryża reprezentacja Polski odebrała olimpijskie nominacje i złożyła ślubowanie. W trakcie wręczania nominacji na scenie zabrakło Olivii Różański, która jest 13., „rezerwową” siatkarką. Zdziwiony był trener Lavarini, a także Magdalena Stysiak.Poczułam się bardzo dziwnie, bo dla mnie to jest niezrozumiałe. To nasza 13. zawodniczka. Bierze udział w igrzyskach olimpijskich, jest z nami w wiosce olimpijskiej i jest częścią naszej drużyny. Było mi bardzo przykro, że nie została wraz z nami wyczytana w trakcie wręczania olimpijskiej nominacji. Zapytałam jaki był tego powód… Nie wiem, kto o tym decydował, ale najwyraźniej tak musiało być. Cieszę się, że prowadzący ceremonię wspomniał o niej i jak to wygląda, ale nadal nie była to zbyt fajna sytuacja – oceniła liderka biało-czerwonych.

 

 

 

PRZEDŁUŻENIE PRZED WYNIKIEM

 

Po olimpijskim ślubowaniu prezes PZPS Sebastian Świderski ogłosił, że kontrakt Stefano Lavariniego został przedłużony. Umowa ma obowiązywać przez kolejne cztery lata. – Wiedziałam, że Stefano zostaje z nami, ale nie wiedziałam na ile lat został podpisany kontrakt. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Każdy chyba zdawał sobie sprawę, że po dwóch takich latach, nieprzedłużenie umowy z selekcjonerem nie byłoby najlepsze. Myślę, że trener również się cieszy i wzajemnie życzymy sobie największych sukcesów – oceniła ruch PZPS i Lavariniego Magdalena Stysiak. 

Artykuł Wpadka na ślubowaniu. Stysiak: Dla mnie to jest niezrozumiałe pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.

Читайте на сайте


Smi24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. Абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Smi24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Smi24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.




Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city
Музыкальные новости
Новости России
Экология в России и мире
Спорт в России и мире
Moscow.media










Топ новостей на этот час

Rss.plus