Добавить новость


World News


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer

Жириновски за това как ще приключи конфронтацията между Русия и Запада (видео)

Жириновски за това как ще приключи конфронтацията между Русия и Запада

По-рано съобщихме/ Жириновски към САЩ: Целувайте портрета на Путин всяка сутрин, защото този след него няма да е пацифист!

Жириновски пред СNN:
«Много са ми смешни западняците, които искат преврат в Москва или нови избори. Тези хора си мислят, че на власт ще дойде нов Елцин.
Руснаците още не са забравили 90-те. Сега ще ви кажа какво ще се случи при вариант, който иска Западът. Ще стане преврат.
От недрата на системата ще дойдат хора, които в първите два часа ще отворят ГУЛАГ. Ще им помагат 80 милиона доброволци, плюс 13 милиона силоваци.
Всичките либерали, демократи и други заминават в Сибир да строят инфраструктура. Армия от 1 800 000 щика заминава в Украйна да възстанови конституционен ред, а на 48-я час ще влезе в Прибалтика.
А ако някой си отвори устата, ракетите ще го заличат.
Но знаете ли защо САЩ няма да нападнат Русия дори и президентът ви да е психопат?
Осемдесет руски ракети ще взривят 32 ваши ядрени централи и за 100 години САЩ и елитът им ще забравят за всичко!
Това че президентът Ви ходи и дрънка с оръжие, не означава нищо. Вашите хора ще го обесят в момента, в който си помисли да тръгне на война срещу Русия.
Така че целувайте портрета на Путин всяка сутрин, че да е жив и здрав, защото другите, които ще дойдат след него, няма да са ПАЦИФИСТИ и няма да играят шах и джудо с вас.
Направо под ножа. 99% от руснаците ще ги подкрепят заради това, че вие съсипахте СССР. Останалият 1% ще асфалтират пътищата в Магадан».
ПП
Присъедини се към нашия Телеграм-канал!
https://t.me/NewsFrontBulgaria/3

Жириновски за това как ще приключи конфронтацията между Русия и Запада (видео)

Читайте на сайте


Smi24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. Абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Smi24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Smi24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.




Новости от наших партнёров в Вашем городе

Ria.city
Музыкальные новости
Новости России
Экология в России и мире
Спорт в России и мире
Moscow.media










Топ новостей на этот час

Rss.plus